Skoči na vsebino

Spisek, ocene, cene in opisi Virtual Console iger


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Paper Mario je itak must buy. Tudi meni, ki sicer sploh ne igram RPGjev, je maksimalno dogajal. Za 10 EUR, kolikor stane, bi pa sploh moralo biti prepovedano lastiti si Wii in ne imeti te igre. Za ta denar je okoli 50 ur zagotovljenega maksimalnega užitka res malo tumač. Ta špil ti preprosto ne more ne biti všeč, ne glede na to, koliko si star in kakšne igre sicer rad igraš. Super Paper Mario (ta na Wiiju) je sicer precej fina zadeva (jaz sem jo itak 80 ur obračal, celotno v nulo obrnil in kolektal vse, kar se kolektati da), samo originalni Papirko za N64 je mnogo, mnogo boljši.

-------

Sicer sem se pa jaz zdaj precej navdušil za Neutopio. Za ta špil sploh nisem imel pojma, kaj to je (jasno, ker gre za Turbografx zadevo), samo baje, da je zelo huda kopija starih 2D Zeld, oziroma nekaj med taprvo Zeldo za NES in ALttP za SNES. Stane pa 600 točk, tako da sem si jo ravno nameraval nabaviti, samo zdaj sem pa v dilemi, ker so prasci ravno danes Megaman 2 izdali (ki je itak meni in tudi mnogim po svetu ena najljubših iger sploh). Poleg tega pa je tudi Neutopia 2 na voljo, ki je tudi menda zelo huda (na tisti VC-Rewiews strani sta oba dela Neutopie 5 zvezdic dobila).

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, sem jo ravno nabavil in kaksno urco igral, da sem prvi medaljoncek dobil. Samo zadeva je res prav nesramna kopija prve Zelde. No, saj ravno zaradi tega pa je tako fina. Je pa obcutno lazja od Legend of Zelde, ki je bila na trenutke ze prav bolana, tudi za oldskul hardkorovca moje sorte.

Edit: Cloud, kot sem rekel, zadeva je prakticno dobesedna kopija prve Zelde za NES. Le da ima precej boljso grafiko in je bolj primerna za "normalne" ljudi, ki niso ravno neki mazohisti.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...

odločil sem se za nakup gc controllerja. vsekakor si bo m priskrbel zeldo: ocarina of time. obstaja pa poleg vc verzije še en disk na katerem so ocarina of time, adveture of link, prva zelda in majoras mask. na vc ni majoras mask

ampak a link to the past. prihranil bi 17€, ampak vas rajši vprašam: ali je boljša a link to the past ali majoras mask?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Kaj pa glede tock v Ameriki. Mislim, da je ze nekdo prej vprasal, pa nisem zasledil odgovora. :o

V Ameriki dobiš 2000 točk za 20$, kar je ob tecaju 1.5 USD za 1 EUR, okoli 13EUR oziroma 35% ceneje kot pri nas (20€). :beer:

In ce imas kolega tam ti lahko poslje samo kodo po malu, zelo simpl. Ce se noben ni stestiru, bom jest probu. :headscratch:

Sempre Wii :rock:

Link to comment
90% da ne gre, ker sem meu probleme z ono pretvorbo iz stars v points, in mi je za eno kartico vrgl ven da niso na voljo na mojem področju.

Pa kolker vem prve štiri številke določajo lokacijo...

In kje je tu logika??? Saj pa bi moglo bit vseeno kje denar zapravljaš za Nintendotove špile.

Link to comment

Ne. Logika je, da so baze kartic razdeljene na kontinent kateremu pripada Wii. Tako kot z EU konzolo ne mores dostopati do US ali JPN trgovine, tako ne mores koristit njihovih kartic. Tudi MS Live narocnina in MS tocke so teritorialno omejene. Tam so sli tako dalec, da se vrednosti jasno razlikujejo, evropa ima npr. 2100 in 4200, docim ima USA 2000 in 5000 pik. Prav tako PSN kartice delujejo samo v regiji izdaje.

(:

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.