Skoči na vsebino

Brütal Legend


Anduril

Priporočene objave

  • vrhovni

Še par dni do izida in nobene teme in zanimanja? You people have taken the Shitter Express train route. Chooo-chooo! :petting:

2009-10-10_brutal_legend_logo.png

2009-10-10_thumb_6.jpg 2009-10-10_thumb_1.jpg 2009-10-10_thumb_2.jpg 2009-10-10_thumb_3.jpg 2009-10-10_thumb_4.jpg 2009-10-10_thumb_5.jpg 2009-10-10_thumb_7.jpg 2009-10-10_thumb_8.jpg 2009-10-10_thumb_9.jpg

Kwa to?

Tretjeosebna metalska akcijada s strateškimi elementi, v kateri se prelevimo v vlogo roadieja Eddieja Riggsa, ki ga nesreča v zakulisju prestavi v fantazijski metalski svet. Opremljen z naključno pridobljeno sekiro in svojo zvesto kitaro se spravi ta svet spucati grdogrdih demonov, ki so zasužnjili človeštvo in njegove so-metalce.

Zakwa me to zanima?

Ker je špil delo legende Tima Schaferja, ki je mastermind za najboljšimi Lucasartovimi avanturami iz njihovih zlatih časov (Monkey Island, Day of the Tentacle, Grim Fandango, Full Throttle) ter prvim, kritično čislanim, a komercialno zapostavljenim projektom njegovega studia, Psychonauts. Ker je to ultimativni špil za ljubitelje metala, ki poleg utrganega fantazijskega sveta, ki vleče inspiracijo direktno iz album coverjev metalskih plat, vsebuje tudi soundtrack 108 (stoosmih!) metal komadov iz vseh možnih žanrov (Judas Priest, Motörhead, Black Sabbath, Children of Bodom, Megadeth, Skid Row, Racer X, In Flames, Antrax, Icer Earth ...). Ker je Eddieju glas posodil sam Jack Black, v špilu pa se najdejo tudi Lemmy Kilmister, Rob Halford, Ozzy Osbourne in še kdo. Ker je špil totalno zabaven, smešen in povsod dobiva izjemno dobre prve vtise.

.. in?

Nč in, spoki downloadat demo na Livea (ki je končno na voljo tudi nam srebrnim revežem) in PSN, pa da te ne vidm več kle bedarij sprašvat! :x No, lahko še pogledaš supa-dupa trailer:

[youtube:xu2y7vbr]vAJ7AI89wRA[/youtube:xu2y7vbr]

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem sicer špil spremljal že od najave, ker mi je Schafer najbolj smešna pojava (in temu primerno tudi njegovi špili) celotne industrije, ampak sem vseeno mislil počakati do prvih reviewjev, da bi videl, kako bo s špilom. No, danes sem sprobal demo in 15 minut kasneje špil prednaročil na Gameplay.co.uk. :rock:

matej1990: A, hvala, sem PSN demo sam na hitro poguglal, pa neke čudne informacije ven dobil. Sem popravil prvi post. :beer:

DSmadfan: This game deserves no less. :china:

Link to comment

Soundtrack (kopiran z wiki)

