Skoči na vsebino

HALO 3 - Finish The Fight !!![pazi na spoilerje]


Anduril

Priporočene objave

Eto od dans naprej še 3 mesece do izida, moje najbolj pričakovane igre, igre zaradi katere sem kupil 360, igre zaradi katere bom vsipal 2 letnik, igre zaradi katere bom kupil še en 360, igre zaradi katere en mesec ne bom mel življenja, mah po pretekli beti je pričakovanje enostavno nepopisljivo.

Halo3 čakam te !

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
  • Odgovorov 387
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Eto od dans naprej še 3 mesece do izida, moje najbolj pričakovane igre, igre zaradi katere sem kupil 360, igre zaradi katere bom vsipal 2 letnik, igre zaradi katere bom kupil še en 360, igre zaradi katere en mesec ne bom mel življenja, mah po pretekli beti je pričakovanje enostavno nepopisljivo.

Halo3 čakam te !

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

lol,,,on-screen keyboard, 1am ftw! old skool pwnage shall return h3 style!111 "get stuck!"

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

halo3214z2i.jpg

Slika desno zgoraj mapa Guardian, tole mi pa zelo zgleda kot nek remake lockouta, hmm :)

Btw še 2 mesca do izida :bowdown:

Aja bungie ma neke probleme z online kampanjo, baje je enostavno premalo bandwitha za odprte scene in velike bitke. No upam, da nekak rešijo problem in bo online koop. Je pa potrjeno, da bo system link koop, hvalabogu vsaj to.

:beer:

Link to comment

hvala bogu :bowdown: :bowdown:

Halo 3 to allow four people to tackle the campaign mode, each will take on the role of a different character.

Yesterday, in a post titled 'The Tru7h About Co-Op in Halo 3', Bungie announced that Halo 3 won't include two-player online co-op, but something a whole lot cooler: 4-player co-op throughout the game's campaign mode.

"So you were probably wondering why we didn't want to commit to two player co-op online over Xbox Live," says Bungie's Luke Smith. "We certainly got plenty of mail asking, no, demanding that we make it happen. Of course we were working on it, but we were also working on something better. Not two player co-op. Not three-player co-op, but up to four player co-op. Online. On Xbox Live, or sure, System Link if you prefer."

In addition to the four-player variety over LIVE or system link, two players will be able to tackle the action with a split-screen, evening joining up with another split-screen pair for some 4-player action.

So why the secrecy and apparent uncertainly over this exciting game mode? "We wanted to make sure all our "t"s were crossed and our "i"s dotted before unveiling this important new part of Halo 3's Campaign mode," said Smith.

We already knew that Halo 3 would see the Arbiter fighting alongside Master Chief, but 4-player co-op meant that two new characters were needed. Bungie decided to take this opportunity to expand the Halo universe a little, introducing two brand-new Elite characters: N'tho 'Sraom and Usze 'Taham.

You'll find a brief bio on each of the new characters over on Bungie.net.

Halo 3 is scheduled for release only for Xbox 360 in the US on September 25 and across Europe on September 26.

komaj čakam upam da dobim špil 1 dan :bowdown: :drool:

Xbox

Link to comment

Ni že 4 miljone prednaročil v Ameriki, že dvojka je imela 2 miljona prednaročil. Jaz ga tudi mislim prednaročit tam v sredini septembra, mogoče bo celo igabiba kaj imela ( upajmo :? ), ker se mi res ne, da čakat še 4 dni da pride iz Anglije.

Mnja upajmo, da bo res sp daljši, ker v dvojki je bil res obupen, no vsaj arbiterja ne bo kar je dobro.

Zdej pa, ko še vidim, da bodo kar 4 playerji prek livea pa ga bo tak vsak hotel imet.

Kje je anketa ? jaz je na prvi strani ne vidim :headscratch:

:beer:

Link to comment

Danes me je klical ke_kit, če čem, da mi nabavijo en nov Premium X360 za 250 Eurov!

Imel sem 5 minut za razmislit in bil zaposlen v službi, pa sem odklonil. Naj navalim jutri?

Skoraj gotovo je, da bodo tudi k nam uleteli Halo3 bundli, povrhu pa sem slišal, da kanijo morda še za prihod mesije vpeljati nove Xboxe - une z boljšim hlajenjem in HDMI izhodom etc. Boh, zdaj sem dokaj neodločen, ali naj jutri dopoldne skočim do trgovine in pogledam, če je zadeva še aktualna, ali pa naj si ga vzamem na izi in nabavim, ko bo H3 lepo vzunaj ter magari ciljam na lepši/novejši/tišji/težje pokvarljivi X360. Do prihoda H3 konzole itak ne bi rabil. :?

Link to comment

Pomoje nima smisla zdaj neke kupovat, čeprav cena je mikavna, ko lahko bolše, tišje dobiš kasneje, sam nisem pa siguren, da bo do konca septembra že bolša verzija zunaj. Tak, da nimam pojma, jaz osebno bi počakal.

Prav nemorm verjet kak so minla ta tri leta in da res halo3 prihaja že čez mesec in pol

:D .

Link to comment

Ja ce ne bos rabil Xboxa do tedaj ga ne uzet. Sicer je 250 skoraj nič.....in če še všteješ vse možne dodatke + špile. Konec koncev, se cena bolj kot ne uravnovesi, če fašeš spodoben bundle.

Sam ga bom prednaročil enkrat 20 dni pred launchom.

@sebek: Misliš 2 odkar smo nehali dvojko nažigat? :D Finaly the pwnage is upon us! :bowdown:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.