Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Sploh ne vem zakaj se sekiraš - konzole se pač grejejo. Imajo manj prostornine kot PCji, in je normalno, da zadeva rata vroča.

Ker imaš slim, imajo le-ti varovalko, da se ti avtomatsko izklopi, če bi se pregreval. Dokler se ti to ne zgodi, se nimaš česa bat. Pa tudi če bi se, imaš garancijo. Tko da mirno igraj, in se ne ukvarjaj s temperaturo konzole. Če se pa začne ugašat, pa uveljavi garancijo in je.

Link to comment

No, seveda. Ampak dokler ti ne crkne se nimaš kej sekirat pa odnašat konzole nazaj h prodajalcu, ker ti ni dolžen naresti ničesar. Zadeva deluje, xboxi so pa znani po tem da se grejejo. Čeprav se PS3 tudi, sam PS3 ni množično crkoval, in zadeva ni bila tako problematična. Sej maš garancijo.

Ti samo pazi da se box ne znajde v kakem zaprtem prostoru (čeprov to spet ni tok kritično kot folk pravi), pa bo vse ok. Prodajalca pa raje ne gnjavi, ker ti res ne more narest ničesar. Konzole odpret ne more, poslat na pooblaščeni servis pa tudi ne, ker zadeva pač deluje.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pozdravljeni,

mogoče to sploh ni problem vendar vseeno mislim, da je prava tema za moje vprašanje. Zanima me namreč, če je kaj narobe oz. če sem za kaj prikrajšan, ker sem se na xbox live vpisal tudi preko pc-ja, predvidevam, da napačno in se mi zdi, da sem ustvaril 2 računa. Enega prek konzole, ki dela brezhibno in drugega preko pc-ja, ki ni sinhroniziran z računom iz konzole. Npr.: Ko grem na Myxbox prek pc-ja mi piše, da še nisem odigral nobene igre itd., čeprav redno igram...

Upam, da me razumete kaj mislim in mi lahko svetujete ali obrazložite kaj sem naredil narobe.

Lep pozdrav,

BuDyA

BuDyA8.png

.: Don't Drink and Drive :.

Link to comment
Pozdravljeni,

mogoče to sploh ni problem vendar vseeno mislim, da je prava tema za moje vprašanje. Zanima me namreč, če je kaj narobe oz. če sem za kaj prikrajšan, ker sem se na xbox live vpisal tudi preko pc-ja, predvidevam, da napačno in se mi zdi, da sem ustvaril 2 računa. Enega prek konzole, ki dela brezhibno in drugega preko pc-ja, ki ni sinhroniziran z računom iz konzole. Npr.: Ko grem na Myxbox prek pc-ja mi piše, da še nisem odigral nobene igre itd., čeprav redno igram...

Upam, da me razumete kaj mislim in mi lahko svetujete ali obrazložite kaj sem naredil narobe.

Lep pozdrav,

BuDyA

Ti si dejansko kreiral 2 različna računa. Če hočeš iti na xbox.com preverit, kaj si igral in katere achievemente si odklenil, se vpiši z računom, ki ga imaš na konzoli.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Še enkrat hvala za odgovora, toda ko se hočem prijaviti na xbox.com z računom, ki ga imam na konzoli mi javi, da sta email naslov oz. geslo napačna. Je to mogoče zato, ker sem se registriral na konzoli preko gmaila in ne hotmaila? Čeprav dvomim, da bi to bil razlog. Sem pa potem dobil 2 maila na gmail od windows live teama, enga da potrdim gmail kar sem storil in dobrodošlico.

BuDyA8.png

.: Don't Drink and Drive :.

Link to comment
Še enkrat hvala za odgovora, toda ko se hočem prijaviti na xbox.com z računom, ki ga imam na konzoli mi javi, da sta email naslov oz. geslo napačna. Je to mogoče zato, ker sem se registriral na konzoli preko gmaila in ne hotmaila? Čeprav dvomim, da bi to bil razlog. Sem pa potem dobil 2 maila na gmail od windows live teama, enga da potrdim gmail kar sem storil in dobrodošlico.

Ne, to ne more biti razlog.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Kot sem že prej omenil ne gre, ker mi javi, da je napačen email naslov oz. geslo.

Še enkrat hvala za odgovora, toda ko se hočem prijaviti na xbox.com z računom, ki ga imam na konzoli mi javi, da sta email naslov oz. geslo napačna. Je to mogoče zato, ker sem se registriral na konzoli preko gmaila in ne hotmaila? Čeprav dvomim, da bi to bil razlog. Sem pa potem dobil 2 maila na gmail od windows live teama, enga da potrdim gmail kar sem storil in dobrodošlico.

BuDyA8.png

.: Don't Drink and Drive :.

Link to comment

Tole....

To reset Xbox 360 console display settings

If there is a disc in the console, remove it.

Turn off the console.

Turn on the console by using your controller. To do this, press and hold the controller's Xbox Guide button until your console turns on.

Note If multiple controllers are connected to your console, make sure that you use the player one controller. You can recognize the player one controller because the upper-left quadrant of the Guide button is lit up on that controller.

While the console is starting, press and hold the Y button and pull the right trigger at the same time. Continue holding the buttons when you see the Xbox 360 logo.

The console will restart and you will see the Xbox 360 logo again.

The console's display settings are now reset to the defaults.

Drugače pa servis in ne razlagat, da ti je padel!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.