Skoči na vsebino

Trophies


Travar

Priporočene objave

Kot veste bo PS3 dobil t.i. Trophies, ki nas bodo nagrajevali za vse naše "acomplishments" v igrah.

Zdej me pa zanima...

Ali bodo imele VSE PS3 igre ta sistem (tudi starejše), ali samo kakih deset novih iger?

Ali bom dobil Trophyje za nazaj za vse moje stare save iger, ki sem jih že igral ali 10000 ur, ki sem jih vrgel v Oblivion za njih ni "acomplishment"?

Upam, da bodo imele vse igre ta sistem in da bom dobil kej za nazaj (poleg prsta v rit, ki sem ga že dobil od Sonya)... Če ne tej trophies niso vredni ene podganje riti.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Vse ne bodo imele, ker je to nekaj, kar morajo vgraditi razvijalci z novim SDKjem. Kar pomeni, da je potrebno za stare igre izdelati update.

Za nazaj se ne bo upoštevalo nič, ker je na PS3 preveč preprosto prekopirati miljon dokončanih save-gamov na samo konzolo in tako pridobiti trofeje brez vloženega truda. Zgleda sistem ne bo baziral na save-gamih ampak na doseženih dogodkih v kodi. Če se tako izrazim.

Sicer pa ugibam, da ti to že vse veš, glede na to da je uraden FAQ zunaj in postan po vseh sajtih in ponovno iščeš samo nov razlog, da pizdiš v prazno.

Če pa si slučajno res spregledal vse skupaj (morda kakega preveč skadil?) je tule uraden FAQ:

http://blog.us.playstation.com/

Čudi me predvsem to, da imaš toliko save-gamov, če pa v drugih topicih veselo lajnaš, kako za PS3 ni pravzaprav nobenega pametnega špila. :headscratch:

Link to comment

Itak da niso trophies retroactive če so pa špili tko lame da se jih nobenmu neb dal 2x obračat. Dej kdaj bo Sony odnehu s tem PS3jem težit, k ga noben ne jebe več razen linux geekov in igričarskih analfabetikov, ki mislijo da je Resistance ter Uncharted kulj :puppy: Lejmerji (admin delete this post plztnx)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Itak da niso trophies retroactive če so pa špili tko lame da se jih nobenmu neb dal 2x obračat. Dej kdaj bo Sony odnehu s tem PS3jem težit, k ga noben ne jebe več razen linux geekov in igričarskih analfabetikov, ki mislijo da je Resistance ter Uncharted kulj :puppy: Lejmerji (admin delete this post plztnx)

Če nimaš vina je tut voda kulj, kolega. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

No, če ste fanbojčki končali in je blo vaši potrebi po flejmanju in trolanju zadoščeno, bi še dodal, da bo nažalost le SSHD ob splovitvi 2.4 update-a imel podporo trofej. Ostali naslovi naj bi sledili v nekaj dneh/tednih in bodo popatchani, vendar nič se še ne ve kateri.

Mi je pa kul to da je treba trofeje osvojiti in ne samo prebrati nek save file.

In to govorim kot nekdo, ki je obrnu tako uncharted kot Resistance na najtežji stopnji, R&C mam 100% in ene 80 ur pri oblivionu. Mi ne bo muka it še enkrat čez use ker so špili res zakon in je minil že kar nekaj časa, odkar sm jih nazadnje igral.

Link to comment

sam tko za info shoulace ps3 ma dost dobrih špilov naprimer:uncharted,motorstorm,gt5p,mgs4,warhawk,resistenc,kilzone2,haze, kmal pa še dobimo :resistenc2,motorstorm2,littlebigplanet, pa še velik več use kar ma x360 pa je gears,halo3,bioshock(kmalu pride na ps3),total crack down to je to.

Link to comment

Juhuhu, jaz imam pa pri SSHD ze 14 (od 17) trofej.

Zdaj me pa nekaj zanima. Od teh 17 se jih 12 dobi na Arcade (osnovni paket), ostalo pa na Endless, Survival,... (dodatek). Tisti, ki imate samo osnovni SSHD, brez Solo Packa: kaj vam kaze samo 12 trofej na listi, ali vseh 17?

Pa je se kaksna druga igra s trofejami trenutno?

Potegaman.jpg
Link to comment

Trenutno ne vem če kaj drugega podpira, jaz sem našel samo to:

* BUZZ! Quiz TV

* Super Stardust HD

* Bioshock

* Novastrike

* LittleBigPlanet

* MotorStorm Pacific Rift

* NBA 09 - PS3

* PAIN

* PixelJunk Eden

* Resistance 2

* SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

* Warhawk

----------------------------------------------------------

SUPER STARDUST HD(17)

ARCADE MODE

* (B)Hero of Lave: Complete Lave Level

* (B)Hero of Coventina: Complete Coventina Level

* (B)Hero of Nemain: Complete Nemain Level

* (B)Hero of Taranis: Complete Taranis Level

* (B)Hero of Segomo: Complete Segomo Level

* (B)The Tokenizer: Collect 5 tokens using 1 boost

* (B)Scrooge MacBoom: Get 10 Bombs

* (S)Token Hoarder: Collection 15 tokens with a single boost

* (S)Well Prepared: Get 20 Bombs

* (S)Shield Blaster: Collect 5 shield tokens while already having a shield

* (S)Scenic Route: Complete a planet without using boost

* (G)Multiplier Hero: Get 10x Multiplier

ENDLESS MODE

* (B)Extra Ships Optional: Survive 7 minutes without dying

* (S)Shock and Awe: Destroy 10 Nukes

SURVIVAL MODE

* (B)Close Encounters: Survive 45 seconds without shooting or using bombs

BOMBER MODE

* (S)Late Boomer: Get 15 bombs

SPLIT SCREEN CO-OP MODE

* (G)Brothers in Arms: Split Screen Co-Op-Segamo-Get 3 minutes of continuous Co-Op weapon boost

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.