Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Aaaa... pol pridejo v postev samo NES, TGFX16 in MD spili:

Super Mario Bros 3 (najhudejsi Mario IMHO)

Neutopia

Gunstar Heroes

Probotector 2

Bomberman 93

Mega Man 2

Ninja Gaiden

Shinobi 3

Evo se nekaj mojih favoritov (poleg dolocenih ze nastetih), ki se jih da z remotom igrati:

Legend of Zelda (Neutopia je tudi OK, samo je ta mnogo boljsa)

Zelda 2

Mega Man (dvojka je ena najboljsih iger sploh, samo je tudi enka zelo dobra)

Bubble Bobble (zelo super za dva kooperativno)

Ce imas rad (arkadno)miselne, so naslednje cisto predobre:

Solomon's Key (MUST BUY !!!)

Adventure of Lolo 1 in 2

Wrecking Crew (odlicna in svinjsko zajebana miselna arkadica z Mariotom)

Se mnogo bi se naslo za NES (Metroid, Kid Icarus, SMB 1 in 2,...), pa tudi se veliko za MD (Sonici, Ecco, Strici Besa, Comix Zone,...) in za TG, na katerega pa se ne spoznam najbolje.

----------

Prejsnji teden je prisla ena najboljsih iger za C64 sploh, Impossible Mission (nima veze z M:I). Ker mi je 20 let nazaj totalno dogajala, sem jo itak nabavil.

Ej, ta igra je se vedno predobra!!! (Se jo da igrati z remotom, kot tudi vse ostale C64 igre.)

Resnicno priporocam vsem Wii lastnikom, cetudi niste nikoli imeli C64. Se na nadpredobri strani VC-Reviews so napisali, da je must buy.

Samo res, neka "bedna" mala igrica Impossible Mission iz leta 1984 poowna vse, kar zadnje case ven prihaja, razen DMC4, seveda.

Zdaj, ko so C64 zakurblali, se bo pravi ownic sele zacel. Samo, da dajo ven Bruce Lee, Kickstart 2, Spy vs. Spy in se tono podobnih legend, pa bodo vsi zaceli svoje HD-bullshit konzole skozi okno metati, vkljucno z mano.

Potegaman.jpg
Link to comment
me zanima če je dragonball z budokai tenkaichi 2 že zunaj za wii in kje ga dobit ? (lahko tudi preko neta)

V bistvu je že trojka zunaj. Upam, da prav razumem, da misliš preko neta z online štacunami a ne? Čekiraj temo, kjer so opisane online trgovine. Če ne misliš tega...BRIŠI. ;)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Končno sem tudi jaz postal (2. lastnik) konzole Wii! :)

Imam eno vprašanje in sicer, imam konzolo z Wiikey čipom in me zanima, če lahko jaz updatam Wii konzolo, ker to od mene zahteva Wii channel, brez da bi prišlo do kakšne blokade? To sprašujem zato, ker mi je prejšnji lastnik rekel, da ne smem updatat, ker mi bodo blokirali konzolo.

Hvala za odgovor(e)! :beer:

Link to comment
ju3 grem po Wii xDD .... kupil ga bom za 269 € in zraven dobim classic controler ki je (vsaj zame) veliko boljši za igrat SSBB kot pa WiiMote... nato si bom pa še kupil Wii play da bom imel seveda 2 wiiMota XDD :lol::beer::beer::beer:

To verjetno drzi. Ampak če boš resen igralec SSBBja boš potreboval GameCube kontroler, ki je totalno must-have pri SSBB.

Kje pa misliš dobiti SSBB? Naročiti iz Amerike?

Link to comment
Aha--- čip je updatan na v1.9...

Lahko kdo napiše par korakov za "varen" začetek? ;)

Ker wiidim, da si nov tukaj, najprej prisrčno dobrodošel! Upam, da boš užival, pa naj te kr takoj opozorim, da je potrebno prebrati pravila, če hočeš, da te bodo admini (hint: Anduril :hint :fiufiu:) lepo gledali. Torej, DOBRODOŠEL!

