Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Now, that's more likely! :thumbup:

Nimam kaj povedat o tej igri, saj sem jo komajda igral. So pa bili štirje liki s špila tudi v Capcom Fighting Evolution (Jam), ki sem jo pa malo več prežoka. No ja, dokaj leseno vse skupaj. Če že gremo na CPS3, so JoJo's Venture in jasno SF3 zmaga. :bowdown:

naprej, č.u.k.

Link to comment

Ok, mislim, da sem vas dovolj zmaltretiral. Game Over for you! :eviltongue::a_a:

Igra je Mushihime Sama in je kot rečeno en najbolj znanih modernejših SHMUPov (SHMUP = shoot 'em up), trenutno najbolj priznanega izdelovalca Cave.

Podoba je zelo lepa, glasbena podlaga in zvok so posrečeni, tematika pa je vsa v žuželkah, saj jezdimo nekega hrošča in streljamo v samo mrgolazen. Še posebej kul je pri šefih. A podobo na stran, pravi čar Mushija je ekstremna prilagoditev težavnosti in načinov, saj nam ponuja ogromno nastavitev, da se lahko tako posvetimo pravemu smislu in cilju igranja arcade iger: priti karseda daleč le z enim kreditom.

Omenjal sem petkov pretepaški event, kjer se nam je pridružil LUN s sosednje Italije - Third Strike je sicer začel nedavno, a človek je eden glavnih šefov IT SHMUP scene in slučajno je lastnik zahodnega rekorda v Mushi, kar pomeni da nihče na svetu izven japonske ne raztura bolj od njega. Ker še vsi arkadno-usmerjeni pretepači ne poznajo SHMUP scene in ker je tokrat manjkal Junior, ki nas na koncu psihira s svojimi superplay performansami v raznih igrah, sem hitro obrnil en TV za 90° in naloadal Mushija. Ostalo je bilo samo: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :amazed:

V kaj točno smo zijali? Downloadajte si to: http://www.arcade-extreme.com/download. ... un_usp.avi

Sicer sem posnetek videl že prej, ampak v živo je še veliko hujše. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

---

Naj kar nadaljuje JanezF, že ker je bil najbližje! :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.