Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Wake island je kot kaže poln velikonočnih jajčk

Battlefield 3’s Wake Island might as well be called “Easter Egg Island” due to the amount of content tucked away in obscure corners of the map. What is this hint? A futuristic warrior hiding up a tree? A gunship hidden at the bottom of the ocean? Neither, according to bf3blog.com – who also posted the above image. It’s the numbers “2143” painted on a wall. It could be a hint that the eagerly-awaited sequel to future manshoot Battlefield 2142 is in the pipeline, or it could be that one of the developers wanted to make a note of his PIN number.

In addition, a Reddit user found a toy dinosaur tucked in a cave on one of the maps. Apparently there are six scattered across the map, with this YouTube user on a mission to find them all. To be honest, they’re the most rubbish in-game toy dinosaurs I’ve ever seen. If I was a child and I got one of these for Christmas I would be bitterly disappointed. They make Barney look like the monster from Cloverfield.

post-101-144771013587_thumb.jpg

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment

Ma dej to je vse tko šalabajzersko.

Dokler sva bila sama v Squadu je še šlo nekak, ampak res samo za silo. Potem ko smo se joinal k Bessiju pa se sploh nisem več ukvarjal s tem kar kdo reče, če sploh... Pa še tale BT slušalka od Turtle Beach mi na ušesu visi ko pasja jajca. Ok, sej vem, X41 pa to, sam se mi ni dal...

Čedalje bolj se mi dozdeva da živimo v svetu samih polizdelkov.

Link to comment
  • N7
Ma dej to je vse tko šalabajzersko.

Dokler sva bila sama v Squadu je še šlo nekak, ampak res samo za silo. Potem ko smo se joinal k Bessiju pa se sploh nisem več ukvarjal s tem kar kdo reče, če sploh... Pa še tale BT slušalka od Turtle Beach mi na ušesu visi ko pasja jajca. Ok, sej vem, X41 pa to, sam se mi ni dal...

Čedalje bolj se mi dozdeva da živimo v svetu samih polizdelkov.

sam res. sem bral, da 4 v squadu sploh ne sfolgajo! očitno gre za bandwidth problem. med drugim.

besija bomo ja jajca, k nas je navleku na ps3 varianto!

:tepen:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
Ma dej to je vse tko šalabajzersko.

Dokler sva bila sama v Squadu je še šlo nekak, ampak res samo za silo. Potem ko smo se joinal k Bessiju pa se sploh nisem več ukvarjal s tem kar kdo reče, če sploh... Pa še tale BT slušalka od Turtle Beach mi na ušesu visi ko pasja jajca. Ok, sej vem, X41 pa to, sam se mi ni dal...

Čedalje bolj se mi dozdeva da živimo v svetu samih polizdelkov.

sam res. sem bral, da 4 v squadu sploh ne sfolgajo! očitno gre za bandwidth problem. med drugim.

besija bomo za jajca, k nas je navleku na ps3 varianto!

:tepen:

ozi_SLO.png

Link to comment

Če se ne motim si PS3 verzijo kupil zaradi števila slo igralcev... ne zdaj krivit mene :eye:

V tolažbo...

“We're aware of the problems affecting VoIP and we're investigating causes and possible solution," the account said. "Thanks for your patience.”

Sva pa včeraj fino dirkala :D

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7
Če se ne motim si PS3 verzijo kupil zaradi števila slo igralcev... ne zdaj krivit mene :eye:

V tolažbo...

Sva pa včeraj fino dirkala :D

hehe, to je res! ampak nekdo mora prevzet odgovornost ;)

Ps3 je samo za single:D Xbox je tisto pravo. :)

da ne boš mislu, da se nisem spomnu zakaj sem pravzaprav prodal ps3. točno zato. social komponenta je v pizdi.

no, sej ne dvomim, da ne bodo speglal.

do takrat pa prisluhnimo tišini.

:picknose:

ozi_SLO.png

Link to comment
hehe, to je res! ampak nekdo mora prevzet odgovornost ;)

da ne boš mislu, da se nisem spomnu zakaj sem pravzaprav prodal ps3. točno zato. social komponenta je v pizdi.

no, sej ne dvomim, da ne bodo speglal.

do takrat pa prisluhnimo tišini.

:picknose:

Tudi sam sem ga prodal zaradi tega dvakrat. Se opravičujem TRIKRAT.:duh:

Link to comment
  • N7

zdej bom besija spet mal podrezu ;)

k sem ps3 varianto ubodi v bistvu zato, ker jo besie legenda spila. pa grega.

zdej mene zanima kdo bi mel jajca preit na x360?

ce sem vrgu stran ze licenco za pc pa ps3 pa klinac... bi pa se eno!?

btw, sam pol se ne mormo sfajtat s kaksnimi er.... sosednjimi klani ;)

ozi_SLO.png

Link to comment

Jaz bom kljub vsemu kar na PS3 varianti ostal... PS3 je pač moj 1st choice ;) , no v bistvu gre za to, da je pač več folka na PS3, na X360, skoraj nikogar ne vidim, d abi igral BF3 med frendi...

BTW danes sem začel igrat Skyrim (Božiček)... pa verjetno ne bom šel do konca, 100+ ur za zbiranje nožkov in kožuščkov... no ja zmaji so sexy... mogče zaradi njih vseeno nekaj časa pustim tam ;)

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

Ja midva sva cist notr padla. Mislm, da sva precej usklajena, sam ce bi chat delal. Sem pa nekej opazu, btw; skoraj nihce ne chata (vsaj indikatorjev ni poleg), kar mi je dalo mislit. Precej verjetno je, da imajo platformski chat in ne in-game chat, ne? Tega se nismo probal. Sicer ne vem zakaj mi pravi, da ne gre vzstavit chata, ce nimas kamere (moral bi se dat!?) zato sem si narocu ps3 eye cam. Bessie, ce se ne motim ti mas ta cam pa lahko probava. Sam ne mi nag sedet sred dnevne sobe, pls ;)

Nazigala sva pa spet do 2h. Dons pa mulc po moji neprespani glavi skacejo. Zdej sem se navabu k tasci na kosilo, da se razbremenim. Mwahahaha...

ozi_SLO.png

Link to comment

Ja sva bila do ene 2h... lepo je ko napreduješ in dobivaš nove uzboljšave za orožja, in se ti zdi kljub nasprotnikovi premoči, da ti lako rata kak preboj za hrbet :blush:... pri bf3 je edino sranje voip, ki ne dela... pri gersih pa... edini motiv, ki ga imam ste soigralci :objem:

Ozi na PS3 imaš ali game chat ali pa chat izven igre, ki se prekine ob zagonu igre, nič ne pomaga kamera :( edina varianta je PC-pa skype...

Igre pa vedno igram gol z vrčkom piva ob strani, zato imam tudi pri chatu nastavljeno, da pokaže avatarja in ne video s kamere :D

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.