"A Serpentine Crave" Bishop of Hexen

"Ad Noctis" Rotting Christ

"Am I Evil?" Diamond Head

"Angel Witch" Angel Witch

"Angels Don't Kill" Children of Bodom

"Assault Attack" Michael Schenker Group

"Back at the Funny Farm" Motörhead

"Battle Angels" Sanctuary

"Battle Hymn" Judas Priest

"Believer" Ozzy Osbourne

"Betrayal" Lita Ford

"Birth of the Hero" Tvangeste

"Blackout" Scorpions

"Blitzkrieg" Deathstars

"Bomber" Girlschool

"Breadfan" Budgie

"Cathode Ray Sunshine" Dark Tranquillity

"Children of the Grave" Black Sabbath

"Crack the Skye" Mastodon

"Cremation" King Diamond

"Cry of the Banshee" Brocas Helm

"Dawn of Battle" Manowar

"Deadly Sinners" 3 Inches of Blood

"Destroy the Orcs" 3 Inches of Blood

"Diary of a Madman" Ozzy Osbourne

"Die For Metal" Manowar

"Dr. Feelgood" Mötley Crüe

"Drink the Blood of the Priest" Brocas Helm

"Fast as a Shark" Accept

"For the Glory Of" Testament

"Free Your Hate" KMFDM

"Frost" Enslaved

"Girlfriend" Kabbage Boy

"God of Thunder" Kiss

"Goliaths Disarm Their Davids" In Flames

"Hall of the Mountain King" Savatage

"Her Ghost in the Fog" Cradle of Filth

"High Speed Dirt" Megadeth

"Holiday" Scorpions

"Ignisis Dance" Wrath of Killenstein

"In the Black" Motörhead

"Insomnia" Dark Fortress

"Kickstart My Heart" Mötley Crüe

"Lay It Down" Ratt

"Leather Rebel" Judas Priest

"Live Wire" Mötley Crüe

"Loke" Enslaved

"Love Dump" Static-X

"Machine Gunn Eddie" Nitro

"March of the Crabs" Anvil

"Marching Off to War" Motörhead

"Master Exploder" Tenacious D

"Murmaider" Dethklok

"Metal Church" Metal Church

"Metal Storm/Face the Slayer" Slayer

"Metal Thrashing Mad" Anthrax

"More Than Meets the Eye" Testament

"Mr. Crowley" Ozzy Osbourne

"Mr. Scary" Dokken

"Narita" Riot

"Never Say Die" Black Sabbath

"Nightstalker" Cloven Hoof

"No Love Lost" Carcass

"Oblivion Instrumental" Mastodon

"One Shot at Glory" Judas Priest

"Overnight Sensation" FireHouse

"Painkiller" Judas Priest

"Progenies of the Great Apocalypse" Dimmu Borgir

"Pure Evil" Iced Earth

"Queen of Desire" Ostrogoth

"Queen of the Masquerade" Crimson Glory

"Riding the Storm" Running Wild

"Rip the System" KMFDM

"Road Racin" Riot

"Rock Bottom" UFO

"Rock of Ages" Def Leppard

"Skeleton on your Shoulder" Coroner

"Snap Your Fingers, Snap Your Neck" Prong

"So Frail" Mirrorthrone

"Soul Thrashing Black Sorcery" Skeletonwitch

"Stigmata" Ministry

"Still of the Night" Whitesnake

"Sulphur Injection" Apostasy

"Superbeast" Rob Zombie

"Swords and Tequila" Riot

"Symptom of the Universe" Black Sabbath

"Tag Team" Anvil

"Technical Difficulties" Racer X

"The Axeman" Omen

"The Beautiful People" Marilyn Manson

"The Hellion/Electric Eye" Judas Priest

"The Metal" Tenacious D

"The Somber Grounds of Truth" Bishop of Hexen

"The Wild and the Young" Quiet Riot

"Thieves" Ministry

"Through the Fire and Flames" DragonForce

"Thus Spake the Nightspirit" Emperor

"Tornado of Souls" Megadeth

"Warriors Dawn" Slough Feg

"(We Are) the Road Crew" Motörhead

"Welcome Home" King Diamond

"Wheels of Steel" Saxon

"When the Night Falls" Iced Earth

"Witches" Candlemass

"World of Hurt" Overkill

"Y.R.O." Racer X

"Youth Gone Wild" Skid Row

"Zoom Club" Budgie

:hyper: 3 Inches of blood in to dva meni najljubša komada :rock:

bonetour.jpg

Jan 19 2010 8:00P

Siska / Bonecrusher Fest Ljubljana, Slovenia

p.s. Kakšen je tvoj GT Anduril?

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • vrhovni
Soundtrack (kopiran z wiki)

[...]

:hyper: 3 Inches of blood in to dva meni najljubša komada :rock:

Jan 19 2010 8:00P

Siska / Bonecrusher Fest Ljubljana, Slovenia

p.s. Kakšen je tvoj GT Anduril?

Oooo, najs! Lih 3 Inches of Blood je moje prvo muzikalično razodetje Brütal Legenda, ker mi je Deadly Sinners iz zgornjega trailerja bil slišat čist hud in sem se šel potem mal informirat o njih. Dans na poti na šiht že v avtu nabijal njihov CD in so čist preveč hüdi. Pa lih gruntal sem, če bohved, a bojo kdaj prišli kej v Slovenijo! :rock:

Moj GT: Andureel .. s tem da sem trenutno srebrnko, ker nimam cajta, da bi še online špilal zadeve. :)

Link to comment

Ok tole pa je en brutal shit po pravici povedano,ko že mislim da slabšega špila od ofp 2 nebo dobim v roke brutLal legend,najvećji nateg letos,demo je bil legenda sam celotn špil pa je katastrofa,enoličn špil da kr hudo,polek tega je špil napol strategija.jack black in schafer(al karkoli je že tisti smrduh)si lahk tale brutal legend vtakneta v svoje debele metalske riti.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Enoličnosti pa tej igre le ne moreš očitati. Morda edino pri sidemission ko čakaš v zasedi.

Še ko pride strategijski del ni pretirane enoličnosti, ker so vedno drüge enote, drügačno ozemlje ter še pogoj za zmago ni vedno isti.

