Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Uff to so me pa presenetili! Prvič, ko sem videl ime, sem si rekel WTF?!! Wii?

Upal sem, da je zajebancija, ampak je očitno res. Oki meni definitino ni všeč to ime, sploh za konzolo :no_no:

Pomojem bo ker nekaj kupcev odvrnilo od nakupa, ker že ime zgleda nekam otročje...imo.

No saj se bom navadil, na koncu je zame itak važna sama konzola in kvaliteta iger, kar se ni za bati pri N.

re.jpg
Link to comment
HeHe....oki sem zdej mal počekiral na gamespot forum kaj pravjio glede novega imena in zelo veliko folka govori, da je slabo ime, skoraj 3/4 folka se pizdi... :disbelief:

Hja pri Revolutionu bi mogli ostat...dosti boljše.

Počakaj še par dni, pa boš videl. Sicer pa ne jemlji Gamespotovih forumov za kako sliko celotne scene, saj je točno znano, katerih je največ tam gor. Recimo na Gafu so se razmere danes že dokaj normalizirale, saj je folk prespal zadevo in večina jih je ime vzela kot ime. Mu pa pravi 'new Nintendo' ako ti Wii ni všeč :)

Nintendo je dosegel svoj namen - zasesti prve strani in se vtihotapiti tudi med novice masovnih občil (recimo o Wii je zjutraj govoril tudi BBC v najbolj poslušani radijski oddaji na Otoku) in tako pritegniti oči javnosti.

 

 

Link to comment

Haha, to je res krneki. "Dober dan, jaz bi rad kupil Nintendo... UIIIIIIII :hyper: "

Smeha res. :ihih:

Morda je ekscentrično do daske, ampak vse, kar odstopa od današnje konzolarske utečenosti in rutiniranosti, je v moji knjigi obravnavano kot pozitivno, dokler se mu ne dokaže nasprotno - ne pa kontra. Pa tudi, če mi dajo kontroler-ribiško mrežico in konzolo kličejo Nintendo Boo-rek.

Link to comment

malo čudno ime samo jaz sem se ga že navadil :P bi lahko izbrali boljše ime samo je tudi tole čist kewl nintendovsko... sploh če štekaš kaj točno Wii predstavlja je pa itak ... če bosta res zrave konzole dva kontrolerja bi bilo pa res hudo. še en razlog več da komaj čakam na REV, ups hočem rečt na Wii. že tako bomo potrošil keš za Wii, še en kontroler, metroida, red steel... :mirror:

Link to comment

Hehe. Potrjeno da bodo neke vrste senzorji tud v "nunchaku" enoti!

Iz intervjuja s predstavnikom EA-ja o Madden:

IGN Wii: So you're using the free-hand style pointer. How are you using the nunchuck unit?

John Schappert: Well, it controls how you move your player.

IGN Wii: Does you use the trigger buttons on the nunchuck unit?

John Schappert: You know, the buttons are all still being mapped out. It does use the trigger buttons right now. I don't know how much we'll have locked in for you at E3 because we are still working on the final button layout, but it does use the trigger buttons, and it does use the accelerometer in the nunchuck unit as well for juking.

Link to comment

Evo en video ki bi naj prikazoval Wii-jevo grafiko. Samo jaz mislim da je to 2672% FAKE.

LINK: http://video.google.com/videoplay?docid ... EV&pl=true

Nevem no meni zgleda vsaj ko fejk, pa lejte kaki fris ma LINK :tepen::tepen::tepen: .

Pa ta video so samo malo prerihtali sme ga že videl enkrat pred kakim letom ali dvema.

Pa še ena slikca Mario sanja o Wii-ju LINK: http://www.consoles-otaku.com/dossiers/ ... /titre.jpg

followmeontwitter.png
Link to comment
Hehe. Potrjeno da bodo neke vrste senzorji tud v "nunchaku" enoti!

..... but it does use the trigger buttons, and it does use the accelerometer in the nunchuck unit as well for juking.

Prva potrditev iz strani razvijalcev. Sicer nekako ne vem, kako bo zadeva delovala, a vseeno so se govorice zopet uresničile. A to naj ne bi bila tista preostala skrivnost.

Damn, E3, where are thou?

 

 

Link to comment
Evo en video ki bi naj prikazoval Wii-jevo grafiko. Samo jaz mislim da je to 2672% FAKE.

LINK: http://video.google.com/videoplay?docid ... EV&pl=true

Nevem no meni zgleda vsaj ko fejk, pa lejte kaki fris ma LINK :tepen::tepen::tepen: .

Pa ta video so samo malo prerihtali sme ga že videl enkrat pred kakim letom ali dvema.

Pa še ena slikca Mario sanja o Wii-ju LINK: http://www.consoles-otaku.com/dossiers/ ... /titre.jpg

kwl video, kwl muzka sam to ni Wii grafika, sam muzka mi je pa všeč

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Vabilo na tiskovko, avtorr Peer @ IGN

nintendoinvite_yoyoyoyma.jpg

Nekateri imajo pa napisano gor 'Yoshi Island' namesto 'Mushroom Kingdom'

Pa še par morebitnih iger, ki jih bomo ugledali na E3ju:

Nintendo 2nd Wii FPS (NST)

Harvest Moon Wii

Trauma Center Wii

Sonic The Hedgehog Wii

Super Monkey Ball Wii

Nintendo Cooking Wii

Metroid Prime 3 Playable

Super Smash Bros Playable

New Nintendo Project (Retro)

Several New Nintendo IPs

 

 

Link to comment
tule še link do videa, ki naj bi prikazoval tony hawka na Wii. nič še ni potrjen, le špekulacije... zadeva zgleda zelo lepo, škoda ker je preveč senc. sploh so zelo lepo naredili gube na majici

Tole naj bi bila testna animacija animacije Tončka za naslednjo generacijo --> X360 in PS3 predvidevam.

