Skoči na vsebino

Spletna igra Travian


Priporočene objave

Hmm....

Mal na hitro sem scekeral (printskreni)...deluje kot da bi v lonec dal 70% age of empiresa, 30% heroesov (Might & magic)....vsemuskupaj spremenil grafiko, prevedel v slovenscino in dal na net :D

Zna biti vredu, ampak trenutno sem na pavzi, pred strategijami.

Tisti, ki jih mate pa radi, si pa vsaj mal poglejte ;)

Pa tisti, ki boste (ali ze ste) probali, povejte, ce sem tiste procente zgoraj zadel :eye:

Link to comment

Ta Travian je obsedel vse moje sosolce. Tretjina razreda jo ze vse dni spila (20). Je ze za znoret, ko se cel razred sam o tem meni.

Ne morm verjet, da se lahk kej takega zgodi...js sm na koncu z zivci.

Mogoce je igra res zanimiva, ampak sem pac AntiTravian. Cakam, da ta kuga mine. :annoyed: :wtf:

Link to comment
Ta Travian je obsedel vse moje sosolce. Tretjina razreda jo ze vse dni spila (20). Je ze za znoret, ko se cel razred sam o tem meni.

Ne morm verjet, da se lahk kej takega zgodi...js sm na koncu z zivci.

Mogoce je igra res zanimiva, ampak sem pac AntiTravian. Cakam, da ta kuga mine. :annoyed: :wtf:

Ne skrbi, runescape je tudi zamrl :lol:

Link to comment
+1

sicer nisem spilal. :P

Ne vem zakaj si raje ne nabavijo Guild Wars, WoW, Lineage 2, itn.

Kot da jih tok pride. Ne pa da tisto sranje gonijo...

Zvrst igre Rune&Scape mi je izredno všeč...ampak kar se tiče kontrol. Po 1 uri igranja sem obupal sam so mi bile kontrole naravnost "bedaste".

Kar se pa Guild Wars tiče...verjetno si bom kaj kmalu omislil to igro, sam me bolj in bolj privlači iz dneva v dan.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.