Skoči na vsebino

Spisek slovenskih trgovin z Wii robo


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 236
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Jaz sem šel ravnokar preverit v ljubljanskega Muellerja (na Čopovi) in res imajo Wiije. eusa_dance.gif

Imajo dva Wiija po 250€ (poginte BB :eviltongue:), dodatne wiimote-e po 40€ ali 50€ (z Wii Play), RGB in komponentni kabel (oba po 30€, se mi zdi), za nunčake nisem ziher, nekaj so še imeli, pa se ne spomnim kaj. Imajo tudi neke 3rd party RGB in komponentne kable za nižjo ceno (20€ za RGB in 25€ za komponentni, se mi zdi). Špilov nimajo nič, a naj bi jih v prihodnosti tudi dobili .. več kot to mi niso znali povedati. It's a start!

Edit: dejte folk, če zaidete v kakšno od trgovin v prvem postu, dajte se malo razgledati in tukaj napisati, kaj imajo od Wii robe, da updejtam podatke .. bom po novem pisal zraven datum informacij, da se bo vedelo, za kdaj to velja.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

BB Giga v BTCju: imajo vse iste špile, kot že od izida Wiija naprej, plus nekaj novih (Harry Potter, Transformers, Ratatouille, ipd), wiimote za 45€ (5€ dražje kot v Muellerjih), wiimote + Wii Play za 50€, komponentni kabel za 42€ (12€ dražje kot v Muellerju aktion056.gif) in Classic Controller za 20€. Wii valda še vedno 280€.

Mueller v BTCju nima za Wiija nič. :(

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
A lahko kdo preveri stanje v NM? Ker jaz tistim babam čist nč ne zaupam, ker niso mele pojma o čem se gre. :lol: Bi šel že danes po njega, drugače pa moram čakat do četrtka, ko grem v LJ. :hyper: btw, fuck BB!

A HDMI kabel tudi obstaja za wii ali je najboljši komponentni?

jaoo že pol leta ali več sploh nimajo tehničnega oddelka!!preverjeno 10x

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.