Skoči na vsebino

Wii Friend Codes - vpiši se!


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 223
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Hojla

Po uspešni prijavi na forum (hvala moderatorjem, da ste poštimali napako) vam sporoča, da več kot polovico WII -frendov me še ni dodalo na listo.

Lepo pa je videti prihajajoče Mij-e v saj se je že nabrala kar lepa zbirka.

Z info moj Wii id je: Mod ali Mody: 6001 7129 5639 9470 v kolikor me še kdo ni dodal in je prisoten na forumu.

Moja MSC koda je: 373764 648937 MoD

Samo še to imam skoraj polovico sivih osebkov na firend listi, tako, če še prebirate forum prosim da me dodate.

dadyb.png

wii_forum2.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz vsake toliko časa pogledam in ko se vas nekaj nabere vas vse vpišem. Itak pa zaenkrat to vpisovanje nima smisla razen, da dobiš nove Mii-je, ki jih pa nimam več kam dati, ker sem dosegel limit. razen, če morda kdo uporablja Wii za popiljanje e-mailov in sporočil, pa ga po moje noben ne.

BessieSABU.png

Link to comment

Po moje si jih večina (tudi jaz) sproti vpisuje novoprišleke, če pa ne posta za vsako dodano osebo posebej pa še ne pomeni, da si teme nihče ne ogleduje. :)

Pa da še izkoristim ta post - sivi osebki pri meni:

- SolidG

- amg

- jan3594

- Sneti

- Dean-

- MiK

- PaJo

- LuKa

- Samotar

- Naughty

p.s.: a niso obljubljali prve mp igre prav za marec/april? :headscratch:

Link to comment

se opravičujem... :doh:

sem bil sam mal razočaran k je blo vse sivo po nekej dnevih, da sem že mislu da je kej narobe z wiijem :) (...pa je priskočil ragnarock)

je pa kul vidt nove face k pridejo ker zgleda res, kot da bi najel baseball ekipo pa tudi upam da bo kdaj kakšen mp špil z uporabo teh miijev prišel - res nastaja ena wii slo skupnost in je kul da se lepo razvija v to smer

tko da vsi se lepo držte in lep pozdrav

blueyesDT :beer:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.