Skoči na vsebino

PS3, URADNA PETICIJA ZA PSN STORE SLOVENIJA (oddaj podpis!)


bumbi

Priporočene objave

  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ammm tam kjer maš spisek iger.. greš na njo... in potem se ti na levi strani v tistih kvadratkih odprejo dodatne ikone.. in tam maš potem njihovo verzijo in eng. verzijo.. nato jo izbereš.. in greš naprej na nakup... se pravi predno izbereš buy... no tako je blo za Tekken.. za ostale na vem.. pač treba mal pogledat ko izbereš igro iz seznama.. počakaj malo če se na levi strani v kvadratkih odpre kej več ikon.. in to je to :)...

že testirana... in je vse v ENG, prav tako online deluje super :) woohoo :D

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Da ne odpiram nove teme bom vprašal kar tu.

Ali PSN DE vsebine add-ons za Blu-Ray igre (npr. SF4, Ninja Gaiden sicer kupljenih v UK spletni trgovini) delujejo?

Torej špil naročen iz UK, add-on kupljev v PSN DE store...ali add-on deluje?

Ker vem da UK špil + PSN USA add-on ne delujejo.

Hvala!

Link to comment
Da ne odpiram nove teme bom vprašal kar tu.

Ali PSN DE vsebine add-ons za Blu-Ray igre (npr. SF4, Ninja Gaiden sicer kupljenih v UK spletni trgovini) delujejo?

Torej špil naročen iz UK, add-on kupljev v PSN DE store...ali add-on deluje?

Ker vem da UK špil + PSN USA add-on ne delujejo.

Hvala!

Da, deluje :).

Link to comment
shit, hvala.

Za EU vsebine je najmanj boleča pot nabava Wirecarda in registracija v PSN DE.

Javi če potrebuješ pomoč, sam sem urihtal in zadeva špila ok. Sam imam trenutno US račun, ki ga uporabljam s PSN Reedem karticami (predplačniškimi kodami), ter PSN DE račun z Wirecardom.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

ah jbg net mi je čist pokvaru slovnico, samo problem bo pol k bom jz iz ksne EU drzave npr. nemcije pa mi bo pol po nems pisal an :S ce bi bil ksn tok dobr pa bi mel ta map pack 1 da bi mi posodu racun sprav da bi dou ime pa gesu da bi se lahko vpisu pa dol potegnu, kr nism škrt! ampak nimam s čim za plačat! una PSN card pa itak se nda dobit, tisti iz ebaya mi pa nocjo prodat preko bank transfer

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pozdravljeni

Sem dokaj nov tukaj in imam nekaj vprašanj glede nakupovanja z wirecardom na PSN-de. Odprta imam oba accounta vendar mi ne uspe kupiti zadev v storu. Ali morata biti naslov uprabnika na PSN in uporabnika Wirecarda enaka (pri meni različna) in katere tri cifre izbrati za potrditev nakupa (kot je to na creditni kartici na zadnji strani). Prebral sem, da nekateri kupujete brez problema pa me zanimajo kateri so vaši postopki?

Hvala

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Evo zdaj se pa zabunite zakaj morate kupovati PSN igre in filme (preko proxy-ja v USA storu.

PlayStation Store – Frequently Asked Questions by Angela Madronero – European PlayStation Store Manager

me drugim pravi:

We have 29 stores across 25 countries, which require the use of 13 currencies and 8 languages. As you can imagine, it takes a significant amount of coordination and operational support to maintain our existing stores; however, our current list of countries is by no means final. We are definitely interested in further geographic expansion of the PlayStation Store.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 1 year later...

no jaz sem klical tega našega uvoznika za PS3, PS2,... ko sem bil v avstriji kjer seveda je PSN store podprt in sem videl da prodajajo PSN Card verjetno že veste kaj je to in če bo podprt v sloveniji si jih bom kupil. ko sem ga klical iz avstrije in ga vprašal kdaj bo PSN Store resnično podprt in je rekel da naj bi bilo konec tega meseca (avgusta 2010) zdaj je treba še samo počakati da bomo videli in upam da ne čakam zamanj vsi ko imate PS3 me prosim dodajte moj PSN je ani-bani

LP :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.