Skoči na vsebino

Kako velike kartice kupujete?


totalg33k

Priporočene objave

  • Odgovorov 69
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Gost Wiiman542

Hmmm sam mam doma 2 GB kartico ampak premišlujem o nakupu 4 GB al 8 GB tko da tist k ve mi nej plis pove kok stane pa kaj se mi bol splača za igranje iger.Za SAVEDATA :crossfingers:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Danes sem nabavil PSP 3000 in imam nekaj vprašanja glede spominske kartice, zato bom kar tukaj vprašal:

1.) Zanima me, kako veliko spominsko kartico priporočate za demote, igre iz PS Stora, save datoteke, glasbo, videje,... Igre na PS Storu se mi zdijo boljša zadeva kot pa da vedno nosim s seboj UMD-e, zato imam namen kupovati igre predvsem preko Stora. 4 ali 8GB?

2.) Je pomembna hitrost kartice na PSP-ju? Se bodo slike, videji, igre hitreje naložili v meniju in pregledovalniku? Bodo nalagalni časi v igri manjši, če bo hitrost kartice večja? Če kdo ve za kakšen test, ali pa je sam preizkusil naj prosim pove kakšne so razlike med hitrimi in počasnimi karticami v PSP-u, če sploh so kakšne.

:china:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.