Skoči na vsebino

Trophies


Travar

Priporočene objave

Nekateri so javili da jim inštalacija firmware-a po prvem rebootu zablokira sistem, zaradi česar morajo potem resetirati PS3 in formatirati disk, da se sistem ponovno postavi (zgubijo savegame, teoretično).

Težava naj bi bila v sami namestitvi, torej če imaš 2.40 naložen in ti sistem deluje, naj ne bi imel težav in si že mimo vsega skupaj. :)

Link to comment
  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Ma kdo kšn nasvet kako dobit Endless trofeje pri SSHD? :headscratch: Še 7 minut ne zdržim, kaj šele dab 10 atomskih zbou... Največ sm jih 7 semizdi, pol pa rata like impossible ker se cel planet natrosi z mini steroidi, kamorkol greš se boš razkantu, če na mestu stojiš pa še tok bol?

Any tips?

Link to comment

Evo, jaz imam zdaj 16 od 17 trofej. Edino tisti co-op mi manjka, za katerega pa rabis multiplayer dodatek. Tega pa nikjer ne vidim, da bi se dalo kupiti.

Arcade trofeje so cisto lahke, Survival tudi. Tidve iz Endlessa sta ze malo bolj orenk, samo sem ju jaz komot shendlal (po nekaj neuspelih poskusih). Edino z Bomber trofejo sem se pa matral danes nekaj ur, res je za popizdit tezka. Sem medtem ze Bomberja cisto poownal in dobil 15. rezultat na svetu. Pa se po tem sem rabil kaksno uro ali dve, da mi je koncno uspelo.

Za to trofejo moras res Bomberja v nulo nastudirati in poownati, medtem ko ostalih modov niti priblizno ni treba - jih je mnogo lazje dobiti kot pa orenk rezultat na Arcade ali Endless.

Tako da, nimam ti kaj svetovati, pac ocitno se nisi dovolj dober. Igraj se Endless nekaj casa brez obremenjevanja s trofejami. Bos postal dosti boljsi in bos avtomatsko bil sposoben dobiti trofeje.

Z drugimi besedami, igraj Endless za tocke. Ce hoces dober score, je itak glavna finta, da ne umres (ker sicer se multiplier vrne na 1x). Ce pa ne umres, pa tudi dovolj casa zivis, da bos docakal 10 nukov. (Ta trofeja se sicer meni zdi precej lazja kot pa preziveti 7 min s prvim zivljenjem.)

Jaz sem sicer celoten Solo Pack zelo malo igral, sem pa imel ze hude skillse od prej, ko sem na Arcade dobil 700 milijonov (igral 4 ure in prisel do seste tezavnosti).

Potegaman.jpg
Link to comment

Aha no tnx sej roko na srce sm se sam ene 2 urce matru na endless pol sm pa mogu končt bom pol zvečer se še mal poglobiu. Očitno je "vaja dela mojstra" sistem za osvojit trofeje :)

Drgač pa svaka ti čast 6. težavnost :bowdown: tis pol čist pro, js komi do druge težavnosti prlezm na arcade :lol:

Link to comment

Ma, jaz sem to nazadnje pred meseci nazigal, takrat sem bil 13. na Arcade, zdaj so me ze do 19. mesta porinili. Lahko bi se precej izboljsal rezultat, samo je potem kmalu DMC4 prisel in sem v tega cisto not padel. Kasneje se mi pa ni vec dalo rezultata izboljsevati. Sem pa pred kratkim na Wiiju Star Soldier R cisto poownal (in celo filmcek na YouTube objavil).

Mi je pa res skoda, da so Arcade trofeje tako lahke, vse ze znotraj Normala komot naredis. Jaz sem drugace takrat s prvim zivljenjem prilezel do sredine 3. tezavnosti in okoli 460 milijonov. Mi res ni noben problem dobiti 10x (kasiras nekje na 4. planetu, ce ne umres).

Sem ti zjutraj poslal ZS, pa ga ocitno nisi videl (je pri meni se vedno pod "odposlano"). Torej, moj PSN je Potegaman. Ti me kar dodaj, ker jaz tvojega PSNjcka ne poznam.

Drugace pa smo imeli nekoc SSHD temo (poglej kaksno stran nazaj), kjer sem neke hude FAQe o svojih izkusnjah s to igro pisal. Samo to je bilo se pred Solo Packom in tako Endlessa ni noter. Samo, ko enkrat Arcade obvladas, tudi Endless hitro nastudiras.

Je pa najvecji problem pri slednjem, da je zaporedje wavov cisto na random in nikoli ne ves, kaj te caka. Zato je tudi tezko kaksne hinte dajati, ker se meni dosti stvari ni cisto jasnih - kot sem rekel, sem Endless zelo malo igral.

Tiste moje SSHD FAQe pa kar preberi, se bos sigurno marsikaj naucil, npr. D.Tidus (Besko) je pod mojim "mentorstvom" dobil okoli 380 milijonov, se mi zdi, kar je takrat bilo dovolj za Top 100. Ravno vceraj sem pa na Gamefaqs forumu prebral, kako je nekomu na Top 10 lestvici (je torej boljsi od mene) pomagal en prispevek, ki sem ga pred meseci tam objavil.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jaz sem zaenkrat naredil samo en SSR filmcek (link imas v WiiWare temi).