Drugače pa sem opazil nekaj zelo zanimivega - Dark Messiah: Might and Magic , ki že ima platformo (PC) je bila v Famitsujevem pre-E3 članku navedena kot TBA. Ker pa vemo, da Famitsu o PC igrah piše izredno malo, gre sumiti, da obstaja tudi port za eno izmed konzol. Zakaj Wii? Zadevščina je prvooseba sekljačina, kot naročena za Wii. Pa še iz Ubisoftovih štal prihaja, kjer imajo v ognju vsaj še 2-3 nenajavljene igre za Wii

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Tričetrt svetovnega igričarsko-novinarskega sveta očitno še ni prebolelo tega imena in pišejo veleume, kako se je Nintendo ustrelil v nogo. Najboljše so teorije, da je Wii v resnici fake ime, ki je razburilo javnost, na E3ju pa bodo razkrili pravega. Ooooook. :roll:

Link to comment

Andur1l tudi sam sem mislil na to teorijo da je ta Wii Fake ime in da bodo pravega razkrili na E3. Samo najbolj čudno pa mi je da na GS še niso spremenili zgorej kjer so (xbox, xbox 360, GC, ps3, ps2...) na wii, še skos piše REV, tako da zato malo verjamem v tisto taktiko zgoraj. Najboljše bi blo da je Ps3 fake ime in bi na E3 razkrili pravo ime. And now i pressent you The Ugly, Not Mashine(Ps3).

followmeontwitter.png
Link to comment

Zelo sem zadovoljen glede Wiija. Predvsem zato ker vssem ljubiteljem klasičnega igranja sploh ne bo neka frka. SImpl preklopiš game cubov joystick pa je. Wiijev joystick bo zelo uporaben. čeprav si ne morem prav predstavljat kako bi igral fifo na tak način. Vredu pa bo tudi to si boš lahko downloadal nekatere starejše igre.

Wii :rock::rock::rock::rock:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Zelo sem zadovoljen glede Wiija. Predvsem zato ker vssem ljubiteljem klasičnega igranja sploh ne bo neka frka. SImpl preklopiš game cubov joystick pa je. Wiijev joystick bo zelo uporaben. čeprav si ne morem prav predstavljat kako bi igral fifo na tak način. Vredu pa bo tudi to si boš lahko downloadal nekatere starejše igre.

Wii :rock::rock::rock::rock:

Z GC kontrolerjem Wii-jevih iger ne bo moč igrat, da ne bo pomote. Klasičnemu načinu igranja bo delala uslugo nekakšna "lupina" v obliki klasičnega kontrolerja...

Link to comment

Tony Hawk Downhill Jam

#Start at the top of the environment and constantly moving downhill. Environments mentioned where san-francisco, mochu pichu and castle of edinborough (sp?)

#Racing game, with a mix of avoiding pedestrians/cars/obstacles and tricking.. Doing trick strings builds a boost meter.

#hold the controller in the nes position and tilt it left and right to turn. jump button and trick button are used in combination with the Dpad for tricks. Trigger button underneath is used for grabs.

#shows some concept art and the game has a cartoony but appealing look.

#They make it sound like it is rev exclusive. And they want to build a whole new spinoff franchise out of it.

 

 

Link to comment

Matt iz IGNja malce ugiba...

For me, E3 2006 begins this weekend. That's because I've already got a few things to write about prior to the show and I'll have a lot more in a couple of days. If I don't tackle this stuff now, I'll run out of time next week. So I figured I should use this Saturday morning (er, afternoon) to post a quickie blog before I'm neck-deep in coverage.

I'm going to make some predictions. I don't think they'll all come true. In fact, I'm expecting to be wrong on at least a couple of them, but what fun are predictions if you don't shoot for the moon? This is a blog, so of course I welcome your input on these, good or bad. And before you start posting "Matt confirms..." threads, I refer you to the beginning of this paragraph again -- you know, the bit about these being predictions, and possibly wrong ones.

1. Nintendo and Sony Keep Wii and PlayStation 3 price points a secret

2. Microsoft unveils a massive lineup of downloadable Xbox Live Arcade games to combat Nintendo's virtual console

3. Metroid Prime 3 confirmed as Wii launch title

4. New Wii Mario shown on video, but not playable

5. At least thee new Wii IPs from Nintendo and its teams, one of them a "sandbox" style game

6. Final Fantasy Crystal Chronicles Wii shown, but not playable, and void of online functionality

7. Most, if not all Wii games shown exclusively at Nintendo's E3 booth

8. Zelda: Twilight Princess demoed for Wii

9. A number of Wi surprise titles that nobody could have predicted

10. Metroid Dread for DS returns? Well, a man can dream...

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.