Meni pa je igra ena najboljših nasploh. Ni perfektna, ima nekaj slabosti vendar me je večrkat nasmejala, kot pa razjezila. Zgodba je tudi übijalska, prav tako igralnost. Le ne smeš igre preveč površno jemati. Če se poglobiš vanjo šele dobiš celoten paket. Kateri je odličen.

Le šefi so malo pre enostavni.

Sam sem preigral drügo polovico igre na brütal, polovico solojev nisem imel, da je kipe zmajev treba prižgati pa nisem skapiral šele do tik pred koncem igre. Torej tüdi večjega in ostalih bonüsev nisem imel.

No povedati hočem, da se mi zdi morda malce prelahka.

Link to comment

Pa ne glej moti me to da je demo čist drugačn kot celotna verzija , sploh pa demo naj bi pokazal kaki bo špil,no tam ko končaš demo je čist drugi špil neki gta stil , pa se premikaš z ozemlja na ozemlje tam pa morš razbit drugi nasprotnikov oder, no kje je razlika razen da se menja prostor?jas sem mislo da bo špil potekal kot je bil demo in da bo nasploh bolši špil,v glavnem še eno razočaranje, očitno bo mw2 letos edini dober špil na žalost.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Do sedaj sem nasprotnikove stejđe sesuval samo v dveh misijah, na tistem polju in glam metal gradu.

Očitno strateških špilov ne maraš... tako, da tvoja ocena, da je špil fail ne šteje oz. brez veze flejmaš :thumbdown:

Kar se pa tiče GTA stila, dobro jutro.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Makg, kako daleč pa si prišel v igri?

V celotni igri imaš mislim, da nekje 5 takih večjih bitk, kjer je map vedno drugačna(s tem tudi postavitev in količina "vrelcev fanov" in ni vedno playfield ravno polje. Nekje predzadnja je v obliki kroga in moraš paziti dve smeri napada), drugačne enote imaš na razpolago in nasprotnik se spreminja. Nevem, kaj bi lahko spremenili pri tem delu igre. Če pogledaš katere druge 100% strategije se cilj ne spremeni iz misije v misijo. C&C naprimer.

Kar se demoja tiče.... Main story misije so pomoje kar lepo nadaljevale princip, katerega je demo prikazal.

Če ti je demo dal občutka, da bo igra popolnoma linearna, pa je morda bil napačen del igre v demotu. Tale začetke ste šteje kot turtorial je popolnoma linearen. Šele po koncu demota se ti svet odpre.

Meni je igra presegla pričakovanja. Šale na vsakem koraku, nastopi znanih oseb..... Sound track pa je itak epic :thumbup:

Link to comment

Meni je špil popolnoma presegel pričakovanja. Nasploh je totalen raztur. Sploh animacije in te zadeve.

"I shall now teach you.."

"BLUUUAARRGH"

"Wait a sec" /kills the monster

"I shall now teach you, french kissing"

makg88, zato obstajajo opisi iger. Jaz jih berem, da vidim kakšen je špil in ne samo zaradi ocene.

GTA stil je super. Sploh pogled na to, kako živ je svet(še živali ala pošasti se prosto gibljejo). Območja so narejena super. Veliko detajlov. Nimam več povedat, kupite igro! :P

Link to comment
  • vrhovni

Ja, hvala, da ste se že ostali spravili hvaliti špil, da ga ni treba meni braniti. :D

Jaz sem ga dobil ravno na 16., pa sem ga do danes uspel sprobati ravno toliko, kot je bil dolg demo. Zdajle sem špilal pa eni dve uri, toliko da sem se prebil čez drugo (?) misijo, tisto z Lemmyjem iz Motörheadov in mi špil čist hudo seka. Šele potem, ko dobiš prvi upgrejd Plowa, ki ti odpre orenk musko med furanjem, zadeva postane tisto ta pravo. :D Misije so kul, sploh tale strateški element folka, ki ti pomaga, naredi super vse skupaj. Voice-acting pa Schaferjeve fore so pa itak svetovne, kot pričakovano. Ozzy je kul. :lol:

makg88, zato obstajajo opisi iger.

This. Pizditi se čez špil, ker ga nabaviš (*kreh, kreh*), ne da bi sploh vedel za kaj gre, je tvoj problem, ne problem špila. :rockbrow:

Link to comment

ok se mogoče nasplošno špil ni tak slab, sam vseeno kak naj od neke linearne sekljaške demotke, pričakujem odprt svet pa neke strateške elemente,isto kot da bi bla forza 3 streljačina ko izide.trailerjev pa tut nisem gledal.po demotki sem pričakoval res en dober epic lineran špil,pol pa tole :doh: :zzz:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.