Skoči na vsebino

Vista Ultimate


Priporočene objave

  • Odgovorov 79
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Če govorimo o uporabnosti in prijaznosti uporabniku, Vista PC popuši macu z mac OS X, če govorimo o zanesljivosti, stabilnosti, podpori skupnosti in ceni (Linux in veliko programov zanj je zastonj), Vista popuši Linuxu. Edino področje kjer oba poklekneta pred Visto so igre. A samo poklekneta, ker ima Vista težave s kompatibilnostjo in optimizacijo. Torej...

Link to comment
Kaj je narobe pri visti ??

Imam dober racunalnik s 4gb rama in mi xpji pac nebi potpirali 4gb.Pa se res rad igram igre v dx10, ker je pac lepsi kot dx9 .. :D

Ce pac imas slab komp se ti pa itak ne splaca viste dat.. to se strinjam :thumbup: :china:

Daj pametnakovič si, ki varjetno še ni videl XP 64bit PCja

XP deljuje z 4gb rama.

Ti bom pa pripopal link v katerem boš videl moj tweak smart ass :a_a:

(tale kaže f*ck u) ;)

1234567896376444.jpg
Link to comment
Kaj je narobe pri visti ??

Imam dober racunalnik s 4gb rama in mi xpji pac nebi potpirali 4gb.Pa se res rad igram igre v dx10, ker je pac lepsi kot dx9 .. :D

Ce pac imas slab komp se ti pa itak ne splaca viste dat.. to se strinjam :thumbup: :china:

Daj pametnakovič si, ki varjetno še ni videl XP 64bit PCja

XP deljuje z 4gb rama.

Ti bom pa pripopal link v katerem boš videl moj tweak smart ass :a_a:

(tale kaže f*ck u) ;)

SoftyPro kaj lahko nehaš izzivati, ker bo pomojem prišlo do splošnega prepira. :uke:

Link to comment

@ke_kit:

Ja, zbirka programov za Windows je ogromna, vendar imata oba konkurenčna OS-a kup dobrih alternativ. Ne rečem, da se ne najdejo tudi kake luknje v naboru softvera, vendar ima npr. Linux odlično podporo skupnosti in slej ko prej community pokrije vse mogoče. Sej pravim - vse je odvisno od tega, za kaj rabiš sistem.

Link to comment

Samo tako za info. Ravnokar pišem iz OSX86, ki mi ga je mukoma ratalo naložit na PC Laptopa...

Vse sem usposobil razen zvoka. Upam, da mi rata naredit arcade perfect zadevo...

Po prvem dnevu lahko samo rečem. WHOA... Noro. Adobe paket laufa neverjetno smooth. Workflow pa je itak powerupan zaradi super osa...

Zaenkrat sami plusi...

Bom še kej poročal s fronte...

lp,

k_k

Link to comment

Samo da vam sporočim. Odločil sem se za Windows XP, četudi se bom moral odreči DirectX 10, ki pa tako ali tako grafiko poveča minimalno, v nasprotju z FPSji, ki jih požre 10x več kot DirectX 9. Vista je nasplošno preveč požrešna in ima milo rečeno preveč "lukenj". Saj priznam da izgleda mnogo bolje, a je vseeno XP hitrejši, podpira pa tudi veliko večji nabor programov. Bom počakal še 1 leto ali več, potem pa naj me Windows 7 preseneti kot dostojen naslednjik Windows XPja.

Poleg tega pa, who said i can't have XP skin like Vista:

windowsxistand8.th.jpg

Potreboval sem 2 uri dela, da sem spremenil temo, zvoke, nastavil side bar, spremenil ikone, nastavil prozornost okvirja oknov in spremenil login in shutdown screen. Izgleda fantastično.

Link to comment
Stari, ni vse v lepoti in brez veze je fejkat, da mas visto ko pa je pa pod obleko starodobni xp.. ;) ..

Veliko užitkov ob novem kompu ti želim, pa čeprav nisi v vista fan clubu ;):)

Obstaja video v katerem prvi mož microsofta (ex sedaj) pove da je vista crap :doh:

EDIT: Sedaj imaš priznanje misliš da bi proizvajalec brez razloga grajal svoj produkt

Hahahhaha dokazano...

1234567896376444.jpg
Link to comment
Samo da vam sporočim. Odločil sem se za Windows XP, četudi se bom moral odreči DirectX 10, ki pa tako ali tako grafiko poveča minimalno, v nasprotju z FPSji, ki jih požre 10x več kot DirectX 9. Vista je nasplošno preveč požrešna in ima milo rečeno preveč "lukenj". Saj priznam da izgleda mnogo bolje, a je vseeno XP hitrejši, podpira pa tudi veliko večji nabor programov. Bom počakal še 1 leto ali več, potem pa naj me Windows 7 preseneti kot dostojen naslednjik Windows XPja.

Poleg tega pa, who said i can't have XP skin like Vista:

windowsxistand8.th.jpg

Potreboval sem 2 uri dela, da sem spremenil temo, zvoke, nastavil side bar, spremenil ikone, nastavil prozornost okvirja oknov in spremenil login in shutdown screen. Izgleda fantastično.

če hočeš si lahko odstraniš un svetleč "shit" oz puščico v ikoni

http://www.zmaga.si/program_ucenje.php?id=287

meni je lepše brez :ihih:

Link to comment

Ok a lahko prosim malce bolj na nivoju. Vista izgleda fantastično, podpira DirectX 10, ima pa tudi nekaj lukenj. Zato se ni treba kregati z Manbearpigom. Vsak ima svoj okus. Nekdo da več na izgled, nekdo pa na delovanje. Your choice! Zato nehajte s tem nepotrebnim kregom. :china:

@Ilichu: Sledil sem temu navodilu: http://www.winmatrix.com/forums/index.p ... opic=15988 .Ampak ti priporočam, da ne spreminjaš Boot Screena in Login Screena.

Drugače pa obstaja tudi program, ki spremeni XP vizualno v Visto, a naj bi imel veliko lukenj in napak: http://www.windowsxlive.net/vista-transformation-pack

Za kakšne dodatne bonbončke pa obišči http://www.wincustomize.com/

Link to comment

Jaz sem pac tak tip cloveka, ki zeli preiskusiti in hitro presedlati na novejso razlico (npr. igre), če dam primer veliko rajsi igram cod4 kot pa cod2 pa ceprav mi je cod2 po pravici povedano boljsi za igrat.

Tako, da edini razlog da pac imam windows visto ultimate je zato, ker sem si želel rahle spremembe na novem dobljenem računalniku.Saj sem xpje že do konca prevohal in si želim nekaj novega. :D

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
  • vrhovni
Tako, da edini razlog da pac imam windows visto ultimate je zato, ker sem si želel rahle spremembe na novem dobljenem računalniku.Saj sem xpje že do konca prevohal in si želim nekaj novega. :D

V drugih besedah povedano ti je Microsoft spral možggane ;)

xD xD xD

Ne morete iz svoje kože, da pluvate po Microsoftu. :lol:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Sam sem zelo zadovoljen uporabnik Viste Ultimate SP1 DSP na E6750, 8 GB RAMa in GeForce 7300GS.

zakaj rabiš 8 GB rama ???

1.) ker je poceni.

2.) ker toliko podpira matična

3.) ker obdelujem velike večslojne datoteke

4.) sistem mi manj škraba po disku

5.) ker je poceni

6.) več programov imam lahko odprtih

7.) ker je poceni

image-0011.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.