Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Sem v SLO, ampak dvomim, da je ping enak ne glede na to v kateri državi je host server. Verjetno ti potem v igri išče serverje iz tiste države, katero si izbral ob registraciji računa. Ali pač?

Mislim, da ti match-a glede na ping. Sam sem velikokrat pristal skupaj z Američani, pa imam račun v UKju.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

pozdrav,

imam vprašanje ... sem nov pri teh stvareh tako, da ne vem kako in kaj :)

Bom kar dal primer: Imam odklenjen xbox slim, zanima pa me,

1. ali lahko igram kakršnekoli igre preko neta, ne da bi moral kupiti račun xbox live gold?

2. ali lahko igram kakršnkoli način igranja, ne da bi tvegal ban?

3. FIFA12 - povezava na EA server in igranje kakšnih tekem, downloadanje popravkov za igro, downloadanje custom lige ... Je potrebno za dostop do EA serverja plačati tisto letno naročnino? ali tvegam tudi tu ban?

hvala in lp

Link to comment
pozdrav,

imam vprašanje ... sem nov pri teh stvareh tako, da ne vem kako in kaj :)

Bom kar dal primer: Imam odklenjen xbox slim, zanima pa me,

1. ali lahko igram kakršnekoli igre preko neta, ne da bi moral kupiti račun xbox live gold?

2. ali lahko igram kakršnkoli način igranja, ne da bi tvegal ban?

3. FIFA12 - povezava na EA server in igranje kakšnih tekem, downloadanje popravkov za igro, downloadanje custom lige ... Je potrebno za dostop do EA serverja plačati tisto letno naročnino? ali tvegam tudi tu ban?

hvala in lp

1. Brez golda ne moreš igrat prek neta.

2. Ban tvegaš če boš igral piratske špile.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
  • vrhovni

1. Igre lahko igraš preko neta, vendar moraš plačati Xbox LIVE gold.

2. Igraš lahko vse normalno, vendar tvegaš ban, če imaš konzolo povezano z internetom. Popolnoma varno je samo če konzola ni bila nikoli povezana z internetom.

3. "tista letna naročnina" Verjetno misliš EA Online Pass. Kolikor zastopim tukaj ne gre za letno naročnino! Vsaki novi EA igri, ki jo kupiš, je že priložena koda, ki vklopi EA Online pass. Tako da če kupiš novo igro, nimaš kaj skrbet. Težava se pojavi, če kupiš rabljeno igro, ki že ima uporabljeno kodo. Tedaj moraš kodo dodatno dokupit.

EA Online Pass ti omogoči online igranje, določene dodatne vsebine,... Več lahko prebereš tukaj: KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jaz imam tudi eno vprašanje. Med igro mi večkrat vrže opozorilo, "Please reconect controller" . Ko pritisnem srednji gumb na kontrolerju, se na TV-ju desno zgoraj se vidi 2 črtice od 4ih (za baterije to). Včasih dela normalno po več ur, včasih pa vsakih 5 min. vrže ven.

EDIT: Sedaj sem dal čisto nove baterije not in bom videl če se bo še vedno javljalo napako.

Urejano od Mato Novak
Link to comment
Lp! Zanima me če imate kakšne izkušnje z stranjo http://www.cheapxboxlivecodes.com ta stran deluje, ker nameravam kupiti XBL gold kodo in ne želim da bi ostal brez nje pri takem denarju. :)
kodo dobiš v roku 5-10 minut vse deluje dobiš sliko na email kjer je koda. Sm pred 2 tednoma naročil in takoj dobil pa še 2 meseca bonus ter gears of war 3 ingame weapon... skratka, ni fake in je čist kul

Gapi x3.jpg

Link to comment

Imam eno vprašanje in sicer me zanima, če je možno na X360 priključiti zunanji trdi disk, na katerega bi lahko shranjeval igre itd. Sem uporabil iskanje toda nisem našel nobenih uporabnih informacij (le za PS3 sem našel) , zato sem se odločil sam vprašati. Ne bi rad kupil diska in potem vse skupaj ne bi delovalo.

Zanima me še, ali je možno gamerscore uploadati na internet le prek X360 ali obstaja še kakšna varijanta?

LP

Link to comment

Največja kapaciteta, ki ti jo box pri katerem koli zunanjem disku zazna je 16 gb. Torej če hočeš gor inštalirat špile in to, najbrž ne bo šlo. Shranjuješ sicer lahko stvari, ampak za to se ti ne splača kupovat trdega diska. USB stick je že prek zadosti.

Kar se tiče gamerscora pa ne razumem ravno tvojega vprašanja.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Disk sem nameraval kupiti, da bi pač igro inštaliral na njega in bi potem prek diska igral (manjša obraba laserja, tako sem slišal). Sedanji disk, ki je v Xbox-u ima le 20 GB, kar zadošča le za 2 igre.

Kar se tiče gamerscora in Xbox live je pa tako, da imam konzolo odklenjeno in nimam nobenega namena igrati iger online, le gamertag oz. gamerscore me zanima če je možno uploadati, brez da bi dobil kakšen "ban".

Urejano od Mato Novak
Link to comment

http://www.joystiq.com/2010/03/18/xbox-360-gaining-usb-storage-support-in-2010-update/

According to the document, the USB mass storage device must be at least 1GB and the system will do a compatibility check. "The system partition occupies 512 MB of space, and by default the consumer partition occupies the remainder of the device capacity, or 16 GB, whichever is smaller." Upon inserting a blank USB storage device, "consumers are offered two choices: 'Configure now' or 'Customize'." The "Configure now" option will use "the entire device capacity, up to the maximum of 512 MB plus 16 GB" meaning, regardless of the overall size of the device you're using, the Xbox will only enable 16 GB of usable, non-system storage. The "Customize" option will allow you to "preserve some pre-existing, non-console data on the device" such as music.

It should be clear by now that Microsoft is simply pulling out of the Memory Unit business and not the highly lucrative Xbox hard drive business. With an artificial cap of 16 GB – still shy of the 20 GB hard drive that shipped with the original 2005 Xbox Pro and a fraction the size of the currently shipping 120 GB hard drive – USB storage support simply removes the onerous requirement for a Memory Unit on Xbox 360 Arcade units, and brings the Xbox 360 platform a feature that's been present on the PlayStation 3 since that console's 2006 launch.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Da bi pa kupil tole ohišje za Xbox in vanj vstavil disk pa ni možno ?

http://www.goblin.si/xbox-360/dodatna-oprema/xbox-360-ohisje-za-trdi-disk-sivo

Ker za 50 € dobiš že 500 GB trdi disk, ta je pa le 250. Samo sprašujem, ker sem nov v vsem tem. Hvala za odgovore

Samo pri JTAG lahko vstaviš bilokateri 2,5" disk. Če pa je konzola brez JTAG pa mora biti disk iz serije WD BEVS (poglej na netu točne modele), hkrati pa mu moraš še poflashati sektorje, da deluje na Xboxu. Trenutno lahko na glede na velikost diska uporabljaš max 320GB (saj večjega diska uradno ni).

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
Zaradi "obrabe laserja" je brezveze kupovat disk. Disk kupiš, ker je box 4x tišji med igranjem, in so loading časi rahlo krajši.

Sej ne boš mel konzole 20 let.

Pa ker se Xbox opazno manj segreva, če se igra nalaga iz diska. Ko odpiramo pogone mnogokrat opazimo porjaveno spodnjo stran pogona, ki nastane zaradi visokih temperatur. V starih Xboxih namreč DVD pogon sedi direktno nad hladilnikom za grafični procesor in oboje skupaj se rado pregreva.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.