Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation Vita Firmware 1.8


Bessie

Priporočene objave

Ps Vita Maps and near Applications

All features of the [Maps] application and some features of the [near] application will be disabled with the PlayStation®Vita system software update planned on March, 2015.

Functionalities of the applications will be removed automatically once users update their PlayStation®Vita.

The disablement of features will not affect gameplay.

PS Vita YouTube App No Longer Supported

The YouTube application for PlayStation®Vita (PS Vita) will no longer be supported after 20 April 2015, and the application will cease to be available for download from PlayStation®Store on 28 January, 2015.

Users can continue to enjoy YouTube via the "Browser" application, and will be able to access their YouTube data, such as playlists and channels, by signing in to the same Google account via the "Browser" app and on other devices. (http://m.youtube.com)

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Vita ima možnost prijave samo z 1 accountom. Factory reset bi moral zadostovati.

Iz navodil:

  • Only 1 account can be linked on your system.
    To change the account linked to your system, you must initialise the system under in_c_settings.png (Settings) > [start] > [Format] > [Restore This System].

Bo pa vse kar je trenutno na PS Viti izbrisano!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Po parih dneh uporabe lahko rečem, da sem totalno razočaran nad konzolo. Dobesedbo niti ene pametne igre, slaba grafika, počasno delovanje, itd. PSP sem kupil takoj ko ga je bilo možno dobit, preigral sem mnde vse igre kar jih je bilo,in komot lahko rečem da mi je bil par korakov pred vito.

Note3 & Tapatalk4

Link to comment
Po parih dneh uporabe lahko rečem, da sem totalno razočaran nad konzolo. Dobesedbo niti ene pametne igre, slaba grafika, počasno delovanje, itd. PSP sem kupil takoj ko ga je bilo možno dobit, preigral sem mnde vse igre kar jih je bilo,in komot lahko rečem da mi je bil par korakov pred vito.

Note3 & Tapatalk4

se strinjam el_diablo sam sem Ps Vito prodal sem jo ravno iz tega razloga ker so bile igre boljše tam za igrat in tudi vita ni imela dober nabor iger nisem bil ravno navdušen vendar je še vedno psp bil boljši po igralni plati ni me vita ravno navdušila

Link to comment
  • vrhovni
Dobesedbo niti ene pametne igre, slaba grafika, počasno delovanje, itd.

Jaz ne vem kaj imaš za eno prenosno konzolo doma, ampak definitivno po tem kar si napisal, nimaš Vite. [emoji14]

Glede dobrih iger ne rečem, ima vsak svoj okus in dejstvo je da Viti manjkajo udarni AAA naslovi. Ampak v tem naboru iger, ki jih ima Vita sigurno najdeš kaj zase. Že samo v PS+ zbirki so zelo mešani žanri.

Slaba grafika? Ok, čisto tako iz glave... probaj igrat Uncharted in Killzone, pa potem povej ali je to zate slaba grafika. :) Grafika je definitivno najnaprednejša med vsemi prenosnimi konzolami. Vita je konec koncev stara že 3 leta, kar je za mobilno industrijo precej, pa se še vedno kosa z grafiko sodobnih mobitelov in tablic, čeprav so procesorji in grafične v le teh že VELIKO bolj zmogljivi.

Počasno delovanje? Ne vem no, jaz sem ob prvi uporabi bil ravno obratno šokiran. Čudil sem se kako odzivna je bila Vita napram drugim napravam. Želel sem si da bi tudi PS3 deloval tako tekoče. Mogoče te je PS4 razvadil. ;) Na primer Instant play še zdaj ni omogočen na PS4, medtem ko na Viti je.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Verjetno sem se res razvadil s telefonom in s ps4,ampak kar se pa iger tiče, je pa res obup. Probal sem dirkaške, fizika prou hecna. Pred leti sem dost igral Juiced, za vito ni niti približno podobno dobrega špila. Tista share screen opcija, ko kaže sliko s ps4,je tud bolj ko ne neuporabna. Vglavnem, ne bi dal ni 20 eu za konzolo, moje mnenje.

Note3 & Tapatalk4

Link to comment

matej1990 imel sem vito no meni je grafično ne rečem se odlično kosa prota tablicam in mobilnim telefonom kupil sem novo ps vito ni štekala odlično je sistem deloval tukaj se strinjam samo pa takrat ni imela vita kaj dobrih naslovov tako da sem se raje osredotočil na ps4,ps3 sem pa pri kolegu npreizkusil zadevo spet ki ima ps vito sicer sem igral killzone in zadeva je res odlična za špilat sem kar težko nehal samo upam da bo sony dodal še kaj dobrih naslovov za ps vito ji res manjka in tudi se še da dobro izkoristiti vito bi pa še dodal da je bilo mišljeno da takrat me ni ni navdušila po igralni plati zdaj bi pa že malo premislil o tem nakupu da ne bo pomote

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Remote play je sedaj bistveno boljši kot je bil prej! Res ogromna razlika. Ko preklapljaš med 30 in 60 fps je kot noč in dan. Sem pričakoval izboljšavo, ampak ne tolikšno.

60fps se vklopi na Viti v PS4 Link aplikaciji, pod settings (3 pikice v desnem spodnjem kotu, takoj na začetku).

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

PlayStation TV je doživela znižanje! Iz £84.99 na £44.99:

Starting from the 27th March, PS TV will offer even greater value for money when it becomes available for only £44.99.

Now with an even more accessible price, you can benefit from the advanced features and technology that PS TV brings to your home entertainment experience.

By bringing new innovation into the home, you can have the freedom to play whenever and in whichever room you wish. PS TV has never been more accessible, and there has truly never been a better time to expand your PlayStation experience.

Jup, spominska kartica zanjo je sedaj z lahkoto dražja kot celotna konzola.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.