Skoči na vsebino

HALO 3 - Finish The Fight !!![pazi na spoilerje]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 387
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

9.5 By Gertsman on gamespot.

Čudno, da ni 10/10, ker povsem videnem je multiplayer v tej igri, par let pred konkurenco, ampak po drugi strani pa si noben špil ne zasluži 10/10, ayde z izjemo ocarine of time za tisi čas.

Preberi opis in videl boš, da je Fatsmann spet spisal eno svojih mojstrovin. Mi ni jasno, a je tip taker kakšnih visokih živin, da dobi same high-profile naslove, ker tole kar pa on zganja, pa ni več za nikamor. :thumbdown:

 

 

Link to comment

Glej mene dejansko boli za singleplayer, sploh dvomim, da ga bom igral in tudi na tole mnenje od tega butla se požvižgam.

Vem pa kaj prinaša igra v multiplayeru, igral sem beto in halo2 igram zdej 3 leta, tak da vem o čem govorim. Pač to je igra za kompetitivne igralce in za tiste, ki smo multiplayer igrali na pcju vendar nam je dopizdlo zaradi cheatanja in tistega občutka neenakopravnosti, zaradi različnega hardware. Marsikaj od tega je prinesel halo2, vendar je mel ponekod očitne probleme, ki so zdej popravljeni. Da ne govorim miljon možnosti, ki se jih, da nastavit, forge, moviji. Igral sem marsikateri multiplayer fps na konzoli, ampak to vse kaj prinaša halo3 pa je neverjetno, če bo katera igra na konzolah imela vsaj polovico toliko dodelan multiplayer se ji klanjam.

:beer:

Link to comment
zdravo sm prej igral prek neta res amerika cela rasvetljena sam sm full noob komi kirga ubijem jz nevem al jz neznam igrat al so drugi tok nadmocni strelam v njega pov ure pa ne pade men pa spuca par metkov pa sm na tleh??sicer pa drugic spilam halo prek neta

to se men tud vcasih dogaja, sam pol pa grem na kaksn drug server pa je spet dobr(pr Halo 2), a mogoce kdo ve ce bi Halo Server dobivu moje podatke kej hitrej ce bi mel hitrejso povezavo ?

deletethis.jpg
Link to comment
ah ta igra je orenk vredna svojega dnarja, verjemte :beer:

res na vseh načinih je pač nadmočna.

vse je pač zelo dodelano in zelo dobro izpeljano na zabaven način.

jaz ji dam 9,8/10,0 :rock:

:lol: to pravi model, ki jo je downloadal. :lol:

razmišljam o nabavi xbox360. a pride kasnjeje paket z halo 3? verjetno samo vrpašanje časa kdaj bo..

Link to comment

Mumbo: pride bundle ja. Jutri pride bundle! Danes so mi potrdili, da so modeli X360ja v njem novi (torej s HDMIjem in proti-rdečelučkovnimi jajci) in kupil ga bom v četrtek v Italiji za 399 EU.

Vredno bo zadnjega centa. :plan:

Oh, come on, Skate?? Tu lahko skejtaš na ghostu, pa zraven še headshote spuščaš. :lol:

Saj ne rečem, Skate je lahko čisto kul. Ampak če kupiš Halo 3, boš na skate pomislil šele nekje, ko bodo delali "Skate vs Tony Hawk 4". :innocent:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.