Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

:doh: LOL....jaz ne razumem je boljša verzija za ps3 al xbox 360?

p.s: sry za glupa vpršanja sm jaz vas ne razumem... :no_no:

Par bebcev dlakocepi, špil je identičen na obeh konzolah, kupi za tisto, ki si jo lastiš. XBOX verzija ima le Achievemente, če ti ti kaj pomenijo, sicer pa razlik ni.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

six 10 pravš da ni stealth igra, nekak je sam se ti more lubst ceu mest prešpancirat pa na knc počakat video

zgodba je pa men čis huda spploh ker bo še 2 in tisti pentagrami na konc so mi res zakon, pa ta špila je pomoje sam uvod v 2 pa tko bojo nekak več keša dobl vn ker zgodba je taka da morš 2 100% prešpilat - kupst

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Ja hard mode bi bil OBVEZEN!

Špil ti da sto načinov za misijo narest, pa od nič do 0,5 načinov, da je ne narediš ... Res bedno, glede na to koliko truda so vložili v setting posameznega umora.

Pa da ne govorimo o templarjih, ki večinoma padejo sami po sebi - SLICE and DICE!!!

Drugače pa, a je kdo že naredu vse (naše vse zastavice, pobil vse templarje, odprl vse memory blocke)?

Link to comment

Prebrol tist attachment in s tem zgleda da sm obrnu to igro, ah ja tok je bla fajn, sam pizda konc use pokvar >.>. Mislm fak tok sm se uzivel v te crusade case not pol pa nakonc bam kr en fantazijski kurac, eno oranzno sranje k kontrolera use ma dej fak ker debil si je to spomnu, konc tok sucka sam spil je pa :thumbup: :thumbup: :thumbup:

edit:Ko je bilo konec kreditov sem uzel tist svincnik ter prebrol skrivno sporocilo v Lucynem PCju, odpru sem se vrata do konferencne sobe. Nato sel nazaj do Animusa se ulegu not in prebrol tist attachment nakonc tazadnga memory blocka. A se pravi da sem s tem igro preobrnil ali je se kaj pametenga za poceti ? In pa ce hocm jet Templarja pobijat ter zastavce naberat v kater memory block naj grem ?

deletethis.jpg
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Joj nemorem se včakat, jutri pride po pošti :hyper:

To in Halo3 je bil moj glavni razlog za nakup xbox360 :car:

Jezi me dejstvo da ti v začetku igre povejo foro celotne igre,(če je kdo gledal video review na ign, je bilo povedano da kot bi pri šestem čutu povedali tipu da je mrtev :doh: )

Jaz igre ponavadi igram zaradi zgodbe, tu se bom pač moral zadovoljit z parkourom :D

Jezi pa me gamespotov videoreview, ker v njem brez opozorila preveč spojlajo zadevo :x

Hotel sem le pogledat kako mnjenje imajo o igri ne pa zvedet še več o fori celotne igre v enem stavku :x

(Več nikoli ne grem na gamespot)

Drugače me pa res najbolj vleče tisto prosto gibanje in plezanje :)

Malo me je bilo strah da bo igra preteška, na prvi pogled je celotna zadeva zgledala preveč zajebana, a zdaj vidim da se vsi jezite da ni hardmoda in me tole pomirja :lol: Upam le da res ni preveč enostavna :tard:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.