Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

4 x map pack+skins po 800m$----->skupaj3200m$

ali season pass za 2400m$-----> dostop do vseh štirih ko izidejo.

Urejano od Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Maaa... Ne vem, a sem jaz tolko zabit, da si ne dam že enkrat delat te kreditne kartice, al pa so naše trgovine totalno nesposobne dostavit špil do kupca na dan izida. Pa ko je itak že cela scena totalno u kurcu in si misliš, da huje ne more bit, evo. Izmed pol ducata slabih ponudnikov ti naročiš špil ravno pri največjem sranju. Ljudje že igrajo špil, jaz pa še vedno čakam, če se bojo oni spomnili mene obvestit, al špil sploh majo in da se bojo mogoče še ta teden zmigali in dali vse skupaj na pošto. Res mam počasi že vsega dovolj, ker je vedno nekaj narobe.

Je pa to enkratna priložnost, da se spravim in napišem en shitlist vseh slovenskih beznic, ki se bavijo s prodajo špilov in jih vse na dolgo in široko pošimfam. Potem pa lahko še ostali svoj piskrček dodajo - sej najbrž se nič ne bo spremenilo, se bom pa vsaj jaz počutil malo boljše.

Urejano od TriGGer
  • za (+1) 1
  • proti (-1) 1

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Škoda Nitro. En dan gor ali dol, jutri upam, da dobiš ampak v končni fazi, so tele naše trgovine res malce smešne. Najbolje je, če prednaročiš v neki trgovini in pač potem osebno prevzameš.

Pa ni mi jasno, zakaj folk šinfa mantis, ker jaz vedno dobim na dan izzida oz. sem gearse in deus ex dobil že prej!

Lahko se jih dosti dela finih, kako oni v mantisu ne bojo nič kupili, ampak jaz vem, da tam dobim takrat ko je treba, pa še ni komplikacij z oddajanjem prednaročil in dobivanjem le-teh.

Link to comment

Srsly, jaz bom bruhal u usta. Naročil sem včeraj pri 3D svetu, kjer so meli napisano, da "igra izide 20. 9. 2011." Normalnim ljudem, ki kupujejo v normalnih trgovinah to pomeni, da bi lahko igro dobili nekje okoli tega dne. No, v tej trgovini to najbrž ne pomeni nič.

Dva dni po naročilu jaz še vedno nisem prejel nobene informacije, kaj se dogaja in sem jim napisal mail, pač vprašal kdaj oni mislijo zadevo poslat. Odgovor je bil tak:

Pozdravljeni,

Igro smo že naročili in jo pričakujemo konec tega tedna, takrat Vam jo bomo poslali po pošti.

S spoštovanjem

Spoštovanjem? Mislim, a ste normalni? Ste jo že naročili? Ja bravo, tudi jaz sem jo že naročil. Spoštovanje si je treba zaslužit, ne pa da jaz plačujem jake pare za take šlamparije. In zdaj naj čakam do konca tedna, medtem ko bi pri bilokateri drugi trgovini lahko že igral. In kdaj je sploh konec tedna? Petek, sobota? Če bodo konec tedna poslali, potem jaz lahko čakam do ponedeljka? Ne vem, jutri grem malo po Mariboru pogledat, če najdem v Mullerju Gearse jih mogoče celo vzamem, oni pa si naj svoje naročanje nekam zarinejo. Če ne pa jim jaz motorko zarinem v to isto mesto.

*Deep breath. Three times*

Ok, še kar se tiče Mantisa. Dejansko so se v zadnjem času kr popravli, vsaj kar se tiče zanesljivosti - njihova spletna stran je še vedno grda ko smrt. Se spomnim, da sem pred par leti kupoval Live naročnino, in sem naročil kartico za 3 mesece, nakar so mi poslali celoletno, zraven pa nek rabljen Splinter Cell za PC. Potem pa je čez par dni prišla na dom položnica, kao da so se zmotili in če bi jaz lahko poravnal razliko. Well, tough luck, sonny. Zadnjih par naročil je šlo pa kr dobro skozi, če ravno sem se od začetka malo bal, česa so še zmožni. Igre kr hitro dobijo in jih hitro tudi pošljejo, edino cene so včasih malo višje.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Ne vem, a sem jaz tolko zabit, da si ne dam že enkrat delat te kreditne kartice, al pa so naše trgovine totalno nesposobne dostavit špil do kupca na dan izida.

Try http://www.wirecard.com/wirecard instead :). Kreiraš račun (morda je edino težava pri sprejemu activation SMSja, če si Mobitelov user), vpišeš bančni račun, s katerega boš nakazoval denarce, preko svojega favourite e-bančniškega sistema v skladu z Wirecardovimi navodili izpolniš SEPA oz. zdej univerzalni plačilni nalog in si na svoj sveže kreirani račun pri nemškem Wirecardu nakažeš 150-200 EUR. Wait ~4 days in nakazano vsoto (minus 1 EUR, kot ti trga Wirecard pri nakazilu) nato kuriš z uporabo "virtual" mastercarda (oz. po novem je na izbiro tudi Visa), ki ti ga dodeli Wirecard. Special thanx goes to - again - xX SimBy Xx for pointing out the use of Wirecard. Štorija o tem, kako sem za aktivacijo njihovega Plus accounta, ki omogoča letni promet nad 2.000 EUR, romal na Ministrstvo za zunanje zadeve, da so mi z žigom Apostille opremili pri notarju overovljeno fotokopijo potnega lista (nakar je vse skupaj romalo še k official sodnemu tolmaču za prevod v nemščino), sledi prihodnjič.

In pa checkirej Tomšičevo rovarjenje v Jokerjevem Uvodniku na temo prodaje špilov v naši zakotni deželici, kjer razkriva, da so v resnici pogosto krivi založniki, ki nas tretirajo kot nek 3rd world country in da se ne dogaja ravno redko, da naši trgovci direktno od založnika dobivajo naslove po manj ugodnih cenah, kot pa če bi jih naročili pri kakšnem večjem britanskem retailerju...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.