Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Če je kontroler wireless je možno, da ga moraš najprej sinhronizirati.

Ko prižgeš kontroler, držiš majhen gumbek na zgornji hrbtni strani (ob predalu za baterije) in light ring se bo začel vrteti. Potem stisneš še sync gumb na Xboxu (majhen gumbek na sprednji plati) in light ring na xboxu se bo začel enako vrteti. Če se luč vrti na obeh napravah hkrati, se sinhronizirata. Enako velja za kitaro, če je brezžična.

Link to comment

Ne, ni res. Tu se izmenjujejo osebna mnenja, in pomoč za bolj ali manj specifične probleme. Vprašanje ki si ga ti zastavil je pa zelo preprosto pogooglat (kot recimo "kok pride x360 prek goblin.si?").

Ampak ker si nov, te ne bomo maltretirali, konc koncev smo tu zato, da pomagamo :)

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo podoben problem in prosim za nasvet. Teden nazaj sem kupil nov xbox360 elite s priloženo igro COD Modern warfare 2. Kmalu po začetku igranja mi je javi napako "Disk is scratch". Poskusim istalirat igro na disk ampak mi javi isto napako. DVD sem tudi poliral s pasto ampak ne pomaga :(.

Ker sem se bal da je kaj z XBOX360 sem poskusil predvajati video DVD in ta dela brez problema, poleg tega sem zagnal še eno igro (Assassin's creed) in ta dela tudi brez problema.

Ko sem malo bol podrobno pogledal DVD od COD sem videl da ima 3 praske, zato sem ga nesel nazaj v reklamacijo. V trgovini so mi ga brez problema zamenjali. Ko pa nov DVD dam nazaj v XBOX360 pa se pojavi ponovno ista napaka!!!!!! :(

Zanima me ali je to kaka slaba serija DVD-jev z novo COD igro ali je kaj z mojim XBOX-om.

Za odgovore in nasvete se vam zahvaljujem.

Link to comment
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo podoben problem in prosim za nasvet. Teden nazaj sem kupil nov xbox360 elite s priloženo igro COD Modern warfare 2. Kmalu po začetku igranja mi je javi napako "Disk is scratch". Poskusim istalirat igro na disk ampak mi javi isto napako. DVD sem tudi poliral s pasto ampak ne pomaga :(.

Ker sem se bal da je kaj z XBOX360 sem poskusil predvajati video DVD in ta dela brez problema, poleg tega sem zagnal še eno igro (Assassin's creed) in ta dela tudi brez problema.

Ko sem malo bol podrobno pogledal DVD od COD sem videl da ima 3 praske, zato sem ga nesel nazaj v reklamacijo. V trgovini so mi ga brez problema zamenjali. Ko pa nov DVD dam nazaj v XBOX360 pa se pojavi ponovno ista napaka!!!!!! :(

Zanima me ali je to kaka slaba serija DVD-jev z novo COD igro ali je kaj z mojim XBOX-om.

Za odgovore in nasvete se vam zahvaljujem.

;) smola z optiko očitno

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo podoben problem in prosim za nasvet. Teden nazaj sem kupil nov xbox360 elite s priloženo igro COD Modern warfare 2. Kmalu po začetku igranja mi je javi napako "Disk is scratch". Poskusim istalirat igro na disk ampak mi javi isto napako. DVD sem tudi poliral s pasto ampak ne pomaga :(.

Ker sem se bal da je kaj z XBOX360 sem poskusil predvajati video DVD in ta dela brez problema, poleg tega sem zagnal še eno igro (Assassin's creed) in ta dela tudi brez problema.

Ko sem malo bol podrobno pogledal DVD od COD sem videl da ima 3 praske, zato sem ga nesel nazaj v reklamacijo. V trgovini so mi ga brez problema zamenjali. Ko pa nov DVD dam nazaj v XBOX360 pa se pojavi ponovno ista napaka!!!!!! :(

Zanima me ali je to kaka slaba serija DVD-jev z novo COD igro ali je kaj z mojim XBOX-om.

Za odgovore in nasvete se vam zahvaljujem.

Moj nasvet; nesi konzolo v trgovino in zahtevaj reklamacijo. Kar pomeni, da ti morajo dati novo, ker tvoj izdelek ni bil v primernem stanju že v trenutku prodaje. Pa reči, da si to šele zdej po enem tednu ugotovil, ker da prej nisi probal oz. odpru škatle.

Več o tem v zakonu o varstvu potrošnikov. Google...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.