Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Fčeraj sem bil v BB in prašal nekega prodajalca kdaj dobijo novo pošiljko Wii-jev--> trgovec me debelo pogleda nato pa prasa katere zvrst glasbe je to? :eye: Prodajalci vedo še manj kot moja mama(vsaj ve kaj je to wii-> logicno ce pa skos samo o tem govorim). Trgovci se pa tudi nic ne znajdejo, zdj med prazniki bi mogl met največ konzol na voljo da bi kej zasluzl, pa se kaksen popust tko pa nič :puppy: SRAMOTA!!!!!!

Link to comment
Fčeraj sem bil v BB in prašal nekega prodajalca kdaj dobijo novo pošiljko Wii-jev--> trgovec me debelo pogleda nato pa prasa katere zvrst glasbe je to? :eye: Prodajalci vedo še manj kot moja mama(vsaj ve kaj je to wii-> logicno ce pa skos samo o tem govorim). Trgovci se pa tudi nic ne znajdejo, zdj med prazniki bi mogl met največ konzol na voljo da bi kej zasluzl, pa se kaksen popust tko pa nič :puppy: SRAMOTA!!!!!!

V BBjih je okol 10 prodajalcev naenkrat in vsak se spozna na svoje področje, če si prašal tistega k ma muzko načez normalno da je v tm stilu odgovoru... ne more vsak vedt vse...

lp

Link to comment

WiiX OnLine

A javascript based project aiming to replicate the Wii channel system and allow homebrewers to use more functions.Wiix Online has a successfull working browser system for the wii that is done with a php proxy server.The release of a messaging channel,email channel ,news channel,weather channel and other channels are expected to be soon (within the next two weeks or so)

The whole system works on the dns server zone redirection technique(which is quite common now). If you want to check it out on your own wii then just redirect the wii with your dns server to the ip adress of wiixo.game-server.cc .Currently there is a timeout issue in which the wii gets a error in about 2 min. If you have any idea's on to help us out just contact us via email or aim(check the contacts page).

http://wiixdev.1111mb.com/projects.html

wii_forum2.jpg
Link to comment

Eto. Po nekaj urah preigravanja Super Castlevanije IV za VC za Wii lahko podam oceno.

Če ste igrali katerokoli Castlevanijo od Circle of the Moon (GBA) naprej, vam bo zgornja Castlevanija razočaranje oz. kr neki.

Umreš v trenutku, tudi če se ekran pomika navzgor, ker hodiš navzgor in potem padeš s platforme dol. Ampak, kljub temu, da so spodaj tla; ker niso vidna na ekranu, padeš v bridko smrt. Pripravite se umirati in dudlati plate.

Udarec biča je narejen iz 3 spriteov. En je ko zamahneš, drugi je kot se bič napne zadaj in tretji je ko je bič napet naprej. Seveda, če je bil tvoj sovražnik ravno nekje vmes med temi sprite-i, ga ne boš zadel, kljub temu, da bi ga naravna pot biča zadela.

Hoja po stopnica navzgor je taka, da moraš hkrati držati še tipko za navzgor. Če ne, padeš s platforme dol. :doh:

Ko umreš, izgubiš popolnoma vse nabrano orožje, vse srčke in katerokoli alternate orožje ste imeli. Tako, da se lahko zgodi, da umreš tik pred bossom (ponavadi poln zdravja, sam da padeš z butaste platforme, kljub temu da so spodaj tla, vendar iz ekrana), ponastavi te pa na plato nekaj korakov pred boss-om. Ker si golorok in golonog, prideš do njega brez srčkov in alternate orožja, ki ga nujno rabiš, če hočeš ugonobiti bossa.

Skratka, če bi vedel, da je taka, je ne bi kupil. Ne vem, od kod je dobila toliko hvale. Verjetno je bila za svoj čas dobra in jo nostalgiki hvalijo v nebo, ker jo imajo v lepem spominu. Če pa ste navajeni moderne Castlevanije, pa vam te ne priporočam.

