Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • N7

nabijam zdej na ps3. sicer smrdi, pa tud okolj je zaznat, da je framerate na ps3 katastrofalen. xbox teh težav nima. mislm. če tega ne bodo popatchal si lahko nekam nekej vtaknejo.

sicer pa nabavljam tud xbox zdej. cene po spletu so pa itak take, da je očitno samo še futer tisto, kar se splača kupovat pri nas. in še to zgolj iz praktičnih razlogov.

ozi_SLO.png

Link to comment
goblin, a boš mel kakšne ponovoletne popuste za xbox (arcade al elite, vseeno), al bodo cene ostale iste kot so zdej?

Cene se bodo žal zvišale, Arcade se je že. Tudi neodklenjen Elite. Super Elite pa se bo v kratkem. Razen če se bo Microsoft odločil za ponovno nižanje cen, samo dvomim, da bo to pred izidom Natala.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment
Gost simonsimon

Sem nov ponosen Xbox360 uporabnik in me zanima naslednje

Kje se najbolj splaca kupiti ORIGINAL igre za xbox360?

Amazon.co.uk ma ugodno al ne?

Kera je kej nabolj ugodna stran al pa ce je stacuna kje u slo k ma ugodno(dvomm)?

Kako je s posiljanjem v Slo?

Kako je s placevanjem....je mozno po povzetju?

A je vazn kero drzavo mas nastimano na konzoli?

Ful oklevam...bi dal odklent zadevo, sam ce se pa da dobit spile tm okol 25-35€ bi pa ze nabral tok na mesec za en spil.

Verjamem da ze kje to pise sam hocem met cist latest informacije

FULL bi bil hvalezen za odgovore

Lp

Simon

Link to comment

Špile se da dobit ta dobre tudi že za kakih 6 evrov pa tja do 30. Seveda to velja za igre, ki so že vsaj tri do šest mesecev na trgu in ta mesec je še najboljši čas za nakup ker imajo spletne štacune precej velike popuste na igre, ki so jih nabavili v preveliki količini. Jaz sem sedaj recimo kupil Forza 3 limited (dodatni avti, proge, 2giga ključ + obesek z logotipom) za 30 evrov vključno z poštnino.

Amazona ti ne priporočan ker ima precej zasoljeno poštnino čez 10 evrov.

Meni najljubši trgovini sta:

http://www.gameplay.co.uk/ (poštnina 3 funte)

http://www.zavvi.com/home.dept (poštnina samo en funt)

Je pa tako da je sedaj večina dobrih stvari že pošla.

Malo poglej in primerjaj cene med obema trgovinama in mogoče boš kaj našel

P.S.:

Če te zanima Gears of War 2 11 evrov, Mirrors Edge 6 evro, Call of Duty: World At War 20 e., Colin McRae: DiRT 2 20 e,

itd. To je sedaj na razprodaji v www.gameplay.co.uk

Link to comment

Pri zavvi.com se hitro zgodi, da imajo nekaj napisano "on stock", na koncu pa zvisiš in čakaš na zalogo (sploh če gre za artikel v akciji, za katerega je potem veliko oddanih naročil). Meni se je to z Dragon Age origins zgodilo, ampak na koncu sem ugotovil, da je pomanjkanje po celem UK (oz, ene par trgovin je zadevo še imelo na zalogi, cena pa občutno višja) in so poslali takrat, ko so vsi dobili nove zaloge (vem, ker sem istočasno naročal še PC verzijo preko ebaya in ker so pri mnogih drugih štacunah isti dan kot zavvi spet imeli zadevo on stock).

Sem pa že prej naročal pri zavvi in so takoj odposlali, tako da je bilo verjetno tu v igri dejstvo, da je bilo pred vse skupaj božičnimi prazniki in akcijska cena, tako da bom pomojem še kdaj kaj naročil pri njih, ravno zaradi nizke cene poštnine (jebat ga, 2 funta pa 2 funta).

Drugače pa, kot je bilo že parkrat omenjeno, uporabljaj http://www.gamestracker.com/ za preverjanje aktualnih cen in si pač poišči najnižjo ceno.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.