Skoči na vsebino

HALO 3 - Finish The Fight !!![pazi na spoilerje]


Anduril

Priporočene objave

Jaz mam samo 1mb na sekundo ... pa je za zdej Forza 2 delala normalno pa Halo 3 tudi . Upam da Gears ne bo izjema !

saj ne da bi me konstantno metalo po mapi enkrat se je zgodilo in me je zanimalo kaj dogaja v sistemu. za inf. mam 8 mega linijo,koliko je uploada na to povezavo nevem. tak da verjetno ni blo iz moje strani. :rock:

dprulles.gif
Link to comment
  • Odgovorov 387
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Halo 3 na livu je zakon. Čeprav umrem 20 do 40 krat na en kil in še ta se mi posreči čisto slučajno, cel dan samo mislim na to kako bi spet igral, oziroma kako si izboriti prostor pri xboxsu ob mojima otrokoma, ki bi na tvju rada igrala Wii ali pa ob moji boljši polovici ki me grdo gleda če predolgo igram in se sprašuje zakaj si je poiskala takega otroka ki se še vedno igra (ja sem po vsej verjetnosti najstarejši med vami na forumu). V službo hodim nenaspan, kar pa je najmanjši problem. To pa pišem zato, ker nimam drugega dela oziroma pišem iz obupa, ker so mi spet zasedli tv z prekletimi španskimi nadaljevankami in po njih tv z wiijem :crybaby: :crybaby: . Oh če bi imel dovolj denarja da bi si kupil še en LCD. Ja še prej kot si bom utopil solze v laškem kozarčku bi se rad zahvalil gospodom kekkenu, MrX-u in samotarju, ki se sploh mučijo z menoj in dprullesom ob igranju hala3 in zaradi naju večkrat tudi izgubijo :petting: . Hvala vam fantje :beer: . Zdaj pa grem ven na sneg in bom zunaj stal tako dolgo dokler ne dobim pljučnice ali pa se moji omehčajo in me pustujo k moji škatli in halu3 :puppy: .

Link to comment
Halo 3 na livu je zakon. Čeprav umrem 20 do 40 krat na en kil in še ta se mi posreči čisto slučajno, cel dan samo mislim na to kako bi spet igral, oziroma kako si izboriti prostor pri xboxsu ob mojima otrokoma, ki bi na tvju rada igrala Wii ali pa ob moji boljši polovici ki me grdo gleda če predolgo igram in se sprašuje zakaj si je poiskala takega otroka ki se še vedno igra (ja sem po vsej verjetnosti najstarejši med vami na forumu). V službo hodim nenaspan, kar pa je najmanjši problem. To pa pišem zato, ker nimam drugega dela oziroma pišem iz obupa, ker so mi spet zasedli tv z prekletimi španskimi nadaljevankami in po njih tv z wiijem :crybaby: :crybaby: . Oh če bi imel dovolj denarja da bi si kupil še en LCD. Ja še prej kot si bom utopil solze v laškem kozarčku bi se rad zahvalil gospodom kekkenu, MrX-u in samotarju, ki se sploh mučijo z menoj in dprullesom ob igranju hala3 in zaradi naju večkrat tudi izgubijo :petting: . Hvala vam fantje :beer: . Zdaj pa grem ven na sneg in bom zunaj stal tako dolgo dokler ne dobim pljučnice ali pa se moji omehčajo in me pustujo k moji škatli in halu3 :puppy: .
>http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2639&postdays=0&postorder=asc&start=30

ne sekiraj se sva že dva ki mava družino z že dvema frocoma. jaz sem pa drugi najstarejši. sem se pa zahvalil vsem trem krivcem da podobno razmišljam. sašo tu je link ko kekken objavlja temo na igranje iz prejšnjih dni. :rock:

dprulles.gif
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Jaz imam nekaj vprašanj glede Halo 3-ja. ;)

1. Ko po single player-ju si lahko nabiraš točke, ali jih dobiš več (točk), ko imaš vključene skulle in ali jih je lažje dobivati po co-opu kot pa da sam igraš?

2. Ko lahko igraš po Multiplayer-ju, ko si izbereš Matchmaking potem ti najde match in ti nisi host ali si? Tukaj ti najde že nastal server?

3. Ko izbereš Custom Match, potem ti ko naštimaš igro (mapo, tip igre, ...) potem ti moraš počakati da ljudje pridejo na server še preden zaženeš igro (moraš počakati v lobby-ju)?

4. Ko imaš Multi Player Achievemente npr. : Up Close and Personal - Kill 5 enemies by melee or assassination in a ranked free for all playlist (Online). Kaj pomeni tole a ranked free for all playlist? To ni samo to, da igraš Ranked Match. Kako si izbereš to ranked free for all playlist? Naj mi kdo to prosim razloži, ker jaz sem 100000000 % da sem jih že več kot 5 ubil z melle atack-om or z assassination.

Lep pozdrav

Link to comment

Razor:

1. Vklopljeni skulli mnozijo dobljene tocke. Vec skullov vec tock. Ce nabiras tocke za achievemnente pa je tako, da v coopu stejejo le tocke posameznika, kar pomeni, da odpade skupno nabiranje tock. Ker tocke dobis za kille, bi v Coopu moral en ubiti vecino nasprotnikov, drugi pa bi jih le nacenjal. Skupno nabrane tocke ne odprejo achievementov, le posameznikove. Vsaj tako sem bral.. sam nimam niti enega achievementa od tock narejenih misij.

2. Nisi nujno host. Sistem izbere hosta tako, da bo najboljsi mozen connection. Ni vedno fer, ce igramo s cezluzci, ampak v okviru evrope je to cisto kul. Ali si host, lahko preveris tako, da med igro pogledas v scoreboard (drzis Back gumb) in pogledas zelene crtice ob tvojem imenu. Ce imas ti najvisje in drugi nizje, pomeni, da si host. Sistem ne, da isce nastale serverje, temvec med vsemi ljudmi, ki v tistem trenutku iscejo igro izbere najboljse soigralce in nasprotnike glede na ranking skille in povezavo. Potem pac enemu dodeli host za trajanje tiste igre.

3. Ce odpres custom game moras notri povabiti ljudi s friend liste ali predhodno igranih matchev ali pa kakorkoli nekoga zvabiti notri, saj kar sam od sebe noben ne bo prisel v tvojo igro (razen tistih, ki te vidijo na enem od svoji prej omenjenih seznamov ter te kliknejo). Ljudje, ki imajo pravico joinati tvojo igro (odvisno od tega, ali nastavis firneds only, everyone ali closed - torej le preko povabila) bodo lahko joinali tudi sredi igre v teku.

4. Rangiran Free for all playlist bos igral le, ce gres v Matchmaking -> Ranked -> Lone Wolves.

---

Dprulles:

Ne vem, pojma nimam. Morda bos imel s tem vprasanjem vec srece v COFD threadu.

Pa srecnega in zdravega tudi tebi! :beer:

Link to comment

Glih tko, usput: imaš cel podforum postavljen le za Halo 3 ;):

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... m.php?f=24

Tema, kjer je ze bilo govora o rangih in medaljah pa je tu: http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=3204

In ja, najvišji rang je general, kot ima igralec na vrhu te teme, s tem, da je važno priti nad skill level 50. Potem počakaš dovolj izkušenj in je. Naknadno se z izkušnjami samo še dodajajo zvezdice, a v glavnem je to to. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.