Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Sej stimulus map pack si lahk tut normalno dol potegnal. Zgleda pac nimajo tega region locka al ka.

Mal offtopic:

A se mi sploh splača dat 1200MSP za tistih 5 map? Pomojem je Vietnam mal več vredn. Sm včasih velik BC2 preigral in mi odkar so Treyarch mal zasrali Black ops vedno bol diši :D

Urejano od iBig
Link to comment

Region locani so špili ki imajo mal več krvi v špilu GoW 1-2 mape , zanimivo da sem prejšnjič si potegnil dol GoW2 špil na games on demand in to so SLO ipjem brez problema AllFronts mape pa sem rabil USA ip da sem lahko potegnil

MW 1-2 nisi rabil nič in je šlo potegnit dol z našimi IPje

dočim pri COD5 in 7 pa je region lockan zaradi ZOMBAKOV , ker imajo švabi problem s tem in morajo zaklenit zaradi naci šhita nap. nove mape od COD BO imajo 1 angleško in 2 nemški verziji ena je DE in ena pa AUT . na Live imaš tako 2 različni mapi:

DE ima PEGI , AUT pa USK 18+ kontrolo

tako da DE verzija je okrnjena (verjetno imajo zombaki zeleno kri ) AUT pa enaka kot UK

špili ki so še region lockani so:

duke nukem , Doom , Dedliest Warior mape za GOW,COD5,7 ,, in še se kaj najde to govorim za moj AUT profil

Region lockano so tudi igre Games on demand npr. če hočeš potegnit dol z UK ali USA accountom ne pa vsi : primer potegnil brez problema

Borderlands + vse mape , Assasian Creed 2, Gears of War 2, dočim pri Red Dead Redemption pa sem rabil dotični IP od profila v mojem primeru USA ;)

:goofy:

Xbox

Link to comment

Kake pa mate izkušnje s starejšimi GoD špili, zanima me predvsem za GTA San Andreas in tastarejši Burnout. Pogovarjal sem se z Relixom in pravi, da se zna zgodit, da ni 16:9 podpore, pri Halo 1 pa se mu je zgodilo, da ga po nekem času sploh ni več spustilo v špil zaradi nekih čudih fint. Kake podobne izkušnje pri kom?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Samotar ti si napisal,da imaš AUT profil jaz imam nemškega in ko sem hotel dol potegnit cod:bo map pack (EN) mi ni šlo pač isnt available from your current location..... in sem imel ukljopljen VPN ampak nisem siguren kaj je narobe.Ali sem narobe nastavil VPN? Ali se pa z nemškim gamertagom neda dol potegnit angleške verzije? hvala za odgovor in pomoč.

Link to comment

Mi smo zadevo rešili takole.

Registriraš se na eno od teh dveh strani

http://anonymitynetwork.com/

http://www.ibvpn.com/billing/index.php

(če najdem kakšno še dodam) - brezplačna registracija vam omogoča 2 uri uporabe IP-ja

Po registraciji snameš dol njihov program, ki ima že vse prednastavljeno.

Na mail dobiš uporabniško ime in geslo ter na nekaterih straneh tudi katere serverje lahko uporabiš.

Zaženeš program, vpišeš podatke, izbereš server in zaženeš. Če gre vse prav vam napiše da ste povezani.

Za tem povežete pc in xbox360 z mrežnim kablom.

Na računalniku nastavite povezavo.

Windows 7: start>control panel>network and sharing center

change adapter settings (na levi strani zgoraj predzadnji napis)

desni klik na local area connection 2

zberete zavihek sharing

obkljukate obe kljukici in potrdite vsa opozorila

pod prvo kljukico izberete local area connection

pod drugo kljukico greste na settings

spodaj imate xbox. tam date kljukice na vse xbox možnosti

vse potrdite in zaprete (če nimate možnosti xbox, zaženite xbox in ponovno zaženite PC)

zaženete xbox

Če ste vse naredili pravilno se vam xbox poveže z netom.

Date snemat kar rabite.

Ker je povezava počasna lahko po prvem procentu preklopite nazaj na svojo povezavo in ko pridete do 98% preklopite nazaj zaradi preverjenja IP.

Nekak tako na hitro.

Link to comment

ja saj sem še prej napisal če imaš ANG verzijo je itak samo 1 ANG mapa, problem je če kdo ima NEM verzijo ker sta 2 verziji map USk in PEGI

in če potegneš napčno mapo ti nebo delalo isto ne dela ANG špil in NEMške mape

edti: glede vodičev jih je v tej temi itak še naj manj 5 treba si je samo v miru prebrat saj ni nevem kak umetnost usposobit včasih se pač kaj spregleda

Jaz mam manula IP na xboxu in LocalAreaC. ker mi takoj zvrcne z bilo kerim programom oz. IPjem delam uporabljam 3 različne

Urejano od Samotar

Xbox

Link to comment

Pozdravljeni,

Danes sem z MS točkami poskušal downloadati prvi paket map za CoD: Black Ops, vendar tega zaradi vsem znanega "This item is not avalible in your country..." sr****, nisem mogel storiti.

No, našel sem to temo, vendar odkrito povedano, nimam blage veze kako naj se tega lotim oz. katerega od predlaganih postopkov naj uporabim. Kar se networkinga tiče sem bolj kot ne bos in mi že osnovno nastavljanje routerja, predstavlja ameriko.

Anyway, do danes se z tem problemom še nisem srečeval, res pa je, da iz XBL Marketplacea, downloadam zelo redko - ponavadi samo dodatke za igre. Zelo bi bil hvaležen, če bi mi nekdo lahko zadevo malo poenostavil.

Moje omrežje trenutno izgleda takole:

a5c32p.jpg

Modem (Telemach) -> Router (Linksys WRT54GL)

Router -> PC & X360

Že vnaprej, se zahvaljujem za trud.

Link to comment
Za mape dol potegnt boš najprej rabu laptop z wirelles povezavo.

Druge možnosti sploh ni?

Mislim, ker, če je tako, potem pa tudi nevem na kaj mislijo... Kaj sem iz Bagdada al kaj, da si enih ku****** map ne morem downloadati, medtem, ko si marsikateri dodatek za ostale igre lahko? To mi je res malo mimo in upam, da obstaja še kaka druga možnost, ker, če ne me CoD iz principa naslednje leto ne vidi, pa je lahko najboljša streljačina ever made.

Link to comment
Druge možnosti sploh ni?

Mislim, ker, če je tako, potem pa tudi nevem na kaj mislijo... Kaj sem iz Bagdada al kaj, da si enih ku****** map ne morem downloadati, medtem, ko si marsikateri dodatek za ostale igre lahko? To mi je res malo mimo in upam, da obstaja še kaka druga možnost, ker, če ne me CoD iz principa naslednje leto ne vidi, pa je lahko najboljša streljačina ever made.

Hvala bogu, da ne bo :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.