Skoči na vsebino

Povezava Wii-ja na internet


Samotar

Priporočene objave

tale koda: wpa-psk (tkip)

bi lahko kje pogledal kodo routerja ali si morm novga kupt , ker ce ga bom resetiral (router) ga najverjetneje ne bom znal nastimat nazaj , ali pa ce kdo ve kaj moram nardit da mi bo normalno delala povezava na drugem racunalniku ki je brezzicno povezan z routerjem ???

Link to comment
  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

moj racunalnicar mi je neki spreminjov ze pred leti zarad varnosti ! :doh:

ce kdo ve naj pove :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Ze na Slo-Techu smetis, zdaj pa se tu.

Kako naj mi vemo, kaksno geslo imas? Ce nimas pojma o teh zadevah, naj ti nekdo nastavi, ko zna.

Sicer imas pa polno dokumentacije in navodil na internetu za nastavitev WLAN access pointa in nastavitev Wiija.

Link to comment
Jah, sploh nima smisla tole.

Običajno so varnostne nastavitve in gesla v defaultu onemogočena pri ruterjih. Ravno zato, da se neukim uporabnikom olajša delo.

Tako da... Jaz ti predlagam hard reset ruterja. PA še to povej, katerega ponudnika imaš za internet?

mam telemach 1,5 mb , hard reset je tist mejhn gumbek ne ?sam kaj bo pa pol kera koda bo ker nimam nic ne knjigce ne nic , sploh nevem kje mam :rockbrow: , ampak najbol da poklicem racunalnicarja in mi vse to se enkrat nastavi tko da si bom zdej zapisou kodo !

Link to comment
  • vrhovni

Jst bi v obeh vajinih primerih najprej pregledal tale seznam, da se ne bo potem izkazalo, da imata routerja, ki nista kompatibilna z Nintendovim smotanim wifijem ..

Če ni problem v tem, ne vem - zihr je kje na netu seznam, katere porte rabi NWFC odprte, da normalno deluje. Pa probajta še wifi kanal na routerju nastavit na 1 ali 11, s tema dvema baje najbolj normalno dela vse skupaj.

Link to comment

Meni je uspelo usposobit (vsaj upam....zdaj se updajta.... ;) )internet. Kljuc do tega: med nastavitvami routerja sn spremenil iz dynamic na PPPoE.

Dynamic

A Dynamic type of connection is the most common. If you use a cable modem, then most likely you will have a dynamic connection. If you have a cable modem or you are not sure of your connection type, use this.

PPPoE

If you use a DSL modem and/or your ISP gave you a User Name and Password, then your connection type is PPPoE. Use this connection type.

Bistvo vsega je, da uporabljam ADSL povezavo tako, da vpisem up. ime in geslo (oz. mamo shranjeno, da nerabim vedno pisat). Torej poskusi s tem.

EDIT: Vse dela, kot po urci....nikjer pa nisn zasledil kak priti na kaksen drug channel like everybody votes al pa kaj takega....Any suggestions? :D

EDIT 2: Ce jaz prav razumem bo treba v wii shop pa tam downloadat opero pa ev. votes channel. Dammit zaj sn pa zamudo free opero... :crybaby:

EDIT 3:

Several of our European readers are pleased as punch at the email they are receiving from Nintendo UK, detailing the joining of the Wii Shop Channel with the Nintendo Stars Program, allowing customers to spend their stars on Wii points redeemable for virtual console goodies.

This means absolutely nothing to Americans, including myself, so I had to do a little research. The Stars Program rewards customers for purchasing first-party titles and hardware with points called stars, which can then be traded for backgrounds, stationary templates, and sometimes even things people actually want, like special game bundles. Apparently Japan has a similar program, but the products are generally 2000 times better. As Kotakuite Stewart puts it:

Loads of people I know have been saving their Stars for years, waiting for goodies equaling the Japanese Stars Catalogue, it looks like that day has arrived.

A to pomeni, da zvezdice dejansko lahko zamenjas za pointse?

EDIT 5:koncno na wii-netu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.