Skoči na vsebino

Ekskluzivno:ME3 Collector's Edition, razgrinjanje


Priporočene objave

Jaz ne vem kaj vi vidite napačnega pri koncu. OK, mogoče sploh nisem videl istega konca kot vi, ki se pizdite, ampak meni se zdi vse skupaj ful dobro izpeljano. Imamo sijajen zaključek trilogije, ob enem pa je (mogoče) pripravljen teren za naslednji del franšize. Ne vem za vas, ampak jaz sem ob trojki užival bolj kot pri večini iger zadnjega časa, ker je vse od grafike, zvoka, tematike, zgodbe in samega gameplaya izvrstno izpeljano in bilo bi mi prav škoda, če bi se BioWare ali kdo drug odločil končat serijo. Zaenkrat me čaka še From Ashes DLC, za katerega sicer že mam kodo iz Collector's editiona, a ga še nisem zdownloadal med prvim playthroughjem, potem pa bom čez čas probal še z drugim fajlom. Pa z veseljem bom nabavil tudi kak dodaten content. Ne razumem vas, zakaj nekateri pizdite čez te stvari - če je vsebina dobra in če ob igranju uživate, potem bi se naj veselili vsakega dodatka, ki vam ga postrežejo. OK, EA je res na svoj način totalno požrešen in na mestih se to nazorno vidi, ampak če mi dajo na voljo kako koli razširitev zgodbe za nek normalen denar je pa to voda na moj mlin.

Kakorkoli. Jaz verjamem, da to ni bil zadnji del v seriji in glede na to, da so razvijalci na to celo sami namignili, bi rekel da ni razloga za skrb. Komaj čakam, da vidim v katero smer se bodo podali, ker je okolje res ogromno in polno je likov, okoli katerih bi še lahko gradili zgodbe.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Jaz ne vem kaj vi vidite napačnega pri koncu. OK, mogoče sploh nisem videl istega konca kot vi, ki se pizdite, ampak meni se zdi vse skupaj ful dobro izpeljano. Imamo sijajen zaključek trilogije, ob enem pa je (mogoče) pripravljen teren za naslednji del franšize. Ne vem za vas, ampak jaz sem ob trojki užival bolj kot pri večini iger zadnjega časa, ker je vse od grafike, zvoka, tematike, zgodbe in samega gameplaya izvrstno izpeljano in bilo bi mi prav škoda, če bi se BioWare ali kdo drug odločil končat serijo. Zaenkrat me čaka še From Ashes DLC, za katerega sicer že mam kodo iz Collector's editiona, a ga še nisem zdownloadal med prvim playthroughjem, potem pa bom čez čas probal še z drugim fajlom. Pa z veseljem bom nabavil tudi kak dodaten content. Ne razumem vas, zakaj nekateri pizdite čez te stvari - če je vsebina dobra in če ob igranju uživate, potem bi se naj veselili vsakega dodatka, ki vam ga postrežejo. OK, EA je res na svoj način totalno požrešen in na mestih se to nazorno vidi, ampak če mi dajo na voljo kako koli razširitev zgodbe za nek normalen denar je pa to voda na moj mlin.

Kakorkoli. Jaz verjamem, da to ni bil zadnji del v seriji in glede na to, da so razvijalci na to celo sami namignili, bi rekel da ni razloga za skrb. Komaj čakam, da vidim v katero smer se bodo podali, ker je okolje res ogromno in polno je likov, okoli katerih bi še lahko gradili zgodbe.

Bom bil kar pazljiv tokrat in prizanesljiv do tistih, ki igre še niso dokončali

Verjamem da si užival, tudi jaz sem in tudi tisti, ki so kasneje pizdili. Kaj nas najbolj moti, je to da ti igra direkt na koncu pove , da je vso pehanje in vložen trud zaman.. Se pravi romance, upgrejdi, skill, zavezništva, prijateljstva, importana iz ME1, ME2 ne pomenijo popolnoma nič. Vseeno je če pustim umreti Rachii queen ali zgladim spor med Gethi in Quariani. Konec je isti, čeprav sem upal na večje posledice (dobimo pa zgolj medli War assist). Vseeno imam upanje, da je zadnjih 15 minut zgolj še ena haluacinacija in manipuliranje Reaperjev s teboj. Tisti Anderson in TIM sta asocijaciji , ki predstavljata dobro in slabo. Malce smešno je, da je tvoja ekipa bila direkt za teboj, naslednji trenutek, pa se pojavi na Normandy ki beži skozi zadnji relay. Drugo upanje je tisto dihanje izpod ruševin (recimo da se je Shepard po halucinacijah zbudil v ruševinah sredi zemlje, ali pa ga preprosto rebuildajo ala projekt lazarus), navsezadnje otrok na koncu prosi še za eno pripoved o Shepardu, kar lahko pomeni, da se dogodivščine nadaljujejo. Reaperji so na Zemlji premagani, ampak je zadnja vojna z njimi trajala vsaj 100 let.

