Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Danes bo PSN nedosegljiv!


cR7`

Priporočene objave

Nekje na škatli ti piše za kateri trg je narejena, če si kupil USA DLC ti v EU verziji ne bo delalo in kontra, ni pa to pravilo pri vseh igrah... ponavadi ti piše v opisu predno potrdiš nakup DLC-ja, če je regijsko omejen dlc...

Lahko pišeš na Sony PSN support (kjer si kupil) in se poskusiš zmenit, da ti skenslajo nakup..., napiši, da si pomiotoma oddal naročilo al pa nekaj v tem stilu.

BessieSABU.png

Link to comment

Aha.Ok hvala za nasvet, bom probal se zmenit nekako.

P.S koda, kero sem našu na škatli od igre je bces00727 torej to pomeni da je za UK regio.Torej pol bi jes rabu potegnt dodatek ko podpera uk dodatke.Ampak kak če mam jes angleški psn. To mi ni jasno. Ka to je ločeno regijsko eu in uk? Dodatek, kera sem kupu je res bil plačan v €, sam mislim wtf, zakaj se grejo to regijsko ločevanje, sej špil je original pm. Tole sem čist popizdu proklete barabe.:x

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Ja sem zdej stvar malo raziskal in ugotovil, ka je krivo.Stvar je ta, da igra je za UK regijo DLC mape sem pa kupu za EU regio(jeba to, ker nisem vedu, da te bederije obstajajo, da se ločujejo regije)..vglavnem zdej vem za drugič, kak to gre, mi je pa skrajno blesavo to...:thumbsdown:

Account mam pa EU. Zavedla me je zastavca na ID, ker je angleška.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Mene zanima kako je trenutno s SLO psn-jem (trenutno imam UK):

Ali se že da povezati na Home

Ali deluje funkcija "what's new" enako kot na tujih računih

Kakšna je trenutno ponudba na PSN storu po ceni in izbiri v primerjavi s tujino

in ali se da prenesti iz UK računa trofeje in shranjene podatke na SLO račun (predvidevam da ne)?

Link to comment
Mene zanima kako je trenutno s SLO psn-jem (trenutno imam UK):

Ali se že da povezati na Home Ne

Ali deluje funkcija "what's new" enako kot na tujih računih mislim da ja, vendar ne vem kako deluje na drugih računih, ker nikoli ne gledam tega

Kakšna je trenutno ponudba na PSN storu po ceni in izbiri v primerjavi s tujino cene so višje kot na UK storu, ponudba iger žal slabša, ni PS+, ni bilo PLAY akcije, celo ko naredijo kakšen sale je ponavadi na UK storu več izbire

in ali se da prenesti iz UK računa trofeje in shranjene podatke na SLO račun (predvidevam da ne)? trofeje ne, nekatere shranjene igre se pa da

odgovori v quote-u

Link to comment

Po novem PSN igre samo na dveh sistemih...

Most PlayStation 3 and PlayStation Portable download titles can currently be activated and played on five systems. That's about to change.

Sony announced today that it will be reducing the activation count from five to two. The turning date is November 18, when Sony will hold a PlayStation Network maintenance. Any game purchased after that can be activated and played on only two systems. Any game purchased before then will continue to have the five system count (in other words, the two system limitation will not apply to purchases made before 11/18).

The PlayStation Portable limitation covers any portable Sony system: PSP-1000, PSP-2000, PSP-3000, PSP go, and the upcoming PlayStation Vita.

Going along with this change, Sony will be making the process of deactivating games simpler. Previously, you could only activate and deactivate games on the PS3 or PSP. Sony will be opening a PlayStation Network account management website, and you'll now be able to handle your rights there.

Sony said today that it is making this change out of consideration of balance between consumer convenience and content creator copyright protection.

Specifics on the November 18 PSN maintenance will be announced later.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

post-101-144771014714_thumb.png

PlayStation Network bo nedosegljiv zaradi sistemskih del med četrkom, 2.2.2012 od 15:00 do petka 3.2.2012 08:00, po našem času.

Nedosegljive bodo naslednje storitve:

PlayStation Store na PS3 in PSP.

PlayStation Network Account Management.

PlayStation Network Account Registration.

Tudi preko eu.playstation.com se ne bo mogoče prijaviti v PlayStation Network. Če želite med tem člasom igrati na liniji, se morate prijaviti v PSN pred 15:00 2.2.2012.

Vse trofeje, ki jih boste uspeli nabrati med tem časom v nelinijskem načinu se bodo posodobile, ko bo PSN spet na voljo.

Dodatna vprašanje lahko postavite na: community.eu.playstation.com.

Vse ostale informacije in posodobitve najdete na uradnem PlayStation Blog-u blog.eu.playstation.com, ali na Facebook strani facebook.com/SonyPlayStation, ali na Twitter-ju twitter.com/PlayStationEU.

Povzeto po EU PS blog

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

mene pa zanima ce se da kako spremenit ID ime ... ker ko sem kupo ps3 in sem si hitro net nastelo pa to pa sem dau kar imepriimek zaj pa bi si spremenu da nebi glih imepriimek meu ko igram prek neta .... ker tak noben nima ... :D

pa kako se nalozi kaksna slika al pa muzka na ps3 ...

sam sem probo dat na klucek slike in muzko pa ko dam klucek v ps3 mi ga lepo zazna pol pa mi napise da ni nobenih datotek na njem ...

LP

za pomoc se ze vnaprej zahvaljujem :)

Urejano od vrb123
Link to comment

PSN imena se ne da spremeniti, edina varianta je nov račun... razen, če imaš japanezerski račun, potem je to mala malca.

Če hočeš videti vse datoteke na ključku, gre, na pamet, nekako takole:trikotniki expand all, oz na ključku si naredi mapo Music (enako je za video in picture) in shrani v to mapo MP3-je. Lahko pa tudi Cd-je zripaš direktno na PS3.

BessieSABU.png

Link to comment

Lahko pustiš stari račun na konzoli in boš brez težav igral igre tudi na novem računu, dokler bo stari, tako imaš lahko jap, UK, US... račun kupuješ igre z njim igraš jih pa na SLO računu. Za igre na medijih ne bo težav.

Zakomplicira se če imaš igro za EU regijo in kupiš dodatek iz druge regije, to včasih deluje včasih pa ne, v spremnem besedilu na PSN-ju ponavadi piše za katere regije/verzije igre je dodatek.

Račune iz drugih regij je fino imet, če si želiš kako igro, ki je na SLO PSN-ju ni, pa tudi npr. USA PSN ima nekatere zadeve pred EU...

BessieSABU.png

Link to comment

Sony bo spet nekaj šraoufal po mreži:

There will be scheduled PSN Maintenance taking place on Thursday 1st March from 16:00 until 07:00

From 16.00 until 07:00 the following services will be unavailable:

PlayStation Store (PC and Console)

Customer Account Management

Account Registration

Users who are already signed into their account on PlayStation Network before the start of the maintenance will not be able to stay signed in to their online session and will be signed out at the start of the downtime period.

Users who attempt to log into their account after the maintenance begin will be presented with the site maintenance notification page.

PS HOME will also be unavailable for the duration of the maintenance.

To zdaj že vsak mesec 1x delajo :headscratch:

BessieSABU.png

Link to comment
Jah če imaš PSN+ pol se da določene igre zastonj dobit, drugače pa samo demoti...

Se še ne razumem v PSN kaj dosti - če kupim ps3 potem mam PSN zastonj in lahko vlečem samo demo, če pa še ''nekaj'' dokupim (verjetno kakšno kartico) potem je to PSN+ ,če sm prav razumel?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.