SSHD filmcke se mi je malo butasto zdelo delati, ker je tam ena igra lahko dolga tudi 4 ure ali vec, YouTube ima pa 10 minutno omejitev.

Ko sem pa pri Nucleusu svetovne rekorde podiral, se pa zal nisem spomnil, da bi lahko to posnel. Bom pa mogoce kdaj, ce me zagrabi.

Drugace je pa moj YouTube account tudi Potegaman, tako kot PSN in Gamefaqs accounta.

Edit: za merjenje lulekov, oziroma, bolje receno, prstekov, so scoresi. Trofeje in achievementi so pa zato, da se imas fino. Ce v neki igri dobis vse trofeje/achievemente, se ne pomeni, da igro dejansko obvladas. Npr. pri SSHD je to zelo res.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Samo toliko, ce slucajno se kdo ne ve. Pred nekaj dnevi se je na Storu koncno spet pojavil SSHD Team Pack, ki ga rabimo, ce hocemo dobiti (zlato) 17. trofejo.

Je pa butasto, ker zadeva nima online igranja. To bi bilo super, ce bi bil online co-op, tukaj imamo pa samo split screen co-op in se nekaj (prav tako samo split screen) 1-4 multiplayer zadevic.

Sama trofeja je pa tudi bedno lahka. Dobi se jo v split screen co-opu, jaz sem jo pa cisto na izi kar sam dobil. Pac sem z vsako roko en joypad hendlal. Pomoje vecina ljudi kar tako pocne.

Potegaman.jpg
Link to comment
@[skA]: S tole novico si umoril duha v meni. 10000 ur Obliviona gone to oblivion.

In potem... sem šel gledat še ostale podrobnosti in ko sem videl, da nebo voice chata je umrla še duša.

zakaj se sploh sekiras ? Te tocke in trophiji so kr en drek imo, me prou briga ce jih ma en miljavznt jst pa 200, on za to ne bo nic boljsi.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Uncharted je danes dobil Trophy support.

To je prva blu-ray igra s tako podporo in s tem tudi prva, pri kateri lahko osvojimo platinum trophy.

Pa veselo igranje

Te trophyje si lahko nekam zatlačjo, če jih ne bo podpirala vsaka igra. Ok, razumem, stare igre jih večina ne bo podpirala.

Ko bi vsaj vse nove imele to. Ne, niti to. Whatever tej trophyji. :tard:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Te trophyje si lahko nekam zatlačjo, če jih ne bo podpirala vsaka igra. Ok, razumem, stare igre jih večina ne bo podpirala.

Ko bi vsaj vse nove imele to. Ne, niti to. Whatever tej trophyji. :tard

Z letom 2009 in naprej naj bi bile obvezne, tako kot ima MS z achievmentsi. Do takrat pa bodo praktično vse nove first party igre podpirale, prav tako kar nekaj third party. Čisto vsaka pa vrjetno res ne, vsaj do naslednjega leta. (kar pa ni tako zelo daleč)

Hmm, Uncharted ima trophye? To niso tiste medalje za recimo 30 headshotov pa take?

Je to treba preko PS-ja nadgradit al je možno preko usb ključka?

Potrebuješ najnovejši firmware (2.42), tega lahko dobiš preko PS3-ja ali PC-ja.

Potem poženeš igro in ti da možnost update-a. Velik je 13MB.

Trofeje so iste kot te medalje, samo da jih sedaj integrira v trofejni sistem. To pomeni, da so ti osvojene in neosvojene trofeje ves čas na vpogled (ni treba zagnati igre), lahko jih primerjaš s kolegi in navsezadnje ti dajo "experience", ki ga potrebuješ za doseganje naslednjega level-a.

Uglaunem tako kot achievmentsi je to izključno za bragging rights, pač si kao več dosegu v igrah kot nekdo drug. :P

Link to comment
Soul calibur 4 ne podpira trofej sam res kdaj bodo zacel spili izhajat ki podpirajo trofeje za zdaj sta samo uncharted pa super stardust hd res gnilo

Marsikej je še bolj gnilo. Nači se tiho trpeti in prenašati sranje, in bodi zadovoljen s tistim kar imaš.

Kdo je sploh rabu achievemente ever?? Kaj šele to patetično verzijo njih.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Soul calibur 4 ne podpira trofej sam res kdaj bodo zacel spili izhajat ki podpirajo trofeje za zdaj sta samo uncharted pa super stardust hd res gnilo

Marsikej je še bolj gnilo. Nači se tiho trpeti in prenašati sranje, in bodi zadovoljen s tistim kar imaš.

Kdo je sploh rabu achievemente ever?? Kaj šele to patetično verzijo njih.

Fak teb mora bit res zlo bad v lajfu da visiš večino časa na tem forumu in pišeš eno in isto kot da bi stistnu funkcijo repeat na žajfnci...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.