Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Ne me je*at, a pol bom lahko dejansko mojih 4895 točk + še točke od Wiija dejansko lahko uporabil za kaj koristnega. :beer:

Super, jaz tudi imam prek 3000 pik, jih bom ponucu vsaj za kak VC špil :)

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Ahahaha, KOK JE TOLE ZAKON. :D

Lihkar smo z dečvo in bratom 2 uri šopal Wii Sports in se zabaval zraven k pomoje ne že od .. ne vem kdaj, nikol ob katerikoli konzoli. Tenis pa boks sta svetovna zabava, golf je pač precej bolj umirjen, isto tudi bowling, baseballa pa še nismo sprobal. Umiramo od smeha, se boksam z bratom in ga tepem in me začne baba smotana ( :lol: ) zraven žgečkat, da ma kakšne šanse .. ma noro, no. Tok se nisem zabaval že res dolgo. In to zaenkrat samo z Wii Sports! Nas čaka še cel Wii Play in potem Zeldaaaaaaaaa.

Nintendo, I accept you as my old and new overlords. Take my souuuuuul. :lol:

Link to comment

a? o kakih zvezdicah vi to? :headscratch:

zgleda da bom ostal brez wii-ja letos. neko trebušno virozo sm fasal, pa tud če bi danes popoldne prišel do mb, dvomim da bi me še kak kos čakal :crybaby:

EDIT:registrirat se je treba na evropski strani. zanima me če si lahko kasneje nadgradim račun iz member na VIP?

EDIT 2:sem skužo

ratt-logo.gif
Link to comment
a? o kakih zvezdicah vi to? :headscratch:

zgleda da bom ostal brez wii-ja letos. neko trebušno virozo sm fasal, pa tud če bi danes popoldne prišel do mb, dvomim da bi me še kak kos čakal :crybaby:

EDIT:registrirat se je treba na evropski strani. zanima me če si lahko kasneje nadgradim račun iz member na VIP?

Ne boš ostal brez Wiija. Podaj se v Evropark kjer jih imajo še dovolj. Sem bil okoli 10 in smo samo eni trije kupili:

post-1006-1165571483.jpg

Link to comment
EDIT:registrirat se je treba na evropski strani. zanima me če si lahko kasneje nadgradim račun iz member na VIP?

VIP postanes, ko vpises kode Nintendo produktov (Wii, Zelda, WiiSports,...) na Nintendo Europe strani.

Prav tako folk pravi, da si morate pri nastavitvah WiiShopa izbrat recimo UK, da bosta lahko kupovali VC igre. Vsaj zaenkrat je tako, da ce si izberete Slovenijo, ni mozno kupovat VC iger.

Link to comment
um, kjer se skriva koda v Wiijevi škatli? Al sploh je? Nisem je še opazil
Jest v Zeldi nimam kode :( , za Wii Play jo imam, Wii pa še nisem odprl ker sem v službi.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Hm...eni ze prodajajo konzolce na bolhi.

http://www.bolha.com/oglas2060623

Tale je presenetljivo 50 tisocakov, le zakaj tako ugodna cena :headscratch:

http://www.bolha.com/oglas2065964

Fak nemorm verjet tale je kupil samo zato da bi zasluzil, tale wii bi nekomu polepsal dan a ga ni dubil ker ga je zmanjkalo zaradi takih kot je ta ki se jim gre samo zato da bo zasluzil 20 tisočakov:X

Aja saj res, danes sem sel v Milerja na čopovi prašat ce ze imajo WII, trgovec me je samo debelo pogledal. Nakar mu malo ne da narišem kaj je to pove da bodo sele jutri izvedeli ce jo sploh dobijo.

David

PS: BLAGOR VSEM VAM KI IMATE WII!!!!!!

Link to comment
AndY1 kako ti je ratal v VC se povezat. Men piše da zazna internetno povezavo, samo potem ko daš validatat une terms in license agreements mi piše service temporarliy unavailable.

Enako. :crybaby:

Ne vem... Preprosto mi je šlo. Možno, da sem se priklopil še preden je bil naval. Zdej pa je naval, pa ne pridete skozi.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Končno sem se odlepil od televizorja. Vsaj eden v familiji, ker ostalo se je nagnetilo v dnevno sobo in nabijajo tenis. Fotr je pobirsal tla z mano v keglanju. In to človek, ki nikoli ni igral iger. Niti nočem pomislit, kako zabavna mora bit Zelda - če vikend ne bom šel iz bajte.

Me pa vseeno nekaj zanima. Ali tudi vam prekomerno skače kruzor ob malce hitrem premikanju po dashboardu?

PS: Še nekaj slik (itak jih ni nikoli dovolj)!:D

11a.jpg

14a.jpg

4a.jpg

Link to comment

Moja sestra je totalno navdušena nad zadevo, prej je skoraj uro igrala Wii Sports. Enako njen mož. Ni kaj, Nintendu je uspelo privabiti neigričarje.

Aja, na dashboardu se lahko pod sistemskim menijem naštima svega i svašta, tudi občutljivost senzorja. Tak da probaj tam spremenit zadevo.

Sam imam problem, saj moram premikati senzor, saj ob igranju v stoje dela bolje na vrhu, v sede (Zeruda) pa pod tvjem. S tem da na mojem Philipsu vrh zaslona ni raven...

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.