Link to comment

tako, končala tudi jaz

meni je bila zgodba super in konec prav tako. se mi je zdel konec takšen, kot bi ga moja paragon shepard izbrala

:D všeč mi je, da v bistvu je vseeno kaj narediš, vedno se vse ponovi, ker je potreben kaos in red, da vesolje sploh funkcionira.

je par stvari, ki so malo tako tako, kot je raptor napisal. tudi mene je zmotilo to, da na koncu vidiš ekipo, kako leze ven iz normand, čeprav jaz nisem slišala nobenega dihanje izpod ruševin. :headscratch:

ampak, se mi zdi, da je čisto dober zaključek trilogije oz. tudi jaz vidim še veliko fore za nadaljni razvoj, če želijo.

sedaj bom morala pa vsaj še 2x igrati, da pogledam vse možnosti in vse konce. moram nujno it še skozi renegade ;) oz. ali lahko samo ponavljaš zadnji del?

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment
tako, končala tudi jaz

meni je bila zgodba super in konec prav tako. se mi je zdel konec takšen, kot bi ga moja paragon shepard izbrala

:D všeč mi je, da v bistvu je vseeno kaj narediš, vedno se vse ponovi, ker je potreben kaos in red, da vesolje sploh funkcionira.

je par stvari, ki so malo tako tako, kot je raptor napisal. tudi mene je zmotilo to, da na koncu vidiš ekipo, kako leze ven iz normand, čeprav jaz nisem slišala nobenega dihanje izpod ruševin. :headscratch:

ampak, se mi zdi, da je čisto dober zaključek trilogije oz. tudi jaz vidim še veliko fore za nadaljni razvoj, če želijo.

sedaj bom morala pa vsaj še 2x igrati, da pogledam vse možnosti in vse konce. moram nujno it še skozi renegade ;) oz. ali lahko samo ponavljaš zadnji del?

To je tisto kar fane najbolj razpizdi, da se pri koncu samo barve zamenjajo. Vse ostalo je enako. Enkrat bo rdeča, ki uniči reaperje (pravilen konec), drugič je sinteza ter kontrola, zdaj je vse na Bioware da položi svoje zadnje karte. Preživelega Shepard menda dobiš ob zadostni war assist (mislim da more bit nad 6000), ter da si dokaj paragon. Jaz bom preigral še nekrat, zaradi zabavnega igranja z Adept klaso ter opraivm vse sub-queste. Sicer zanimivo, te ni motilo, da več kot 3/4 ekipe ne moremo imeti v ekipi.

Ozi gre le za razlago o koncu, ki je sicer spoiler, vendar ne direktni.

Link to comment

To je tisto kar fane najbolj razpizdi, da se pri koncu samo barve zamenjajo. Vse ostalo je enako. Enkrat bo rdeča, ki uniči reaperje (pravilen konec), drugič je sinteza ter kontrola, zdaj je vse na Bioware da položi svoje zadnje karte. Preživelega Shepard menda dobiš ob zadostni war assist (mislim da more bit nad 6000), ter da si dokaj paragon. Jaz bom preigral še nekrat, zaradi zabavnega igranja z Adept klaso ter opraivm vse sub-queste. Sicer zanimivo, te ni motilo, da več kot 3/4 ekipe ne moremo imeti v ekipi.

