Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Mislim, da ste se narobe razumeli.

Ti si mislil, da nima Wireless routerja in da zato putrebuje dokupiti Nintendo USB adapter.

Dejansko pa on ima Wireless router, samo ni bil prepričan, da ima Wii podporo za Wifi in te je razumel, da mora dokupiti USB WiFi dodatek, ki ga priključi na Wiijev USB port, da sploh pride do Wireless routerja.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Mislim, da ste se narobe razumeli.

Ti si mislil, da nima Wireless routerja in da zato putrebuje dokupiti Nintendo USB adapter.

Dejansko pa on ima Wireless router, samo ni bil prepričan, da ima Wii podporo za Wifi in te je razumel, da mora dokupiti USB WiFi dodatek, ki ga priključi na Wiijev USB port, da sploh pride do Wireless routerja.

Bingo! No, zdaj vem, da Wii ima Wifi, torej sem korak bližje nakupu. Hvala vsem za odgovore ;)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ok dns sm hotu dljat super mario brothers 3 ker se je koncno dalo pokurit une zvezdice al karkol ze k jih dobis z nakupom in registracijo N produktov pa mi nikakor noce dljat... Zmer jav nek error in neha downloadat... medtem ko mi preko istega ruterja PS3 dela bp in vse zdownloada brez problemov... pa Wii se mi tut brez problemov updejta zmer :(

Link to comment

Na wiiju imam en problem. Zajebavajo me namreč piksli oz. kak naj temu rečem še sam ne vem. Celi čas (ne glede na to ali igram igro za wii, gc, vc ali pa delam kaj drugega) se mi na določenih točkah ekrana pojavljajo črne pikice ki se tresejo. So zelo majhne, ampak dobro vidne in moteče, saj se pojavljajo v navpičnih črtah. Na PS2 in na ostalih programih ter dvd playeru se mi to ne dogaja. Mi zna kdo razložit, zakaj je tako in kaj naj naredim, da se stvar ne bo več pojavljala?

lp

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.