Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Sj zdj itak ne bojo več benal ampak bojo sam bolj pogosto update ven dal, da ti ne bojo piratske igrce delale in boš mogu spet nov firmware gor naložit če boš hotu igrat kopije.

Ni ravno dejstvo. Še vedno se lahko zgodi, počakajmo na najbolj priljubljen termin: okoli naslednjega Call of Duty.

Pri Slimih ti sedaj zaklenejo Mediatekov čip, tako da sploh ne moreš več firmwara naložit (zaenkrat). Seveda se da čip zamenjati, ampak je strošek.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Zadnje čase se mi dogaja, da ob startu špila dobim title update. Stvar je čudna, ker v tem času ni izšel noben update, jaz tudi nisem brisal cache ali kaj podobnega.

Je kdo imel podoben problem oz. se mu sanja, kaj bi lahko bilo?

Malce me skrbi, da mi disk crkava.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pozdravljeni fantje!

Imam en problem, oziroma ga ima moj sine. Ima Xbox360 Elite, kupljen v Goblinu (upam, da sem si prav zapomnila). Igre imamo piratske (prosim vzdržite se komentarjev zakaj in kako, vemo, da to ni OK). Smo naložili FIFO 12, vstavili CD, vprašalo je po enih updatih in mi pametnjakoviči smo update potrdili. Nekje na sredini updatanja je prekinilo in sporočilo, da je potrebno izvleči CD in ga ponovno vstaviti za nadaljevanje updata. Seveda se ni nič updatalo :( Sedaj ne dela nobena igra. Ob vklopu XBoxa se pojavi okno, da update ni bil dokončan in bla bla bla. Kaj nam je storiti? Verjetno smo kaj povozili, ker noben CD sedaj ne dela. Kako rešiti težavo, če sploh gre to doma?

Hvala za pomoč. Sem skoraj totalno anti računalničarka, z navodili pa bi mi mogoče uspelo. Če je edina opcija dat napravo na ponovni odklep ali karkolipač prosim za info.

Link to comment
Pozdravljeni fantje!

Imam en problem, oziroma ga ima moj sine. Ima Xbox360 Elite, kupljen v Goblinu (upam, da sem si prav zapomnila). Igre imamo piratske (prosim vzdržite se komentarjev zakaj in kako, vemo, da to ni OK). Smo naložili FIFO 12, vstavili CD, vprašalo je po enih updatih in mi pametnjakoviči smo update potrdili. Nekje na sredini updatanja je prekinilo in sporočilo, da je potrebno izvleči CD in ga ponovno vstaviti za nadaljevanje updata. Seveda se ni nič updatalo :( Sedaj ne dela nobena igra. Ob vklopu XBoxa se pojavi okno, da update ni bil dokončan in bla bla bla. Kaj nam je storiti? Verjetno smo kaj povozili, ker noben CD sedaj ne dela. Kako rešiti težavo, če sploh gre to doma?

Hvala za pomoč. Sem skoraj totalno anti računalničarka, z navodili pa bi mi mogoče uspelo. Če je edina opcija dat napravo na ponovni odklep ali karkolipač prosim za info.

Glede na to, da imate piratske igre, vam je povozilo "odklep" in ga boste morali ponovno odkleniti.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
Pozdravljeni fantje!

Imam en problem, oziroma ga ima moj sine. Ima Xbox360 Elite, kupljen v Goblinu (upam, da sem si prav zapomnila). Igre imamo piratske (prosim vzdržite se komentarjev zakaj in kako, vemo, da to ni OK). Smo naložili FIFO 12, vstavili CD, vprašalo je po enih updatih in mi pametnjakoviči smo update potrdili. Nekje na sredini updatanja je prekinilo in sporočilo, da je potrebno izvleči CD in ga ponovno vstaviti za nadaljevanje updata. Seveda se ni nič updatalo :( Sedaj ne dela nobena igra. Ob vklopu XBoxa se pojavi okno, da update ni bil dokončan in bla bla bla. Kaj nam je storiti? Verjetno smo kaj povozili, ker noben CD sedaj ne dela. Kako rešiti težavo, če sploh gre to doma?

Hvala za pomoč. Sem skoraj totalno anti računalničarka, z navodili pa bi mi mogoče uspelo. Če je edina opcija dat napravo na ponovni odklep ali karkolipač prosim za info.

Se bom vzdržal komentarja glede piratiziranja, ki ga na tem forumu ne podpiramo.

Najbolje, da pokličeš na Goblin, boš verjetno najhitreje dobila prave informacije.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Jaz imam tudi en problem. Na USB ključku imam nekaj glasbe, toda na Xboxu mi je ne zazna!? Ko sem vstavil USB v boxa, sem moral formatirat ključek in potem sem naložil glasbo, sedaj mi je pa ne zazna.

Zanima me še nekaj, ali je možno predvajanje DVD filmov preko USB ključa? To sprašujem zato, ker mi pravtako ne zazna DVD filmov.

Se opravičujem za takšna bedna vprašanja, samo kaj češ, če sem noob :blush::D

mnovak91147.png

Link to comment
Jaz imam tudi en problem. Na USB ključku imam nekaj glasbe, toda na Xboxu mi je ne zazna!? Ko sem vstavil USB v boxa, sem moral formatirat ključek in potem sem naložil glasbo, sedaj mi je pa ne zazna.

Zanima me še nekaj, ali je možno predvajanje DVD filmov preko USB ključa? To sprašujem zato, ker mi pravtako ne zazna DVD filmov.

Se opravičujem za takšna bedna vprašanja, samo kaj češ, če sem noob :blush::D

maš flashan xbox?

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...

živjo! se odločam za nakup novega xbox-a 360 brez diska (4 GB). Imam glede tega 1 vprašanje - če ga flasham na lt 2.0 in čez nekej cajta pride nov firmware ven recimo lt 2.1, a to pol pomeni da ne morem igrat nobene igre več, ki jo je prej podpiral 2.0 dokler ne nadgradim na 2.1, ali to pomeni da lahko še naprej igram igre npr. GOW 3, Battlefield 2, Cod MW 3 in samo ne morem igrat iger ki bodo prišle šele čez čas ven in bodo zahtevele lt 2.1? upam da nisem preveč zakompliciral...

hvala za odg.

Link to comment

pozdravljeni! imamoen problem,in sicer s kolegi smo nabavili igre,da bomo skupaj igrali online,si poštimali LIVE,pri enem pa se je nekaj zataknilo.komaj je rešil problem z ruterjem (ip pa te fore),in ko je že kazalo da bo zadeva stekla,se je pri nujnem updatu pojavil naslednji problem:

cant download the update. to test your connection,open system settings and select network settings. test xbox live connection.

se komu sanja,kaj bi lahko bilo?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.