Skoči na vsebino

[Uradna tema] Fallout 3


Priporočene objave

  • Odgovorov 93
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
pah... tak špil bi moral meti več kot 50 achievementov :x No res da pride se DLC, ki jih bo dodal par ali dva :crossfingers:

Pa sej jih je cist dost. Mislim, da jih bo par kar orng zajebanih. Vsaj ne zgledajo, da bodo tako enostavni kot v Oblivionu v katerem si jih dobil tako, da si pac vse guilde dokoncal. Manjkali so v stilu, koncaj ta quest, dobi to orozje, dosezi ta level, najdi lik (kakšen skrit in tezko dostopen), dobi to redko opreme itd.

Zgleda fajn tale fallout 3, komi cakam, res je ze dolgo suša, vsaj kar se tiče res kvalitetnega špila.

DejchSLO.png
Link to comment

Ce ti je Oblivion zakon, potem ti bo tudi ta špil. Ni to Fallout kakrsen je bil, pa tukaj ne mislim, samo spremembo pogleda.

Isti je sistem skillsov (S.P.E.C.I.A.L), gameplay, armor, v glavnem, vse je tko, kakor da bi bil Fallout 3 prakticno mod Obliviona. Men je to hudo, sam ce pa tega noces, potem ne pricakuj kaj drugega. Streljanje preko turnov, sploh ni potreben, je pa dokaj fajn, saj prisparas na municiji, ne mors pa to v nedogled, ker imas Action Pointse. Pick lockanje, je mal bedn proti oblivionu, pa se ta ni bil ne vem kaj. Questi so fajn, svet je velik, grafika dobra, zgodba pravtako. Je pa zanimivo, da je tudi zacetek (razen odrascanja) podoben igranju obliviona. Je pa res, da sem premalo igral za koncno mnenje, lahko da se se dosti spremeni.

V glavnem, ce si igral Falloute in pricakuje to v prvoosebnem pogledu, forget about it, ce pa ti je oblivion sistem igranja hud bo ta pravtako. Tako da pri meni je konc suše s špili, to me bo zaposlil sigurno za 1 mesec. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Ok opazam zdej pocas, da so neke opazne razlike, da ni to samo nek MOD od obliviona. Kot npr. ce imas previsoko karmo (to pomen, da si pac pridn fantek, kot jaz), potem ne mors dolocene ljudi prepricat v karkoli, ker so oni bad, vec vrst koncanje questa itd. Je malce bol odprta zadeva kot oblivion, tko da je kar podoben falloutu v osnovi. :)

DejchSLO.png
Link to comment
Ok opazam zdej pocas, da so neke opazne razlike, da ni to samo nek MOD od obliviona. Kot npr. ce imas previsoko karmo (to pomen, da si pac pridn fantek, kot jaz), potem ne mors dolocene ljudi prepricat v karkoli, ker so oni bad, vec vrst koncanje questa itd. Je malce bol odprta zadeva kot oblivion, tko da je kar podoben falloutu v osnovi. :)

Če je tako kot praviš ravnokar doživljam orgazem

Meni je cel smisel fallouta RAZNOLIKOST

Kako pa pridem sem not?

Ah, kar varnostnika ubijem....Ne! Sneak! Ali pa mu raje ključe ukradem?

Ne, baje so ključi v koči, grem shekam računalnik! Ali pa raje kar raznesem vrata? Ah, pozabi na vse skup, vzamem macolo in razmlatim omarico z ključi....

And the list just keeps on going and going and going.....

Link to comment

Ja tako je, lahko ukrads kljuce, lahko ga ubijes, lahko se z njim zmenis, lahko neko drugo osebo prosis za te informacije, lahko placas v glavnem je dosti izbire pa od tvojih skillov, sicer je to ze imel oblivion, ampak tukaj je malce bol podrobno vse se mi zdi. Vseeno imam malo premalo casa, da bi igral na polno, da bi lahko malce vec odigral, ampak spil je tocno to kar smo pricakoval, ni pa cisti Fallout, take svobode se mi vseeno zdi da ni, kot je bilo v orginalu, kar je meni vsec, ljubiteljem te zvrsti, pa to zna bit razocaranje, odvisno je samo od cloveka, spil pa ni zavožen, to sigurno. :car:

DejchSLO.png
Link to comment

Oblivion v drugi preobleki. Edino boljši. Ker npr v oblivionu si si na začetku poiskal en fajni armor in je bil potem walk in the park skozi celoten špil. Tukaj pa si z municijo skoz na minimumu in moraš prav pazit in šparat. Ene parkrat sem moral celo ponovno nalagat ker so nasprotniki trdoživi. Dopade se mi tut vzdušje v špilu. Sem pa trenutno ene 20 ur v špilu

Link to comment
Ce ti je Oblivion zakon, potem ti bo tudi ta špil. Ni to Fallout kakrsen je bil, pa tukaj ne mislim, samo spremembo pogleda.

Isti je sistem skillsov (S.P.E.C.I.A.L), gameplay, armor, v glavnem, vse je tko, kakor da bi bil Fallout 3 prakticno mod Obliviona. Men je to hudo, sam ce pa tega noces, potem ne pricakuj kaj drugega. Streljanje preko turnov, sploh ni potreben, je pa dokaj fajn, saj prisparas na municiji, ne mors pa to v nedogled, ker imas Action Pointse. Pick lockanje, je mal bedn proti oblivionu, pa se ta ni bil ne vem kaj. Questi so fajn, svet je velik, grafika dobra, zgodba pravtako. Je pa zanimivo, da je tudi zacetek (razen odrascanja) podoben igranju obliviona. Je pa res, da sem premalo igral za koncno mnenje, lahko da se se dosti spremeni.

V glavnem, ce si igral Falloute in pricakuje to v prvoosebnem pogledu, forget about it, ce pa ti je oblivion sistem igranja hud bo ta pravtako. Tako da pri meni je konc suše s špili, to me bo zaposlil sigurno za 1 mesec. :)

O mudel kva ti serješ, ta špil je nor!! Zle kaj 3 dni ga mam pa nabijam že 30 ur+, fuck it babe niam več, faxa letos ni tko da sem v Merkurju nabavu uber geek licenco. Špil je dobesedn nor, tak epski sandbox da brezveze lahk si karkoli si zamisliš da si, zej ravn igram Lawbringerja oz. Raider hunterja in tavam po wastelandu v Regulator dusterju in samo z snajpo na Very hard, ter lovim zi bad people ter jim režem prste kot dokaz te pa potem prodajam naprej. Drgč pa res hudo ej, v Megatonu sm bajto dobu si jo opremu da mam workbench not in pol mam občasne raide v razne metro podzemne da naerem komponente in pol v bajti sestavlam rock-it launcherje in dartgune ter mastno služim. Fak tole zlo diši po MMOju :uke:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Men se zdi, da Ninja igra tole že od včeraj dopoldne. Res, kdaj pogledam pod friendse na xboxu al pa na messengerja, vidim da on tole đoka. Ni glih zdravo, je pa totally uberl33t :D

Uberleet je, da vsi vidijo, da igraš piratsko igro? Uberleet je nekaj kar lahko vsak debil s par deset evri naredi kadarkoli?

Care to explain?

Eh. Ne. Pusti. Pač, mentaliteta tipičnega slo najstnika... :(

lp,

k_k

Link to comment

Verjetno je tale post zaman in zadnja stvar, ki jo hočem je kakršnokoli provociranje, ampak jaz ne razumem zakaj ne more debata potekat samo o špilu.. Mislim da marsikdo želi o špilu slišat vtis iz prve roke. Če ga maš ga maš in to je to, od kod in kako pa sploh ni važno in naj se ne omenja.

Link to comment
Verjetno je tale post zaman in zadnja stvar, ki jo hočem je kakršnokoli provociranje, ampak jaz ne razumem zakaj ne more debata potekat samo o špilu.. Mislim da marsikdo želi o špilu slišat vtis iz prve roke. Če ga maš ga maš in to je to, od kod in kako pa sploh ni važno in naj se ne omenja.

če hočeš slišat iz prve roke imaš malo morje preview-ov, hands on-ov, in ekskluzivnih gejmplejev. Poglej samo na gametrailers.com pa je.

also: this post is useless without fallout 3 warezzzz!!!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.