Skoči na vsebino

Diablo III


zyzyx

Priporočene objave

Meni je tudi uspelo zjutraj igrati, filing je bil kot da bi se vrnil v leto 2000 :D Sem pa pričakoval malo več sprememb po toliko letih. Edino kar me moti je, da se strenght, vitalitay, itd. samodejno zvišujejo ter da se skilli linearno odklepajo, brez možnosti kakšne izbire. Upam da se v kasnejših levelih skill tree kaj razveji... Ma je normalno da sem imel 1 sekundo laga ob igranju?? Upam da zaradi tega ker sem igral na ameriških strežnikih..

Link to comment

Je pa bolano, da za sp špil moraš pa biti povezan na strežnik. :crazy:

Jaz sicer nisem igral nobenega diabla, ampak me zanima, če celotno igro samo hodiš od kraja do kraja, z klikanjem premikaš možiclja , pa kot v strategiji naklikaš po sovražnikah. Tukaj ni nobenega skill drevesa, nikamor ne morem vlagati točk. Tudi svojga lika si ne moreš ustvarit. Sam vzdušje pa znajo ustvarit. Nevem, špil me nekako spominja na Starcraft 2.

Link to comment

Ja to je to, v bistvu. :D Hodiš naprej in ubijaš sovražnike. Mene tudi moti kako linearno so zastavljeni skilli, čeprav folk ki je igral closed beta pravi da se v poznejših levelih skilli malo razvejijo, zaradi izbire različnih run. Je pa igra v multiplayerju veliko bolj fun. Osebno ne bi šel nikoli skozi vse tri težavnosti Diabla v singleplayerju.

PS. Demon Hunter je res kul lik.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Eh kaj češ to igrat na PC-ju, če pride na PS3 ;)

post-101-14477101788_thumb.jpg

Blizzard PS3 Diablo 3 (USK 16 VÖ 2012)

Seit die dämonischen Fürsten Diablo, Mephisto und Baal die Welt Sanktuario in einem Zug der Zerstörung durchstreiften, um die Menschheit ihrem unheiligen Willen zu unterwerfen, sind bereits 20 Jahre vergangen. Eine neue Grafik-Engine, welche die Darstellung von Charakteren und Monsterhorden in üppiger, vollständiger 3D-Umgebung möglich macht ist die Grundlage von Diablo 3 (für PlayStation 3). Auf spektakuläre Art und Weise Tod und Verderben über die infernalischen Günstlinge zu bringen, erlauben die leistungsstarke Special-Effects-Systeme und Havok-unterstützte Physik-Engines. Außerdem baut Diablo 3 auf den zufallsgenerierten Umgebungen der vorangegangen Diablo-Spiele auf, indem es eine Reihe neuer Möglichkeiten einführt, während des Spiels zufällig gescriptete Ereignisse zu erzeugen. Dies alles erschafft eine komplexe und aufregende Welt, randvoll mit Quests, NSCs, dynamischen Begegnungen und Herausforderungen in Form von bösartigen Monstern und Bossen. Durch die Umgebung von Diablo III gewinnt das Spiel ein großes Maß an Interaktivität. In ihr finden sich zum Beispiel zerstörbare Elemente und Hindernisse, die gegen die Feinde eingesetzt werden können. Darüber hinaus wird Diablo III von den Upgrades für Battle.net profitieren, die einige aufregende neue Funktionen für den Spieler beinhalten. Der Hauptschwerpunkt liegt noch immer auf dem gemeinsamen Spiel online, mit diversen geplanten Erweiterungen, die das Spielen mit Freunden noch einfacher machen werden und den Spielspaß noch weiter erhöhen.

Entsiegelte Datenträger sind vom Umtausch ausgeschlossen!

Povezava

Kotaku

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Bo ti mogoče kaj pomagalo drugače pa lahko zaupaš podatke tvojega PC pa bomo vidli kak pa kaj...

Jaz imam Laptop HP Core i5 2490m, 4gb ram ter AMD Radeon HD 7470 1gb in mi dela na 1600x900 skoraj vse na high razen shadows...Kolega ima E6800 pa Nvidia GT 620 ter 3gb rama in mu tudi lepo teče...Pa na Diablo strani imas polno tem v forumu glede tega tudi...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.