Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Ne moreš na različne profile savegameov dajat kokar vem.

Pri PES 2009 sem jih šetal kolikor sem hotel...

No ja achievementi, maš prav :beer:

Js sicer ne igram streljačin, sem bolj za kakšne fuzbale, ali pa Bomberman Live in podobno, tam pa je itak vseeno potem glede achievementov.

Aja pa XBLA igre se ne vežejo na profil (razen v igranju na liveu), torej lahko igram na primer Bombermana (vidim da ga igraš tudi ti) offline tudi z ostalimi profili, na primer sam oziroma s kolegi v 3-4, dovolj da imam toliko profilov narejenih kot je folka?

tf7master.th.png
Link to comment

Glede ''save game-ov'' ti povem da jih lahko prenašaš po profilih le transfer kit potrebuješ katerega dobiš zastonj iz anglije le če imaš ELITE verzijo xboxa... Rešiš lahko tudi če raztaviš disk in priklopiš na PC z programom explorer 360...

Glede gold LIVE-a pa dobiš na ebayu za 30€ 12mesecev...

DarySLO.png
Link to comment

Glede MS points je tako:

zadeva se po celem svetu prodaja nekako v taki primerjavi 2400MS points = 24€, odvisno od trgovine kako napihnejo z ceno, namreč v comshopu je 28€ , v mullerju so 24,90€...

Sicer sem že vse pregledal če bi kje dobil ceneje pa se nič ne najde tako da ti je muller še najcenejši

DarySLO.png
Link to comment

Kolega je danes dobil po pošti Xbox 360 Elite jasper iz mimovrste. http://www.mimovrste.com/artikel/1160018320/q=elite%20jasper/igralna-konzola-xbox-360-elite-jasper

Sedaj je pa so problemi sledeči

Ko hočemo priklopiti 2. gamepad se le ta na poveže. Ko sva sprobala na moji elitki (falcon - 2. izvedba 14A) pa gamepad deluje ok.

Pa še ko prižge game pad ki ga je dobil zdraven, se mu ne užge tudi konzola. Pri meni se. Tako da mora posebaj užigati kontroler in konzolo

In 3 kar sem opazil je to da na 1 stranici ne gori nobena lučka. Ne znak da je užgan, niti zeleni ring od kontrolerja.

Kaj pravite je konzola že potrebna servisa oz. vračila?

Pa še to, a sedaj pride Elitka Jasper tako oskubljena? Brez HDMI, brez komponentnega kabla? :doh:

Jaz sem dobil vse to. HDMI, Komponentni, un pretvornik za optični sound priklop...

lp, Matjaž

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Morda probajta še enkrat povezat kontrolerja. Prvo tistega, ki je bil zraven konzole. Predvidevam, da poznata postopek. Prvo pritisneš gumb za povezovanje na konzoli in kot drugo gumb na kontrolerju.Da konzola išče kontrolerje se kaže kot izmenjevaje prižiganje lučk v svetlobnem krogu ter kontrolerju. Ko zasveti eden izmed kvadrantov v svetlobnem krogu ter na kontrolerju je zmaga 100%. Takrat bo deloval tudi zagon s pomočjo kontrolerja.

Za drugi kontroler postopek ponoviš! ,...

By the way preveri baterije, ki so bile zraven,... Te znajo včasih že nove delati težave.

Je pa dokaj čudno, da ne gori noben indikator na konzoli!

Glede nove Elitke ,HDMI in analognega audio adapterja drži, da tega ni več v kompletu,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Kontroler ki je bil zdraven konzole deluje. Samo mi je že to čudno da na konzoli ne gori power lučka. V sredini gumba za on/off. Tudi ko je prižgan original kontroler ne sveti v ringu nič, čeprav kontroler deluje, in premika stvari na zaslonu. Baterije bi izključil, ker sem poskusil tudi z mojima kontrolerjema. Pa tudi ni šlo. Njegova kontrolerja na moji konzoli delujeta brez problema.

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.