Skoči na vsebino

Mini vedež: kako do zastonj Nintendo VIP zvezdic (legalno)


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 97
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

No, jaz sem se včeraj za hec odločil, da sprobam, kako ta stvar deluje. Sem lepo naredil account in registriral nekaj špilov. Potem pa itak niso imeli nič kartic. Danes ob 9:30 prav tako. Sem pa zdaj šel gor in imajo 200+ tamalih kartic za bednih 100 točk. OK, bom pač dve kupil, vsaj nekaj. Eno nabavim brez težav, pri drugi mi pa zateži, da sem že dosegel limit.

Grem pogledat FAQ in vidim, da lepo piše, da je dnevni limit po novem ENA KARTICA :doh: . Pa še včeraj zvečer je prav tako lepo pisalo, da je limit dve kartici na dan. Mislim, ej, to pa je krneki. Toliko matranja in zajebavanja je s tem, pa itak potem nič od tega. No, meni je sicer ravno prav prišlo, ker sem imel na accountu še 500 točk, hotel sem si pa kupiti Neutopio za 600 točk, tako da bom vsaj to lahko zdaj storil.

Samo res se mi zdi to malo švoh vse skupaj. Toliko matranja s praskanjem kode, registracijo produkta in anketo,... Da potem dobiš 250 zvezdic oziroma 62.5 točk, torej manj kot en evro. In to za špil, za katerega si dal okoli 50 EUR.

Potegaman.jpg
Link to comment

Glede na to, da redni obiski na strani ne dodajajo več točk, bom to temo odstranil iz 'Ne prezri'.

Sem se pa včeraj vrnil iz Antwerpna in sem se veselil, da bom zvezdice sprememnil v pike in potegnil Paper Maria, pa ni nič na voljo.

Tole me je Nintendo pošteno razočaral. Nič se ne ve, koliko in kdaj bodo nove pike na voljo, dejansko nič od niča. Nej grejo nekam. Predobro jim gre, to je to.

Sam če mislijo takole nadaljevati, se bodo dolgoročno zamerili svojim strankam. Keep it up Nintendo :thumbdown:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Ja itak, sej to zelo dobro znajo. Sploh EU veja, ko ze mislis, da pa se je nekaj spremenilo, te po zobeh brcnejo z zakasnelim izidom Brawla in isto je vse, kar se da dobit za zvede, takoj razprodano. Se dobro da sem 7.12. vnesel nakup za 4 krat po 500 pik in sem v dveh dnev vse dobil, ker bi drugace zdaj itak bil brez vsega. Vecino zvezd sem dobil v GBA in GC eri, ki bi mi 31.12. potekle. Pa sploh ne vem kaj je njihov problem, pizda to so pildeki s ciframi, kak jim tega zmanjka mi ni jasno, en kurcev random generator dajo na store, drugega pa na VC servis in naredijo iste kurceve kode on the-fly na obeh lokacijah.

(:

Link to comment
Wii Points Card 100

This Wii Points Card costs 400 Stars.

>200 Wii Points Card(s) of this type are still available.

Wii Points Card 300

This Wii Points Card costs 1200 Stars.

0 Wii Points Card(s) of this type are still available.

Wii Points Card 500

This Wii Points Card costs 2000 Stars.

>200 Wii Points Card(s) of this type are still available.

Wii Points Card 1000

This Wii Points Card costs 4000 Stars.

>200 Wii Points Card(s) of this type are still available.

POHITITE DOKLER JE NA VOLJO!!!!

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • vrhovni

To imaš narejeno?

How do I link my Club Nintendo account to my Wii Shop Channel account?

* When you have a Club Nintendo account and your Wii console is connected to the Internet, go to the Wii Shop Channel from the Wii Menu.

* Once you are connected to the Wii Shop Channel, select ‘Start Shopping.’

* On the next screen, select ‘Settings’.

* On the Settings Screen, point your Wii Remote at the Club Nintendo logo and press the A Button in order to link your Club Nintendo account.

* You will then be asked to enter the email address and password that you normally use to log into your Club Nintendo account.

* Once you entered your details, select ‘Link.’

* When the link has been established you will get a confirmation message. Select ‘OK’.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.