Skoči na vsebino

HALO 3 - Finish The Fight !!![pazi na spoilerje]


Anduril

Priporočene objave

Wooohooo ! When i waz watching this i was screaming like little baby ! OMFG tole bo še noro !

Assault rifle back from Halo1----> ZMAGA !

Res nevem kaj naj rečem ! Sapo jemajoče, čeljust spuščajoče !

Bubble Shield. Končno se bom lahko izognil Josipovim BR attackom iz zaledja.

Most Wanted Console : Xbox 360 !

P.S: Josip i hate you're BR attacks from behind.......no more ! :mwahaha: :bringiton: :ihih:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Odgovorov 387
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

OMFG, it's Zanzibar! :amazed:

Saj je smešno, da se v novi igri slinim nad staro robo, ampak ej, sploh me ne bi motilo, če bi tudi v trojki bile na voljo vse legende dvojke, recimo še Lockout, Ivory Tower in Midship. Moo, pa tudi BR je še vedno prisoten. Sem mislil, da ga je assault rifle nadomestil. :love:

Link to comment

Mooo zgleda dober ta nov zanzibar :beer:

Sam bi še rad videl kako manjšo mapo, do zdej so pokazali samo velike :D

Čudi me, da so še na mapi vedno neki smgji, pa needlerji, mislim, da zdaj ko ni več smg start dual wieldanje čisto izgubi pomen in ga itak ne bo nišče uporabljal, glede na to, da ima ar zelo dolg domet, kar je dobro. Je pa ta br zlo zanimiv, čist nek drugačen deluje.

Link to comment

Mnja, če tokrat ne gre meele na hrbtni gumb jim gre glava to pa res ne. Moja konfiguracija bi bla nekako takole. LB reload, RB melle, Tisti B button pa bi prevzel reload levega orožja/switch grenades. Res upam, da bo možno vsaki gumb si posebej nastavit, jebemti se smo 2007, čeprav še vedno ostajam malo skeptičen, ker bungijevci so na cajte nesposobni -> elongation pa gemini v team slayeru :crazy:

Link to comment

Bojda Halo 3 beta pride ven maja (ne me drzat za besedo pr tem)...skratka...ce je to res lahko spil pricakujemo ze novembra , v najslabsem primeru nekje v prvi tretjini naslednjega leta... oh well... Hope is the first step on the road to disappointment :puppy:

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment

Joj...kok grem delat prek studenta samo za nakup daljinsko vodene rakete v primeru da ga zaserjejo in ne bo vreden tega cakanja :bringiton: . Prostovoljni prispevki zazeljeni.

(zenski glas) EA games...(flashy logotip) *whisp* fuck up everything...(ziip)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.