Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Team Meat (ne) razkrije omejitve velikosti na 3DSjevem eShopu


SlashSpeed

Priporočene objave

3D-Classics-Kid-Icarus-Logo.png

NoE nadaljuje kampanijo, ki se je mesec dni nazaj začela na Japonskem. Če do konca januarja registrirate vsaj dve od sledečih iger, boste prejeli kodo, s katero lahko z eShop-a dolpotegnete najnovejši 3D Classics naslov - Kid Icarus.

  • Resident Evil: Revelations
  • Mario Kart 7
  • Super Pokémon Rumble
  • SUPER MARIO 3D LAND™
  • Tetris
  • Star Fox 64 3D
  • Resident Evil: The Mercenaries 3D
  • The Legend of Zelda : Ocarina of Time 3D
  • Dead or Alive: Dimensions
  • Steel Diver
  • nintendogs + cats
  • Pilotwings Resort
  • Super Street Fighter IV 3D Edition

Poleg tega se uvrstite v žreb za enega od tritisočih 3DS-ov posebne izdaje.

3ds_mario_special.jpg

Link to comment
3D-Classics-Kid-Icarus-Logo.png

NoE nadaljuje kampanijo, ki se je mesec dni nazaj začela na Japonskem. Če do konca januarja registrirate vsaj dve od sledečih iger, boste prejeli kodo, s katero lahko z eShop-a dolpotegnete najnovejši 3D Classics naslov - Kid Icarus.

  • Resident Evil: Revelations
  • Mario Kart 7
  • Super Pokémon Rumble
  • SUPER MARIO 3D LAND™
  • Tetris
  • Star Fox 64 3D
  • Resident Evil: The Mercenaries 3D
  • The Legend of Zelda : Ocarina of Time 3D
  • Dead or Alive: Dimensions
  • Steel Diver
  • nintendogs + cats
  • Pilotwings Resort
  • Super Street Fighter IV 3D Edition

Poleg tega se uvrstite v žreb za enega od tritisočih 3DS-ov posebne izdaje.

3ds_mario_special.jpg

ofaofaofaaak. Se pravi če že imam ocarina of time 3d in dobim zdej super mario 3d land imam možnost za princess peach 3ds!!!?? Vem da je girly ampak mi je tko awesome :D:D

btw streetpass po ljubljani... noben nima 3dsa očitno

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pushmo oz. Pullblox, kot se igra imenuje v Evropi, je že na voljo na eShopu. Jezen sem, ker mi je za nakup zmanjkalo pol funta in bi moral sedaj na račun dodati okroglih deset funtov. To pa RES sovražim!!! :x:banghead:

Edit: baje so z zadnjo nadgradnjo to popravili in lahko plačaš toliko, kot stane igra. Končno!

Urejano od Link
Link to comment
Pushmo oz. Pullblox, kot se igra imenuje v Evropi, je že na voljo na eShopu. Jezen sem, ker mi je za nakup zmanjkalo pol funta in bi moral sedaj na račun dodati okroglih deset funtov. To pa RES sovražim!!! :x:banghead:

Edit: baje so z zadnjo nadgradnjo to popravili in lahko plačaš toliko, kot stane igra. Končno!

Tole je po eni strani krasna novica, po drugi pa slaba za moj tošl. Je mogoče kdo probal 3D pinball, zgleda zlo dobro in me mika, da bi ga tud nabavil.

Pa upam, da bo tudi za nas kmalu na voljo demoti.

the-legend-of-zelda-wii-u.jpg

Link to comment

Tako evropski Sony, Nintendo in Microsoft, so eni navadni zabušanti. Konstantno dobivamo manj od amerjev + 10x bolj posran design websitev kot spletnih trgovin in njihovih vsebin.

Do nedavnega, ko si šel v evropski PSN si dobil bruh, ko si primerjal z tistim od amerjev. No, dizajn so popravili, ostaja le še cel kup vsebine, ki je v EU storu ni.

Pri Nintendu ista štala. Polovico tega, kar mi nimamo, amerji imajo za svoje kovance. Wallpaperji, ki so 10x bolj kul od naših, predmeti takisto in če bi živel v UK, bi dobil čir na želodcu, ker si ne bi mogel privoščiti zadev, ki jih v US lahko nabavijo, dokler bi meni ostale drobtinice.

Naj tole lepo uvedejo, pa jim vse oprostim.

Še najmanj razlike je pri Microsoftu, ki vse nekako ima uravnoteženo + ne dela direktne konverzije €=$, a pogrnejo na drugih zadevah.

Sem pa zato neizmerno užival, ko smo dobili Xenoblade in ostala dva FRP-ja, dokler so amerji jokali, mater sem se počutil močnega. :)

Link to comment

To je res, čeprav se tudi NoE kdaj potrudi za nas, zadnjič so objavili, da lahko dobimo zastonj Kid Icarus 3D, kar v Ameriki (še?) ni možno. Najbolj hudo mi je, ker stvari iz kataloga ne pošiljajo v Slovenijo. Edina možnost je ta, da nekdo v tujini naroči zase in ti kasneje pošlje. :( Če se bodo tudi tukaj odločili na nakup iger, bom lahko vsaj porabil svoje zvezdice. To ali pa 3DS kartice za nakup eShop iger, kot je to že pri Wii-ju, kjer lahko menjaš zvezdice za kartice s točkami.

Link to comment
To je res, čeprav se tudi NoE kdaj potrudi za nas, zadnjič so objavili, da lahko dobimo zastonj Kid Icarus 3D, kar v Ameriki (še?) ni možno. Najbolj hudo mi je, ker stvari iz kataloga ne pošiljajo v Slovenijo. Edina možnost je ta, da nekdo v tujini naroči zase in ti kasneje pošlje. :( Če se bodo tudi tukaj odločili na nakup iger, bom lahko vsaj porabil svoje zvezdice. To ali pa 3DS kartice za nakup eShop iger, kot je to že pri Wii-ju, kjer lahko menjaš zvezdice za kartice s točkami.

Tole. Ne štekam, zakaj takoj niso šli s tem naprej, ampak so šli spreminjat, konec koncev na wiiju vse deluje super.

Link to comment

Nadaljevanje Ambassador Programa

Nintendo has finally shared details on the Game Boy Advance part of the Ambassador Program, a collection of free Virtual Console downloads Nintendo is giving to early 3DS adopters to make up for the system's quick price drop.

Ten Game Boy Advance games will be available for free download on the 16th. Here's the list:

F-Zero for Game Boy Advance (aka, Maximum Velocity)

Super Mario Advance 3

Zelda: The Minish Cap

Fire Emblem Seima no Kouseki

Kirby & the Amazing Mirror

Mario Kart Advance

Mario vs Donkey Kong

Metroid Fusion

Wario Land Advance

Made in Wario

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.