Skoči na vsebino

Spike video game awards


Bessie

Priporočene objave

Kdo bo zmagal?

Nekaj izborov:

Game of the year:

Call of duty: Black Ops

God of war III

Hallo: Reach

Mass effect 2

Red dead redemprion

Best Xbox game:

Alan Wake

Fable III

Halo: Reach

Mass effect 2

Best PS3 game:

God of War III

Heavy rain

Modnation racers

Red dead redemprion

Best Wii game:

Donkey kong country returns

Kirby's epic yarn

Metroid other M

Super Mario Galaxy 2

Best graphics:

God of War III

Heavy rain

Kirby's epic yarn

Red dead redemprion

>http://www.youtube.com/watch?v=4P_UoGIvbwk

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Še en teaser z ugibanjem kaj bodo najavili.

>http://www.youtube.com/watch?v=ryK5zMuaT9w

Geoff Keighley has confirmed there will be at least ten premieres at next month’s Video Game Awards.

The event has already been confirmed to play host to premieres of Batman: Arkham City and a new BioWare project, which may be a Mass Effect-related game.

Guilemero Del Toro’s project with THQ, thought to be a sci-fi based trilogy, is also set for a reveal, as is Saints Row 3, according to the publisher’s core boss, Danny Bilson.

A zombie-based title and Uncharted 3 are rumoured for showings, with the latter possibly set to be the exclusive reveal from Sony at an event the day after the VGAs.

Keighley said in a tweet:

“Lots more VGA news to come – probably 10 more premieres still to reveal. What would you like to see?”

Everything comes to a head on December 11.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Ne bom rekel svoje favorite ampak igre, za katere pričakujem, da bodo zmagale.

GOTY: Halo: Reach (moj izbor: God of War 3)

Best Xbox game: Halo: Reach (moj izbor: Alan wake)

Best PS3 game: Heavy rain (moj izbor: Heavy rain)

Best Wii game: Super Mario galaxy 2 (moj izbor: SMG2)

Best Graphics: God of War 3 (moj izbor: God of War 3)

Pa upam, da bo Bioware razturil z novo napovedjo. :)

Link to comment

Ta nova napoved bi lahko bil Mass Effect 3. Glede na to, da je dvojka izšla nekje spomladi, bi zdaj po moje bil dober čas, da najavijo izid recimo za jesen 2011. Zaradi mene itak ne rabijo gameplaya bistveno spreminjat, grafika je tudi na visokem nivoju, osnovno zgodbo pa bi naj imeli že itak v grobem razdelano. Torej jim ostanejo še razni tweaki in poliranje zgodbe do konca in res upam, da igro vidimo še naslednje leto.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • vrhovni
Ta nova napoved bi lahko bil Mass Effect 3. Glede na to, da je dvojka izšla nekje spomladi, bi zdaj po moje bil dober čas, da najavijo izid recimo za jesen 2011. Zaradi mene itak ne rabijo gameplaya bistveno spreminjat, grafika je tudi na visokem nivoju, osnovno zgodbo pa bi naj imeli že itak v grobem razdelano. Torej jim ostanejo še razni tweaki in poliranje zgodbe do konca in res upam, da igro vidimo še naslednje leto.

Govori se da bi naj pokazali tole! Torej ne bo ME3, ampak nekakšna verzija s stransko zgodbo in z multiplayerjem ala COD style. Jaz si to predstavljam kot res MASSivno razširjen dodatek k igri. :lol:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pa neee nooo... A res ne morjo enega fuking špila pustit na miru in ne drezat v neke call of duty spinoff bullshit stvari :( Prav bed mi je zdaj. Mislim, KAKO VEZO IMA MASS EFFECT S COD SERIJO? A so normalni? V dvojki so bli trije različni machine guni, od tega sta bila dva zanič. In kaj, iz tretjeosebnega kvazi RPGja bojo zdaj nardili neko kopijo kopije FPSja samo zato, ker jim diši denar? EA je itak že precej pofailal s tazadnjim Medalom, zdaj hočejo še Mass Effect nekaj morphat in molzt. Neverjetno, res za popizdit.

In kaj bo pol, Final Fantasy Magical Warfare? Pa Forza Motorsport FPS? A so ljudje res tako brainwashed, da zapravljajo denar za te bedarije, leto za letom in še vedno ni konca. Medtem pa se ljudje na vrhu valjajo v milijonskih zaslužkih in se vsem skupaj režijo v stilu "haha, pizduni, spet smo vas nategnili. Se vidimo naslednje leto".

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ma ja, sej zgodba je globoka in še vse polno je stvari, ki bi jih lahko naredili preden začnejo razvijat neke čudne špile z ME trademarkom - recimo končali trilogijo. Potem se bo pa zgodilo, da bodo začeli skakat z zgodbo naprej in nazaj, uvajat te čudne gameplay načine in slej ko prej bo iz top serije nastal carski praženec. Pa bomo imeli Mass Effect FPS pa Mass Effect strategijo, Mass Effect Mako off-road racing, Mass Effect Crime Scene Investigation in na koncu še Shepard action figure in razne namizne igre pa karte v stilu Pokemonov. Kup dreka torej.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • vrhovni

Zakaj bi te to motilo, če bojo glavi ME špili ostali FRPjke in na takem nivoju, kot so sedaj? Pač ignoriraš ostalo, pa veselo špilaš samo tiste špile v seriji, ki te zanimajo. Mario je isto v vseh možnih pogruntavščinah, pa niso zato glavni Mario špili postali nič slabši. Meni se zdi pa širjenje tako dodelanega in obsežnega vesolja, kot je v ME, še z drugimi vrstami špilov, čisto okej. Ozr. bom tako rekel: never say never. Kaj pa veš - mogoče bo pa ME FPS, če kdaj bo, en izmed najboljših špilov ever?

Link to comment

Ma ja, kaj jaz vem. Sicer Bioware dela dobre špile, ampak se mi vse skupaj zdi za lase privlečeno. Najprej bi naj bila samo glavna trilogija s Shepardom v glavni vlogi, potem pa kr nenadoma začnejo delat še neke spinoffe? Res je ME obširen, ampak s to novico sem dobil točno tak občutek, da bojo zdaj oni na hitro napacali skupaj nek FPS in ga na polno oglaševali kot nek CoD-style second coming of Jesus v upanju, da bodo nasrali čimveč folka.

No, sej kaj preveč ne morem govorit, glede na to da so vse skupaj še neuradne govorice. Če jim dejansko uspe nardit kaj izvirnega in kvalitetnega bom valda z veseljem spremljal, ampak mi prvi vtis deluje povsem napačno.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Earlier today, visitors at the EA Store were surprised to find a listing for the upcoming third entry to the Mass Effectfranchise. The yet-to-be-announced Mass Effect 3 was listed on EA’s online store for pre-order on Xbox 360, PC, and PS3. The listing, which was soon taken down, had the following descriptor for the game: Earth is burning. Striking from beyond known space, a race of terrifying machines have begun their destruction of the human race. As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the Earth. Additionally, placeholder box art was placed, as was a hefty $59.95 price tag for the PC version. The game is expected to be revealed tomorrow at the 2010 VGAs, so we’ll hopefully know more about Shepard’s upcoming journeys then.

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.