Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

LP!

Ker sem se naveličal igranja world of warcrafta in runescape in ker igram na računalniku samo te 2 špila sem se odločil za nakup x360.Rad bi uprašal kerega se mi najbolj splača kupiti? 20gb,60gb ali 120gb? Igre bi zaganjal samo iz Cd-ja.Če bom kupoval bom kupoval samo odklenjenga in rablenga.Zanga bi pripravljen biti odštet okoli 130-180, vendar bi najrare videl za nekje 150€. Tko da če mi lahko kdo pomaga pri tem in malo pobrska po bolhi in pove ker x360 se mi v tem cenovnem razredu splača kupiti prosim če pove.

lp

Link to comment
LP!

Ker sem se naveličal igranja world of warcrafta in runescape in ker igram na računalniku samo te 2 špila sem se odločil za nakup x360.Rad bi uprašal kerega se mi najbolj splača kupiti? 20gb,60gb ali 120gb? Igre bi zaganjal samo iz Cd-ja.Če bom kupoval bom kupoval samo odklenjenga in rablenga.Zanga bi pripravljen biti odštet okoli 130-180, vendar bi najrare videl za nekje 150€. Tko da če mi lahko kdo pomaga pri tem in malo pobrska po bolhi in pove ker x360 se mi v tem cenovnem razredu splača kupiti prosim če pove.

lp

pač če kopuješ rabljenga in žeiš igrat online se najprej pozanimaj kakšne kopije je igral lastnik. Potem glede trdega diska ti predlagam 60gb. 20gb je lahko premal ker boš verjetno downloadal kake demone ko pridejo vn pa tudi igre se splača inštalirat na disk saj potem igraš bolj tekoče. Jz mam 120gb in mi je več kot dovolj.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Če si na omejenem budgetu pač poglej kaj ti najbolj cenovno ustreza. Glede diska ti v vsakem primeru svetujem vsaj 60gb, pa po možnosti da ni banan, ker boš slej ko prej hotel it online, disk pa v tem primeru pride zelo prav. 20gb diskov je itak stalno manj, itak pa je gor uporabnega prostora samo dobrih 12gb, kar pa je v najboljšem primeru dovolj za en ali dva špila. Jaz bi ti recimo predlagal tega:

http://www.bolha.com/xbox-360/xbox-360-60gb-hdd-oglas1272913945

Za par € mogoče ceno še zbiješ, zadnji firmware pa ti lahko kdo naredi za 20-30€ po moje.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Lastim si Xbox 360 Slim. Za povezavo z internetom uporabljam wlan. Imam probleme z signalom, saj je wlan ruter pri sosedih, ki so od nas oddaljeni dobrih 30m. Na računalniku imam problem rešen z podaljškom za anteno, ki je speljan izven hiše. Problem pa mi povzroča Xbox. Večino časa je povezava dobra, včasih pa se sploh ne poveže. Ima kdo kakšno idejo, kako bi signal izboljšal?

Xbox se nahaja v sobi na strani, jer so sosedi z rutarjem, na precej visoki polici (Zelo težko pade dol)

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment

Če sosedje vedo, da uporabljaš njihov internet, potem vprašaj če lahko "inštaliraš" to zadevo

Lahko tudi priključiš gor kako ojačano anteno, LINK2.

Če pa ne vedo, potem pa probaj poguglat, če lahko priključiš na Slima kako anteno. Tega

post-2505-14477101084_thumb.jpg v Slima ni mogoče priklopiti?

edit: tudi arey-evo idejo se splača probat. :)

Urejano od Kauko

Link to comment
Živjo ali je možno downloadati mape (cod:bo first strike) na enem gamertagu in jih uporabljati na drugem seveda na enaki konzoli? hvala za odgovor.

Nisem siguren za mape, ampak za arkade velja pravilo, da jo lahko vsi uporabljajo na tisti konzoli oz. samo tvoj gamertag na drugi konzoli.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Sosedje seveda vejo, da uporabljamo njihov internet. Tudi plačujemo skupaj.

Saj to je bila bolj zajebancija. :D

Pol pa probaj to "anteno" namestiti gor in jo usmeriti proti tvojemu Xboxu. Sam sem bil nekaj časa na istem kot ti in ob uporabi tega, je računalnik res boljše lovil omrežje. Samo pazi, da ti ne bodo kaj obračali zadeve ali postavljali kakih debelih in visokih predmetov pred njo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.