Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

O jao jao, pozabil sem na ta thread.

Mmm, kar bad, ko vidim, da nihče nikoli ni videl ene od mojih najbolj priljubljenih iger z avtomatov. Zdaj, naj bo še hint, pa če ne bo nič, pa nič.

Ok, kljub temu, da zgleda navaden platform/action shooter, je posebnost igre, da naš možicelj vedno teče, tako da zaslon neglede na to, ali smo mi pripravljeni, ali ne, piči v desno. To zahteva radikalen poseg v standardne 2D sidescroller kontrole, saj smer, v katero je obrnjen tekač menjavamo z gumbom. Nenavadnost kontrol je skupaj s tečnimi šefi naslov naredila zelo zaguljen. Vsaj za nas, ki smo bili še nespretni froci. Je bil pa zakon in legenda. :bowdown:

Link to comment
Se opravičujem, sam je čas da nekaj rečem in upam da se kdo strinja z mano. A bi lahko prosim še dajali malo novejše špile, ne pa ta oldsql 2d crap, :crazy:

No, crap ravno niso, ampak je že ta tema zdavnaj preveč monotona, ko kekken posta pretepačine, ki jih verjetno pozna 20 ljudi na celem svetu :bleh:

Link to comment
Ne pritožujte se nad starimi špili, če jih pač ne poznate. Mnogo ljudi pa mogoče ne pozna tako dobro novih špilov.

Vedno ko pišem kaj proti novim špilov se mi zasveti v očeh Final Fantasy 5. Prasci.

Jah no sej. DO zdaj ste skos dajali stari, ki jih veliko ne pozna, pa začnite še z novimi, ki jih par ljudi ne pozna! ;) ...Pa z temi starimi se še tema zavleče za en odgovor do 3 dni, kdaj se pa sploh ne ugotovi!

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ljudje, zame tema ni "ali kdo pozna to igro?", temvec "kdo uspe ugotoviti, kaj je ta igra?". Prav malo me briga, kdo od na piksle alergicnih piscancev bo prvi kliknil na temo od takrat, ko bom dal sliko CrySysa ali COD4 gor. Saj nimam nic proti modernim igram in se zdalec ne proti ljudem, ki izbirajo lazje naslove. Ampak ce se thread zreducira na nekaj v stilu "nadaljuj zgodbico", eh, potem mi pac ni zanimiv.

Igre so igre. Nikoli ne dajem obskurnih 1-man homebrew projektov, ki so bili izdani za nek pc in jih je igralo 5 ljudi. Vecina, ki jih dam, so bile vse uspesnice svojega casa. To, da so jih milijoni ljudi igrali, ko se nekateri se niso rodili, jih ne naredi nemogocih za najti na internetu. Moby-fucking-games in 5 minut browsanja, pa lahko najdes karkoli od znanih naslovov. Google, KLOV, Wiki in malo iznajdljivosti. Ce se pa ljudem cisto nic ne da narediti, da bi tema sla dalje (dodatna vprasanja, vec vprasanj po namigih, letnica, whatever...), potem pa nisem siguren, da se vse da resiti samo z lazjimi igrami.

For Fucking Iron Mans' sake.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.