Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Imam zdaj preko TV-ja, pa je kar lepa slika.

Imam pa problem z povezavo na brezžični internet. Namreč signal mi najde, in lepo vse tiste številke avtomatsko napiše. Ko pa dam, da testira povezavo z Live, pa je pri povezavi vse okej, rdeči X pa se pojavi samo pred slikico za Xbox Live. Zakaj to?

Ve kdo, kaj je problem?

Tudi predlogi, kaj bi lahko naredil narobe so dobrodošli.

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Am...ponavad je to neki z modemam men se je glih včeaj isto nardil popoldne in mi je napisalo da naj resetiram modem in najprej nisem sem sam kabel vn potegno od xbox interneta potem se pa ugasnil modem za 30 sekund pa vžgal pa je delal prvič sem mel ta problem drugače je pa to to.

LP

Link to comment

imam 2 kontrolerja pa mi na enmu vsake tolko časa use štiri lučke začnejo utripat v krogu, kaj naj bi to pomenilo? :) prazna baterija ali kaj drugega? recimo ko dam notri navadne alkalne baterije dela normalno, če pa dam notri baterije za filat pa neki začne štekat in se začne ugašat kot da bi imel nek stik. ali se komu kaj sanja kaj nej bi bilo to?

515367.gif

507540.png

511284.png

Link to comment

Sem nov na forum, zato mi prosim oprostite kakršnokoli napako. Ja tudi naslednji problem sem uporabil IŠČI vendar brez uspeha.

Že nekaj časa imam xbox arcade, igram samo originale. Sedaj sem si zaželel multiplayer in kupil live gold 3m. Sem se probal registrati in ne gre že na začetku, saj mi napiše, da je xbox live sign up currently unavaible, please try later... No in sem probal kasneje in spet napiše isto.

Kakšni predlogi?

Link to comment

Če ga še nisi kupil, bi ti jaz priporočal, da namesto muk s kupovanjem direktno od M$ja preko kreditne, enostavno kupiš naročnino pri enem od spletnih prodajalcev live kod, recimo https://www.gamepointsnow.com/ in podobni (morda je kje še ceneje) in potem v že ustvarjenem profilu samo vneseš kodo in si.

Ker to, da ti prepoznajo kreditno, ko v resnici nisi iz te države, je največja muka. Unih par podatkov si izmislit za ustvarjanje live računa (brez kreditne, ampak s kupljeno kodo) je dosti bolj simple in ne more ne delat.

Link to comment
Kako lahko kupim na xbox live za tistik 32 funtov 12 mesečni xbox live gold s kreditno kartico napiše mi postal code is invalid... please help

Nikoli M$ju ne dajat kreditne kartice, ker bos imel ogromno tezav, ko bos narocnino hotel preklicati.

Kot so ti ze drugi svetovali, uporabi prepaid kartice.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.