Skoči na vsebino

HALO 3 - Finish The Fight !!![pazi na spoilerje]


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 387
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Halo3 MP je 1A++++

smo včeraj nabijali danes do 3 h zjutraj :love:

Ninja,Calico,njapo ... komaj čakam next round :drool: bitchess :bringiton:

kva a mene in moj pwnage si pa kr spustu al kaj ? :crybaby: no, no sej prov. (joke)

anywayz če boš imel kdaj kaj časa, ti moram obvezno pokazati video, ko sem z moongosem naredil salto in te povozil. :ihih: :crazy:

RELIX28.png
Link to comment
Halo3 MP je 1A++++

smo včeraj nabijali danes do 3 h zjutraj :love:

Ninja,Calico,njapo ... komaj čakam next round :drool: bitchess :bringiton:

kva a mene in moj pwnage si pa kr spustu al kaj ? :crybaby: no, no sej prov. (joke)

anywayz če boš imel kdaj kaj časa, ti moram obvezno pokazati video, ko sem z moongosem naredil salto in te povozil. :ihih: :crazy:

:innocent: nisem te pozabil poglej na joker forum ;)

včeraj oz. danes zjutraj si itak bil badasssmadafucka parkrat me je imelo da bi kričal v mikro sam otrok pa to pa sem se vzdržu :lol:

glih to sem si hotel shranit sam je blo prepozno že pa sem šel spat , pred službo se pa zošpilal Halo3 mp pa sem pozabil shranit fakkk

Se pa točno spomnim jaz sem fukno bombo ali pa strelu z onim ka neke bombe meče proti tebi ti si naredil salto proti meni in me ubil :crybaby: jaz sem mislu da bom popizdu od smeha :lol: to morem še enkrat videti

Nocoj fantje rematch :bringiton: :rock: HALO3 :rock: :bowdown:

Xbox

Link to comment
9.5 By Gertsman on gamespot.

Čudno, da ni 10/10, ker povsem videnem je multiplayer v tej igri, par let pred konkurenco, ampak po drugi strani pa si noben špil ne zasluži 10/10, ayde z izjemo ocarine of time za tisi čas.

Preberi opis in videl boš, da je Fatsmann spet spisal eno svojih mojstrovin. Mi ni jasno, a je tip taker kakšnih visokih živin, da dobi same high-profile naslove, ker tole kar pa on zganja, pa ni več za nikamor. :thumbdown:

Tale Gertsmann najeda tudi meni. Zdi se mi, da je večina drugih opisovalcev na GS (dandanes) še kar fer, tale pa zna udarit z raznimi absurdi (PS2 Tony Hawk 3 10/10 recimo). Pa zgleda, da so MSjevci res šli podkupovat revije in strani, da bi umetno ustvarl še večji hype. Še na CNN so kazal špil :>

Link to comment

ma ja recimo perfect dark zero--> 9/10....

mislim js ji dam 6.0

ma pa take veckrat vidim.

in se mi tut zdi, da je use skupi odvisno od tega kok dnarja jim dajo podjetja... :x

EDIT: ah lep match je bil nocoj :beer:

celo vsemočnega snetija sem dobil na friend listo :hyper::hyper:

Ceprav so nas outsiderji ownali, ko švabi brazgota v Airbornu je blo qul.

se vec takih! :car:

Link to comment

Imam eno težavo. Namreč med igranjem co-op na razdeljenem zaslonu je stvar ob straneh grdo odsekana, tako da imam ob straneh na svojem 32 lcd samsungu ene 5 cm črni robovi na usaki strani. Na vrhu in odspodaj televizorja je stvar normalna, samo ob strani ima televizor črne robove. Kot da bi imel 4:3 ampak nimam. Če dam 4:3 razmerje je stvar še bolj ozka. Tudi zoom ne pomaga. A se to še komu dogaja in kakšen imate nasvet. Drgač pa zadeva mojstruje šele na co-op po pravici povedano zaradi retardirane umetne pameti mi je sam igrati precej bedno. Tako da špil res seka trske. Sam ta težava me malo moti (čeprav k enkrat začneš klat sploh ne opaziš sam useen, ker si preveč koncentriran na klanje).

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment

Včeraj z dvema kolegoma šel razturat Legendary (en prek neta, en zraven) in sva imela enak problem. In ja, nastavitev formata na widescreen ne pomaga. :?

A v H3 sploh še obstaja delitev zaslona na dva navpična pasova? Da ni bungie kar odločil za horizontalno neglede na karkoli, a potem, da ne bi bilo preveč razvlečeno, odločil ohraniti le 4:3. Po pravici povedano, mi je bil H2 tudi na 32" po widescreen delitvi (torej en na levo, drug na desno) dokaj gnil, saj ožje vidno polje res hendikepira resno igro, ampak spet, dvomim, da so kar rekli, naj bo vse skupaj le 4:3 + black bars. Ali pač? :?

Link to comment

Ja res je debilno in res ne vem kje vidjo težavo. Pri gears of war je zadeva delala perfekton brez črnih robov tukaj je pa komplicirajo. Upam da bojo izdali kak patch da zadevo popravjo. Sej ne rečem da me zadeva ful moti, ker res pozabiš na vse skupaj med igranjem sam na začetku sem bil pa kr malo razočaran nad tem.

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

no, še moj vtis dotične igre...kmalu po končani uvodni sekvenci prtisnem start in začnem iskat v meniju kje se poveča resolucija in kje hudiča dam graphics iz low na high oz. izboljšam kvaliteto. Potem se pa spomnem, da fvck, saj nisem na pcju ampak na xbox 360 kjer sem malo prej nažigal gow. Ok, mogoče so se mi nastavitve v dashboardu kaj zje*ale? Nep. Mogoče je kje kakšen kabel zrahlan? Pogledam, kabli so ok. And than it hit me.

grafično najslabši špil, kar jih imam na 360ki, morda še posebej ker sem pričakoval veliko od podobe.Ne vem no, sam sploh nimam občutka da igram next-gen špil

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.