Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Morm rečt, da je DLC pripomogel k dejstvu ,da se veliko več igra GoW, kot po neizbežnem prihodu Skyrima :D

Sicer bolj govorim za Slovensko sceno, kot pa worldwide...Zdi se mi, da so zadnje cajte sami neki FREE igralci v Ranked playlisti. Ali se je pa preprosto resident team začel nafuravat..boo...ne vem....bom počakal da pride Kekken in reče da bomo forever FREE :D

Pravzaprav me čist okvirno zanima koliko igralcev iz seznama je še vedno (relativno) aktivnih.

Gre se predvsem za špekulacijo o načrtih za prihodnost v smislu offline dobivanja in mogoče celo o kakšnih online grudge matchih :thumbsup:

Well anyway....if anyone rly cares that is :zzz:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Morm rečt, da je DLC pripomogel k dejstvu ,da se veliko več igra GoW, kot po neizbežnem prihodu Skyrima :D

Sicer bolj govorim za Slovensko sceno, kot pa worldwide...Zdi se mi, da so zadnje cajte sami neki FREE igralci v Ranked playlisti. Ali se je pa preprosto resident team začel nafuravat..boo...ne vem....bom počakal da pride Kekken in reče da bomo forever FREE :D

Pravzaprav me čist okvirno zanima koliko igralcev iz seznama je še vedno (relativno) aktivnih.

Gre se predvsem za špekulacijo o načrtih za prihodnost v smislu offline dobivanja in mogoče celo o kakšnih online grudge matchih :thumbsup:

Well anyway....if anyone rly cares that is :zzz:

Nja... Good luck with that.

Meni se zdi pri nas vse preveč casual, da bi se lahko redno dobivali na nekih matchih, četudi bi bil prostor bolj kot ne pripravljen. Že tako je problem spravit skupaj ljudi za neko resno igranje s komunikacijo in sledenjem navodilom, da bi pa aktivno igrali med sabo je pa bolj tako. Sicer mamo nekaj ljudi, ki znajo in so pripravljeni sodelovat, za vse ostale se mi pa zdi, da so precej pasivni pri vsem skupaj. Ok, za nek random multiplayer proti random ekipam smo itak vsi dobri in načeloma raje igram z našimi, kot z folkom, ki dela -8 in quitne, ampak nekega ranked materiala pa primanjkuje. Sej me niti ne preseneča, če majo ljudje doma dve do tri konzole in na vsaki igrajo po dva špila hkrati, vmes pa handlajo še ženo, službo in otroke. Nočem vas kakorkoli zapostavljat, ampak na tej stopnji žal ne vidim nekih resnih private matchev, da bi se pa redno dobivali offline pa sploh ne. Za kak LAN party sem jaz načeloma vedno pripravljen, za kaj več zaporednih dogodkov mi pa niti geografsko ne gre skozi.

---------------

Še ena zanimiva prigoda, ki se mi je danes prigodila po enem ranked matchu - zmagamo igro in imam 11 killov, 11 downov in 11 smrti. Ena taka zanimiva številka. Nakar dobim private message in tip piše takole:

"pussy lol. did u get one good kill or u scared haha"

Baje je najboljše odgovorit z vprašanjem in mu capsam "WHAT?"

Pa mi spet napiše: "hammerburst all ur kills from far away cus ur bad"

Mislim wtf, kaj bi tip rad od mene? "What? So dying is good, getting kills is bad?"

"nah just the way u get kills is bad.."

Aja, tako torej. "Gotta say, the way you die is pretty bad too."

No in to je bilo to. Inteligenca na vrhuncu, če kdo hoče lahko tipu še sam pošlje kak letter of congratulation. Nickname je Shottix.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Kdor si je kupil season pass, si je sam dal brco v rit. Pa ne zato, ker zapravlja za svojo ljubo sago. To je čisto na mestu, če je dodatek nekaj, kar dela.

A ideja ekskluzivnih download map je že v štartu fail. V majhnih communityjih pa še večji.

Glejmo, kaj je bilo s Halom. Kadarkoli je kdorkoli karkoli kupil, se je nategnil. Zato ker, face it, slovenija smo, v kateri je max 5 hardcore igralcev za katerokoli igro, nikoli ne bomo vsi navalili nekih DLCjev z enako vnemo.

In potem, ko tistih par hardcore ljudi kupi DLC in jasno pričakuje, da ga bo igrala, tistih par, ki niso tako tako angažirani, a vseeno igrajo v istih krogih, ne morejo. Se prvi počutijo nategnjene, drugi pa izobčene. Prvi so potem razpeti med igranjem novih map samo s folkom, ki jih ima, ali pa med igranjem starih z vso širšo klapo. No, tadrugi, ki niso kupili niti nimajo izbire in če dodaš, da tudi oni niso neumni in čutijo, da so po malo odveč, pač grejo naprej na drugo igro in to je to. Namesto da bi izkušnjo razširil, dodatne mape na DLCju izkušnjo pokvarijo.

Tako da treba se je zavedat, da je avtorjem same igre v velikem interesu, da vsi dobijo Multiplayer Mape zastonj. Baza se ne bo fragmentirala in to pomeni, da bodo razvijalci lahko bolje vpeljevali nove načine v matchmaking, saj bo vse bolj obljudeno in zato funkcioniralo.

Tako da občutek, da je bad, ker zdaj bodo pa vsi dobili mape, za katere smo mi plačali, nas dela ozkoglede in je sploh neumen, če bi hkrati radi, da igra uspe ostati na sceni dolgo aktualna.

Link to comment

Jah, sam eno založniško hišo malo briga a se bo pri nas fragmentirala baza igralcev če oni prodajo par miljončkov DLCjev, ane.

Po drugi strani so pa tut uni k so jih kupli nategnjeni, in verjetno naslednjič ne bojo kar tko kupili. Seveda, nategnjeni ni prava beseda, ker lahko zdej igrajo karte s svojimi kolegi ki niso pripravljeni plačat in se s tem zajebavat (VPN če je treba,...), ampak grenak priokus seveda ostane.

Drugače je pa res, da je bolje da so dali karte zastonj. Vsaj imo, sam jz jih nism plačalm therefore not salty.

Link to comment

To pomeni da nisi več zelen rekrut, zato si primeren za igro. Ti svetujem da si poglej posnetke igranja na yt, da boš lažje razumel stil igre. Girsi niso navadna tretjeosebna streljačina, potreben je skill, predvsem se navadi blindfire duelov z gnasherjem (šibrovko), ti so stalnica igre. Aja pa čim več se premikaj, ker smrt stalno preži, razne plentane inkarce pa grenate so stalnica. Ali pa prasec z saw off za vogalom, ter diggerji in boomshooti. Odsvetujem skakanje na prostem, streljanje čez pol mape.

Link to comment

Evo nove achievemente:

  • Now They Begin to Understand – Complete 12 waves of Beast on all Fenix Rising Maps. (20 points)
  • Defending the Past – Complete all 50 waves of Horde on any of the Fenix Rising Maps. (25 points)
  • Come to Poppa – Win a Versus multiplayer match as a team of five Recruit Claytons (any mode). (15 points)
  • Locust, Forever – Win a Versus multiplayer match as a team of five Savage Marauders (any mode). (15 points)
  • Time to Re-up – Achieve level 100 and choose to re-up for another tour of duty. (50 points)
  • Again! – Achieve level 100 a second time and choose to re-up for another tour of duty. (50 points)
  • I’ve Done it All! – Earn at least one of each of the original 132 combat ribbons. (75 points)

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.