Ozi gre le za razlago o koncu, ki je sicer spoiler, vendar ne direktni.

uničenje reaperjev je pravi konec? ok, saj v bistvu je no, ampak sem brala, da v bistvu ni pravega konca.

jaz adept in sem bila sedaj bolj paragon, mislim, da z vsemi side questi in sem imela 3 možnosti. odločila sem se za srednjo. moram res preveriti še ostali dve.

me, to me ni toliko motilo.

sem pa sedaj prespala stvar in mi je razumljivo, zakaj so ljudje tako razočarani nad konec. v bistvu je malo razočaranje in malo žaljiv do fanov serije. po tihem sem si želela happy ending. mogoče ga pri drugih odločitvah imaš, vendar dvomim, ker potem se ljudje ne bi toliko razburjali.

sedaj sem samo v dilemi, ali naj grem novo igro s pravkar končanim me3 in potem igram tudi galaxy of war ali novo igro z renegade me2 karakterjem :headscratch:

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment

se spomnila, kaj me je zmotilo

na predzadnji misiji, ko napadeš cerberus base in je boj s Kai Lengom. na koncu ga premagaš, se usedeš na stol in vidiš cut scene, kako te hoče ubit od zadaj. in ti ga potem ubiješ z omni-blade. kaj me moti? moti me to, da jaz sem adept in omni-blade nimaš, ker imaš biotic-kill.zakaj ga potem tukaj ubiješ z omni-blade? če ga imaš že od začetka, zakaj ga potem nikoli ne vidiš, ko ubiješ sovražnika iz cover?

prav tako tudi to, da pred odločitvijo ne moreš shranit igre (ali pa sem jo jaz pozabila), da bi lahko potem vse 3 možnosti pogledal, ne da bi igral od vse še enkrat, preden prižgeš zadnji missile

s katerim classom igrate? kot rečeno, sem jaz adept ampak sem si rekla, da mogoče bi bilo pa fajn še kaj drugega probati, ko bom še enkrat preigrala serijo. ideje?

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment

Jaz sem mel engineerja že od enke in se ravno tako dobro znajde v vseh situacijah. Prvi playthrough sem končal na hardcore brez večjih komplikacij. Overload je dober za zbijanje shieldov in barrierjev ter stunnanje nasprotnikov, sploh če izbereš še chain upgrade, ki skoči iz enega na drugega. Za health je incinerate, ki ga lahko za malo dodatne zabave kombiraš s freezom za massive eksplozije, za dodatno nadlegovanje nasprotnikov pa lahko okoli pošiljaš še drona. Ni pa niti totalno odvisen od powerjev, zato lahko komot izbirate med kakimi težjimi puškami - meni so se najbolj dopadli assault rifli ala Vindicator, pa tudi Argus in CE izdaje, ko sem naletel na Sabra pa je bilo debate itak konec. :) Večina ljudi engineerje sicer opremlja z močnejšimi hand cannoni, recimo Carnifex je idealen za to, sploh s scopom, medtem ko so ostali trije classi precej specifični. Sniperji precejkrat ne pridejo v poštev, ker se tepemo v ozkih prostorih, pa še težki znajo bit, shotguni so po moje za kak drug class, SMGji pa so sicer bolj švoh, ampak idealni za drugo orožje, če jim dodamo Light Materials mod, ki jih naredi peresno lahke.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Jaz sem mel engineerja že od enke in se ravno tako dobro znajde v vseh situacijah. Prvi playthrough sem končal na hardcore brez večjih komplikacij. Overload je dober za zbijanje shieldov in barrierjev ter stunnanje nasprotnikov, sploh če izbereš še chain upgrade, ki skoči iz enega na drugega. Za health je incinerate, ki ga lahko za malo dodatne zabave kombiraš s freezom za massive eksplozije, za dodatno nadlegovanje nasprotnikov pa lahko okoli pošiljaš še drona. Ni pa niti totalno odvisen od powerjev, zato lahko komot izbirate med kakimi težjimi puškami - meni so se najbolj dopadli assault rifli ala Vindicator, pa tudi Argus in CE izdaje, ko sem naletel na Sabra pa je bilo debate itak konec. :) Večina ljudi engineerje sicer opremlja z močnejšimi hand cannoni, recimo Carnifex je idealen za to, sploh s scopom, medtem ko so ostali trije classi precej specifični. Sniperji precejkrat ne pridejo v poštev, ker se tepemo v ozkih prostorih, pa še težki znajo bit, shotguni so po moje za kak drug class, SMGji pa so sicer bolj švoh, ampak idealni za drugo orožje, če jim dodamo Light Materials mod, ki jih naredi peresno lahke.

