Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Isto je bilo ko so moji sošolc prišli probat Wii.

Sva z enim cel čas govorila kako je zelda zakon potem pa pridejo sošolci ki so jo prvič videl in hoteli probat.

In jasno da jim je takoj gratala bedna ker itak rabiš 1 uro da sploh sword dobiš in prideš do templa.

Saj zdaj si bom nabavil neko party igro za wii(razen sport) da jih lahko malo navdušim za wii :D

Link to comment
Kupil sem si komponentni kabal in ne morem verjeti očem, slika je res še boljša kot je bila z RGB kablom.
.

kje si ga uspel staknit? Jst ga iščem že celo večnost, pa ga nikjer ne dobim :(

Jaz po enega dva tedna nazaj videl v BB Giga in Muelerju v BTC. Pa prejsni teden sem bil v Seiersbergu in bi ti komot kaj pripeljal. Grem decembra tud, ce do takrat ne bos uspel najt.

(:

Link to comment
Kupil sem si komponentni kabal in ne morem verjeti očem, slika je res še boljša kot je bila z RGB kablom.
.

Popravek tega kar si napisal.

V videu je primerjava med KOMPOZITNIM SCART in komponentnim kablom in ne RGB SCART. RGB SCART je dejansko enako kot komponenti, le da omogoča le interlaced sliko in ne progresivno.

Kvaliteta slike je enaka kot pri komponentnem, v EU je še boljša ločljivost, ker je PAL = 576 vrstic, komponentni pa 480.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.