Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

Stvar je sledeča kje bi ga kupu pa če mi loh mal bol razložite o unih karticah R4 al kaj že k nevem kaj je to pa če se mi ga sploh splača če mam že wii sorry če so že kje odgovori :beer:

Bolje zate da ne govoriš o R4 kartici.

Jaz sem že dobil opozorilo zaradi tega :D

Na DS pa morem čakat še 1 mesec

sonypspownerzx4.png

Custom Firmware 3.52 M33-4

Link to comment
  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

*proud*

končno bom postala ponosna članica DS kluba [moje poimenovanje xD]

resno, jutri z bratom za božič dobiva Nintendo DS Lite [črn ali pa modro - črn ... bogve, kakšen je, meni se je zdel črn, pa sem tudi rekla mami in fotru, da naj črnega kupita :lol: ]

igrice zraven ... zame Cooking Mama, za brata ??? xD

drugače pa imam probleme z acessories, ki sem jih kupila [bolje za brata, da mi bo hvaležen -_-], ker tam piše, da so za navadni DS ... a za Lite tudi delujejo?

mja, s fotrom sva precej Nintendo freaka ... doma imamo SNES in N64, nekje je on najstarejši Game Boy, imela sem Advance SP in Game Boy Color ... če pa je carsko vse skupaj =D

se javim jutri s prvimi vtisi ... samo sem sigurna, da bodo super ^_^

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Dva dni nazaj sem probo DS Lite z igricama Dogz in Asphalt Urban GT.Dogz mi je zelo dobra igra,zelo veliko stvari,najboljši mi je frisbi :) ,kako ga lahko pelješ na sprehod,turnirji najbolj pa ono ko pihneš pa pridejo mehurčki :china: Prvo sem mislo da moreš z palčko pritiskati na ekranček ne pa pihat. :thumbup:

Asphalt Urban GT je pa tak tak.Zelo je čudno senca avta, ki je štirikotna avto pa okrogel :roll: :thumbdown: Pa grafika je zelo slaba proti Dogz.A druge igre imajo takšno grafik got Dogz?

DS mi je res dobra konzola, toda še vedno malo manjka da bi ga kupil.Mogoče zato ker še nisem sprobal vse ta dobre igre, ki so izšle za DS? :headscratch:

Ker bi bilo res svetovno, ko greš včasih za več dni na kako kočo,počitnice kjer ni ne TV ne PC in vzemeš zraven in lepo preden greš spat malo zašpilaš :ihih:

Tako je bilo zaj ko sem bil na koči za novo leto in je mel en glih PSP ena pa DS :tepen:

Sharksy.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

po mojem,,,se mi zdi, da govorite o tej igrci...

http://www.gamespot.com/video/939560/6182851/assassins-creed-video-review

ali pa ne??

če se motim, se pač motim (oz. me popravite)

Assassin's Creed: Altair's Chronicles

http://www.gamespot.com/ds/action/assassinscreed/index.html?tag=topten;all;title;4

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.