Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Ima kdo kako idejo kje iz tujine naročiti (da imajo dostavo v Slovenijo) dodatke za Wii (balance board, wheel, charge station, 2gb sandsik, wheel, dodatni conotroller,...)? pogledal strani v Ameriki, Amazon,... v Slovenijo noben ne pošilja nič.

Hvala.

Link to comment

Balance board (wii fit) dobiš v Big Bang/BOF za čisto (ali pa skoraj) evropsko ceno. Glede na to, da je zadeva precej velik paket, se pomojem ne splača naročevati preko pošte - kolikor vem, kar nekaj UK štacun sploh noče pošiljati zadeve v Slovenijo, ravno zaradi tega. Razen če jim je zmanjkalo zalog v BB? Muller morda?

Charge station je pomojem brezvezno kupovati. Kupi en komplet AA baterij za polnjenje in polnilec - bo ceneje pa še močnejše baterije boš dobil.

Drugače pa imamo sticky temo za UK trgovine, kjer se da preverjeno kupovati.

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... .php?t=997

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kaj zaj to, nikjer na forumu se noben ne veseli E3-ja?:beer: (ali pa sem samo jaz tako slep in nisem našel teme?!?!) Zelo me zanima, kaj pripravlja Nintentdo na svoji press konferenci, če bo morda razkril prvi trailer za novo Wii Zeldo, ali pa morda še kakšen drug po tihem pričakovan špil kot je Star Fox Wii, F-Zero Wii ali morda Pikmin 3....

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 9 meseci ...
  • 1 year later...

Wii 2 HDMI za tiste ki se vam ne da čakati na WiiHD

screenshot_0391.jpg

Wii2HDMI works just as its name describes, it converts your Wii’s output to HDMI, all with a compact adapter. We like that the Wii2HDMI is nice and compact and clutter-free, and it’s affordable too at just $39.95, but is there even a point to it when the Wii’s only capable of a max output iof 480p? You might as well just use a component cable and save some money. However, this does have the benefit of working with a DVI monitor where you might not have a component output available.

wii2hdmi_connection.jpg

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Prenova konzole na obzorju.

Nintendo has told Eurogamer that it’s phasing out current Wii units in favour of a newly designed Wii console. The new console will be slimmer and smaller but lacks Gamecube compatibility. The console will go on sale at Christmas and comes with Wii Sports and Wii Party packed-in.

wii-slim.jpg

Link to comment
Jaz sem najprej pomislil na ceno 99 EUR. Bomo videli ... V kolikor ti ni mar za podporo GC naslovom, je tole idealen nakup. Če bo res še manjša, kot pravijo, jo boš lahko skorajda stlačil v žep. :D

Do GC naslovov mi ni, itak bi na morju špilal čisto malo, bi pa bil tam, tak da se nintendo še tam nažiga. Upam da bo res tolko manjši hah :D

Link to comment
  • vrhovni

Glede na fotke in primerjavo z Wiijem, ki ga imam klele zraven monitorja, mi ne deluje čisto nič manjši .. samo očitno namenjen sami horizontalni rabi, ker so vse ikone na njem obrnili, fotke ga kažejo pa tudi samo tako. Če ne bo precej cenejši, se mi ne zdi ravno neka uporabna poteza Nintenda.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.