Skoči na vsebino

XBL kode - skupinski nakup izredno nizke cene !!!!!


suhi_SLO

Priporočene objave

Torej, da ne bom smetil po drugih temah sem se odločil odpreti posebi temo, kjer bom pobiral naročila za XBL kode.

Po pogovoru z prodajalcom sem prišel do sledečih cen (cene veljajo če je nakup 10 ali več kod)

12 mesečna naročnina 35€ če se naroči 10 kod in pa 34€ če se naroči 20 ali več (cena je za eno kodo)

Če bi se naročevalo 50+ kod bi bila cena 33€

zaenkrat imam ponudbo za 2100MS pik kjer bi cena bila 19€ cena velja ob veličinskem nakupu

ob nakupu 50+ 4200MS pik bi bila cena ene kode 33.5€

posamičen nakup kod pa cene sledijo

1 mesec GOLD 10€

3 mesece GOLD 17€

12 mesecev GOLD 38€

14 mesecev GOLD 42€

800MS pik 11€

1200MS pik 15€

2100MS pik 21€

4200MS pik 39€

Vse kode lahko prejmete kakor želite. Osebni prevzem, na mail, sms, ali na gamertag.

Zadeva pa bo od mene šla po principu, ko je denar nakazan pike naročim in takoj posredujem naprej. Jaz vam dam moje podatke in trr, vi nakažete in ko preverim preko skbnet-a vam pike posredujem. Če se denar nakaže v popoldanskem času bo pač treba počakati do drugega dne. Lahko pa seveda se pride do mene z denarjem in odide z kodam.

Glede skupinskih nakupov. Namen jih imam delati ob petkih, ker delam samo do dveh in če je denar zjutraj nakazan vi dobite pike takoj po tretji uri.

Tisti, ki želite kaj uzeti samo prepišite kaj hočete in zraven koliko kod rabite in če hočete nakupovati v skupini ali posamično.

primer

12 mesecev GOLD 38€ 3x zase

12 mesecev GOLD 5x skupinski

Upam da se vam zdi vredno. Vsak komentar dobrodošel.

LP

Link to comment
  • Odgovorov 64
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Do sedaj so še vse kode delovale in dvomim, da kakšna nebi. Glede moje pristnosti lahko preveriš pri vseh mojih live prijatljih, ki naročujejo pri meni, da vedno dostavim kar je dogovorjeno. Z nekaterimi imamo celo dogovor, da jaz dostavim pike in potem nakažejo denar (če se pike rabijo v popoldanskem času) samo to velja samo za osebe, katerim lahko zaupam. Glede mene se nimaš kaj bat, ker ti moram zaradi nakazila posredovati svoje osebne podatke, tako da me lahk oobiščeš kadar želiš, če misliš da sem ti naredil kakršno koli škodo. Zaenkrat so tu na forumu tri osebe katerim bom kode naročil v ponedeljek tako da če se vas nabere 10 bo cena nižja, tisti ki pa so že denar nakazali pa bojo pri naslednjem nakupu imeli popust za to razliko.

Sej vem, da je zaenkrat tole še mal zmešan use skupi, sam se bom potrudu da bo zadeva zašpilala in da bomo lahko sodelovali. Nažalost mamo LIVE usi tolk različn da v različnih časih potrebujemo novo kodo za nov LIVE.

LP

Link to comment

dve kodi sta že bile prodani. Blo bi dobr da mal pogledate do gdaj vam velja, da bi se lažje uskladili. Sicer pa zurbum pravi da ni panike če se naknadno aktivira še kakšen LIVe saj se nadaljuje takrat ko vam stari poteče. Vsi, ki bi radi kaj kupili dajte tu v temo napisal kaj bi imeli da bomo vedl kolk nas je.

Sedaj imamo

4x 2100MS pik

1x 12 LIVE

Link to comment

Takole. do danes se nas je nabralo 7 oseb za nakup 12 mesecev LIVE-a in pa 10+ za 2100MS pik.

popoldan bom dobil odgovor če so pripravljeni kjub temu da nas ni 10 za LIVE vseeno dati popust. Če bo popust je LIVE 35€ in pike 19€. Pike kot sem že omenil nas je dosti za popust.

Ko bom točno vedel Vam bom posredoval točne podatke in končni znesek.

Hvala za sodelovanje.

Link to comment
Pa daj še men na spisek za Live, čeprav bi raje vzel 14 mesecev, ampak če prispevam k popustu, potem naj bo 12. Drugače kopujem na gamecards in bi dobil ceno 38€ za 12 mes.

Pa saj če kupiš pri meni posamezno je tudi cena 38€ (beri prvi post)

Saj če bo eden ali dva sfalila bom verjetno sam založu in potem posamezno prodajal. Se mi zdi da bi bila vseeno dobra investicija zame.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.