Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Aja pa ve kak je kej efektivnost, če daš gor dušilec, je koga sploh možno ubit na dolge razdalje( v HC vrjetno zlahkoto). Ker zadne cajte sploh več ne morm nobenga fentat. Zdaj rabim eno standardno oborožitev za vsaj middle range in čim manjšim recoilom.

Pozna se, da dušilec zmanjša moč orožja, ampak ni tako hudo. Je pra res da mi xboxerji (vsaj tisti s katerimi jaz igram), igramo več ali manj HC. Jaz mam dušilec v bistvu na vsaki puški, razen snajperjev ker na njih pa močno vpliva (bullet drop sem mi zdi da je 2x večji). Mislim da dušilec zmanjša razdaljo tudi drugemu orožju, tako da na daleč že moreš malo višje merit. V glavnem...jaz ga uporabljam, ker me potem ne kaže na minimapu in me bedno bedni mortarčki ne vidijo.

Glede oborožitve...AEK pri assultu je zelo dobro orožje...spodoben damage, mali recoil in mid range. Sledita mu F2000 in mogoče kakšen AK-74M. Za mid range je odličen tudi recon class z battle-riflom...MK11 ali SVD z gripom in ACOG 4x sta kr batine. Kot secondary si pa daš Glock 18, da maš še close range pokrit.

Urejano od Rubuz
Rubuz.png%5D
Link to comment

Na moji AN94 ;) je škoda uporabljat dušilec, ker kr zmanjša moč in doseg. Ker ta puška je nora za na daleč! :)

>http://www.youtube.com/watch?v=K1idz1MIDRg&feature=g-all

še neki za fun! :)

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja zgleda, da bom tut jes mogu it na HC nazaj. Ker ta obični mod mi je začel bedirat. Z snajpo ga ne fenta iz prve. Mislim wtf. Pa ga zadeneš v predel glave, zgorni trup. Potem, da ne rečem da z enimi orožji rabiš cel stražer spustit, da ga fentaš, medtem, ko ga z pištolo dost lažji fentaš. Ne vem no to so moja opažanja v zadnih parih dneh igranja. Ker tak drastično nisem mogu padit v igranju al so pa te patchi pa updajti zjebal razmerje in moč orožji. Ali mam pa jes zadnje cajte prekleto velik nesreče. Kdo bi vedu...:no_no: Idino zvesto orožje, ki nikol ne zataji je tank( T-90A)- russian power ftw :rock:

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Oh vem kak je to. Jes tut ponorim. To so taki cod noobi sebični igralci, ko ne znajo igrat drugč, ko na točke. Da ne omenjam kak rush al pa conquest. To letijo po svoje namest, da bi kot ekipa sodeloval pa en drugmu pomagal. Kdaj bo folku v glavo pršlo da bf3 je drugačn in težavnostno bolj zahtevn mp, ko kak run noob shoting cod:duh:

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Kaj točno te moti ? Preveč detailov ? Slaba kvaliteta tekstur na daljave ? To se meni tudi dogaja, ampak predvsem zaradi preveč podrobnosti ? Danes mi je ravno uspelo zamenjati električno omarico za sovražnika, streljal sem pa z famasom z nastavkom irong sight.
Preveč detailov je pa res, da sm bil prej navajen na IR, ker ga je pa ta tanov patch veliko poslabšal sem prešaltal na razne druge stvari kot so ACOG etc. Ampak sm se kr navadil že. Se mi pa zgodi, da strelam kdaj kakšno škatlo ali pa kakšno štango pa tko naprej :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.