Predlagam, da najprej updataš na 1.9b ter kasneje na 1.9s, kar bo omogočilo večjo varnost pri updatanju Wiija. Nato odklikaj na Wii System Settings, ter preko Wii Updata (internetna povezava mora delati na Wiiju) updateaj na zadnji firmware. Ne meni, če bo trajalo nekaj časa, vse kar je v območju od 5-45 minut je normalno. Glede Wiikey updata najprej naredi test (!), da se prepričaš, če je vse vredu, šele potem updateaj (ti bo točno pisalo kateri gumb je za test). Če še vedno nisi prepričan v sebe, priporočam, da si pogledaš kakšen video na youtube, kjer je vse nazorno prikazano in opisano.

P.S: Za update Wiikeya potrebuješ GC kontroler!

P.S. 2: Ko boš pekel Wiikey update na DVD, ne pozabi zapečti na hitrosti, ki ne presega 4x hitrosti DVDja (priporočljiva je 2x hitrost).

Link to comment
ju3 grem po Wii xDD .... kupil ga bom za 269 € in zraven dobim classic controler ki je (vsaj zame) veliko boljši za igrat SSBB kot pa WiiMote... nato si bom pa še kupil Wii play da bom imel seveda 2 wiiMota XDD :lol::beer::beer::beer:

To verjetno drzi. Ampak če boš resen igralec SSBBja boš potreboval GameCube kontroler, ki je totalno must-have pri SSBB.

Kje pa misliš dobiti SSBB? Naročiti iz Amerike?

ne ne... ko pride h nam čez n1 mesec :rock:

ReMemBer THe NAME!!

Link to comment
Aha--- čip je updatan na v1.9...

Lahko kdo napiše par korakov za "varen" začetek? ;)

Predlagam, da najprej updataš na 1.9b ter kasneje na 1.9s, kar bo omogočilo večjo varnost pri updatanju Wiija. Nato odklikaj na Wii System Settings, ter preko Wii Updata (internetna povezava mora delati na Wiiju) updateaj na zadnji firmware. Ne meni, če bo trajalo nekaj časa, vse kar je v območju od 5-45 minut je normalno. Glede Wiikey updata najprej naredi test (!), da se prepričaš, če je vse vredu, šele potem updateaj (ti bo točno pisalo kateri gumb je za test). Če še vedno nisi prepričan v sebe, priporočam, da si pogledaš kakšen video na youtube, kjer je vse nazorno prikazano in opisano.

P.S: Za update Wiikeya potrebuješ GC kontroler!

P.S. 2: Ko boš pekel Wiikey update na DVD, ne pozabi zapečti na hitrosti, ki ne presega 4x hitrosti DVDja (priporočljiva je 2x hitrost).

Hvala za dobrodošlico! :)

Damn, je res treba nujno imet GC kontroler za update? Zaenkrat imam updatano na 1.9b, tako da bo treba počakat da nabavim GC kontroler, da bom lahko updatal na 1.9s...Hec je, ker niti na Channel Shop ne morem, ker hoče updatat firmware od Wiija in tako dodat kaj pametnega...:-/

Link to comment

Iz uradne Wiikey strani sem potegnil dol datoteko, ki je bila velika okoli 400kB, katero sem nato razširil z WinRarom in dobil okoli 40MB veliko .iso datoteko. To sem zapekel z najnižjo hitrostjo (2x). Nato sem DVD vstavil v konzolo in pognal update. Zadeva se je nekako updatala in na konzoli sem moral pritisniti Reset gumbek. Ko sem to naredil, je test prišel do 100% nato pa mi je izpisalo ta error: "ERROR: Test failed! check your connections and try again. "

Internetna povezava mi dela normalno, ker lahko brskam po weather in news channelu...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.