po moje, je vsakemu tisti class najbolj všeč, s katerim je preigral 1ko in 2ko. toliko kolikor je igralcev, toliko je najboljših classov. :D

mistress3riple.png

Link to comment

Dobil, zato pa rpavim, da mi en spoilat s kom naj igram :D itak imam vojaka, kabuuum! Ostali so sami neki pusiji, najbolj bedno je bilo, ko sem štartal igro uvozil in ME2 karakter gledam tiste dolge animacije začnem igrat pa se mi zdi, vse izi, pogledam v nastavitve normal WTF :banghead: dam na Insane -itak, zaženem še enkrat in ne morem preskočiti animacije buuu :punch: drugače jer pa vsaj začetek na marsu preveč akcijski za ME, nekako v stilu zadnje dodatka, in nadzor je še vedno obupen oz. jaz sem za te GOW/ME fore z enim A gumbom nesposoben bemuboga!:no_no:

Pa takole se mi zdi da sem v treh urah igranja dve uri samo gledal ;) no sej zdaj bo začel dogajat, ko sem v Citadeli.

Sej drugače je lušna igrica :love:

BessieSABU.png

Link to comment

Aja pa dam potem na Insanity... pa spet izi, a to majo neki pokvarjen al kaj, no edino ko sem z enga voza dol prišel in jih je en morje uletelo sem malo gagal oba moja down jaz pa eno črtico lifa, no smo se mal hecali pa ko je ostal samo še en sam proti men s polnim ščitom je bilo tudi hecno, se je pa znal fino skrivat :beer:

BessieSABU.png

Link to comment

Vse tri dele preigral z vojakom kot večina ostalih igralcev širom sveta. Stalna pokalica je bil Argus in N7 roba. V MP igram z Adeptom, level 17. Ponovno preigravanje se splača kar z likom iz končanega ME3, predvsem ker so pobrane pokalice med igro upgrejdajo, kto lik sam. ( primer :namesto Argus I, dobiš Argus IV ).

Vedi da trenutni konec nebo nič kaj drugačen, če boš renegade. Določene odločitve iz dvojke in enice, sicer imajo nekaj vpliva medi igranjem trojke. (če se gethi in quariani spravijo skupaj in tisto glede Rachi queen), ampak to je tudi vse. War assist odloča vse.

Link to comment

jaz sem z vojakom igrala samo prvič, pa se mi je zdelo preveč navadna streljaščina. sem si rekla, če igra omogoča kaj drugega, bom kaj drugega tudi igrala. in potem se se zaljubila v adept class :D

jaz bom pa v mp malo igrala infiltrator ali pa kaj drugega, da vidim še ostale fore classov

pri meni so se spravili skupaj gethi in quarinani. sem pa v 1ki ubila rachni queen v obeh primerih. ups. bom šla pa še enkrat z me3 karakterjem, da dom še ostale ach. in tiste war assiste. mogoče se konec malo spremeni. nekako bi rada imela happy ending, da sheppard ostane živa

mistress3riple.png

Link to comment

vem, da je to butasto, ampak si ne morem, da ne bi napisala, kako imajo po vsej verjetnosti ženske težave pri izbiri videza :D

včeraj sem še enkrat začela z me3 karakterjem in sem se odločila, da bom malo spremenila videz shepparda. pa si rečem, prekleto, default frizura pa fajn zgleda ampak barva oči ji ne pašejo. pa grem pod custom in boom...ni možnosti izbire default frizure. hello?!? zakaj je imel bioware potem takšno izbiro, kakšno frizuro bo imela default sheppard, če je pa sedaj ne moreš izbrati. pa ne moreš igrati z default karakterjem.

pa si rečem, ok, bom pa izbrala drugo frizuro, kot sem jo imela prej (prej sem imela zelo zelo kratke lase). izberem srednjo dolge lase. začnem z igro in takoj, ko je možno prekinem igro in si rečem. ni šans. ne morem igrati z dolgimi lasmi. to nisem jaz :D tako, da danes ponovim vajo in pustim kratke lase.

ja, malo sem videz sheppard dala po sebi, kratka frizura in modre oči. ok, samo močne postave ni tako kot jaz :lol

sem probala me1 igrati z moškim karakterjem, pa tudi ne gre. :D

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.