Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

nameravam si vgraditi wii key zaradi primankovanja denarja za wii igre samo imam pa problem kje naj dobim varnostne kopije igre <--- če smem dobivati odgovore na forumu vi jih kar pišite če ne me pa zs-jajte

Editiral Anduril: Prvo opozorilo. Naslednjič letiš.

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=1246

- skrivanje piratizacije pod izrazom varnostne kopije;

- pisanje o lastnem bodočem/sedanjem/preteklem modificiranju konzole, če je iz konteksta razvidno, da gre za namene piratiziranja;

Dve točki naenkrat, bravo. Gremo tekmovat, kdo jih bo uspel še več v enem postu sklatit?

Link to comment
  • vrhovni
nameravam si vgraditi wii key zaradi primankovanja denarja za wii igre samo imam pa problem kje naj dobim varnostne kopije igre <--- če smem dobivati odgovore na forumu vi jih kar pišite če ne me pa zs-jajte

Ma, a si ti resen? Jst ne morem verjet, kako vam to ne more postati jasno. :uke:

Link to comment

4c:75:6b:61:20:6a:65:20:6f:70:69:63:61:1f:20:63:34:63:20:70:61:20:74:75:64:69:2e

Editiral Anduril: Prvo opozorilo. Ne postaj takšnih linkov, ne glede na to, kako dobro jih skriješ.

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... ic.php?t=2

- objavljanje povezav do piratskih verzij iger in programja

Uredniška politika sucks. Upam da kritika - izražanje mnenja še ne pomeni kršenja. Sploh pa opozorilo za kaj že ??

b.t.w.Ste morda g.Aduril kdaj pomislili, da ošabno obnašanje ne prinaša popularnosti marveč zgolj motivira uporabnike k pasivni uporabi (beri zgolj branju foruma); bi pa naj bili ( ali pa morda tudi ne ?!) aktivni uporabniki foruma ter s tem doprinesli k njegovemu višjemu nivoju .

Leo : 6330 8814 3099 7789

Link to comment

:beer: Politika foruma je eno kršenje in realnost pa drugo.

Nikomur ne bom solil pameti, vsak ima svojo :razzy: je pa takole, da naši skupni kolegi, na forumu, ki občasno (nekateri celo redno) postavljajo vprašanja z željo po linkih ali filih običajno niso na stopnji, ki bi jim omogočala resno piratiranje, bolj gre (po mojem skromnem mnenju) za poiskus bypassa nizkega standarda ( da ne bo kdo skočil ..TO ni opravičilo ! :mirror: ) moj lenobni post je zgolj dokaz tega.

Vsakdo z malo izkušenj, da ne rečem pameti pa zna uporabiti Google , če pa že ne tega pa vsaj prebrati kakšno računalniško revijo v kateri so p2p tehnologije detaljno razložene.

p.s. Ni objavljen link ampak zgolj naveden naziv strani kar tehnično ni kršitev, sploh pa to tudi ni bil namen saj je trivialno objaviti direkten p2p link do česarkoli - zalostno ali pa morda tudi ne, je se toliko bolj po bedastočah, ki sem jih včeraj slišal po TV v zvezi z Slovenskim avtorskim združenjem.

Ponovno, da ne bo pomote ..! ne podpiram jemanja tistega kar ni tvoje.

Pa lep dan

c4

:zzz:

Leo : 6330 8814 3099 7789

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Je že kdo poskušal usmeriti svoj Wii v vode multimedijskih razsežnosti?

Kot sem doslej sam opazil, obstajata dve možnosti:

1.)Orb

direktno streamanje vsebin z vašega osebnega računalnika direktno na Wii (glasba, fotke, video, TV posnetki,...)

via Opera Browser-http://www.orb.com/gamers/wii.htm

2.)Wii Video 9

ki omogoča konvertiranje vseh vrst videa v kodek, ki ga Wii prepozna in nato predvaja v Photo kanalu via SD kartice http://www.redkawa.com/videoconverters/wiivideo9/

Kdorkoli zadevo uporablja oz. jo je pripravljen preizkusiti in napisati kakšno besedo ali dve?

Mene osebno nadvse zanima kako delujejo filmi in kakšna je kakovost slike.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.