Škoda časa in živcev, ko vidiš, zaradi kakšnih bedarij (pa ne po tvoji krivdi) umiraš in ponavljaš vaje.

:thumbdown:

wii_forum2.jpg
Link to comment
Skratka, če bi vedel, da je taka, je ne bi kupil. Ne vem, od kod je dobila toliko hvale. Verjetno je bila za svoj čas dobra in jo nostalgiki hvalijo v nebo, ker jo imajo v lepem spominu. Če pa ste navajeni moderne Castlevanije, pa vam te ne priporočam.

Škoda časa in živcev, ko vidiš, zaradi kakšnih bedarij (pa ne po tvoji krivdi) umiraš in ponavljaš vaje.

Hehe! Prav maš. Hardcore igra po težavnosti, kot ji ni pare. Pri mnogih klasikih, ki si jih boste nakupli za Virtualno konzolo bo tako, če ne hujše...

Pomehkužli ste se mladina... :ihih:

Link to comment

Eto. Po nekaj urah preigravanja Super Castlevanije IV za VC za Wii lahko podam oceno.

Če ste igrali katerokoli Castlevanijo od Circle of the Moon (GBA) naprej, vam bo zgornja Castlevanija razočaranje oz. kr neki.

-> oziroma od symphony of the night za ps, ko uvedejo pri konamiju metroid "igralnost"... stare castlevanie so nekaj "druzga" :)

Umreš v trenutku, tudi če se ekran pomika navzgor, ker hodiš navzgor in potem padeš s platforme dol. Ampak, kljub temu, da so spodaj tla; ker niso vidna na ekranu, padeš v bridko smrt. Pripravite se umirati in dudlati plate.

-> hehe :D

Udarec biča je narejen iz 3 spriteov. En je ko zamahneš, drugi je kot se bič napne zadaj in tretji je ko je bič napet naprej. Seveda, če je bil tvoj sovražnik ravno nekje vmes med temi sprite-i, ga ne boš zadel, kljub temu, da bi ga naravna pot biča zadela.

-> treba se je matrat res je :D

Hoja po stopnica navzgor je taka, da moraš hkrati držati še tipko za navzgor. Če ne, padeš s platforme dol. :doh:

-> za tole si ziher? ko si enkrat na stopnicah lahko pritiskaš samo levo/desno, če pa skočiš na stopnice, pa moraš držat tudi gor, ker padeš drugače dol...

Ko umreš, izgubiš popolnoma vse nabrano orožje, vse srčke in katerokoli alternate orožje ste imeli. Tako, da se lahko zgodi, da umreš tik pred bossom (ponavadi poln zdravja, sam da padeš z butaste platforme, kljub temu da so spodaj tla, vendar iz ekrana), ponastavi te pa na plato nekaj korakov pred boss-om. Ker si golorok in golonog, prideš do njega brez srčkov in alternate orožja, ki ga nujno rabiš, če hočeš ugonobiti bossa.

-> old school jeba :D, bolje da ne probaš superprobotector :D

Skratka, če bi vedel, da je taka, je ne bi kupil. Ne vem, od kod je dobila toliko hvale. Verjetno je bila za svoj čas dobra in jo nostalgiki hvalijo v nebo, ker jo imajo v lepem spominu. Če pa ste navajeni moderne Castlevanije, pa vam te ne priporočam.

Škoda časa in živcev, ko vidiš, zaradi kakšnih bedarij (pa ne po tvoji krivdi) umiraš in ponavljaš vaje.

:thumbdown:

-> super castlevania IV je old school jeba... imaš pa zato password system, kar je čisti bohlonej drugače... legendaren je ravno zaradi svoje težavnosti in "scene"... kaj bi rekel za megaman serijo? (oziroma megamanx (samo 2d) ali megaman zero) :lol:

Link to comment

Mah, trenutno se še matram z eno mapo, ki je kar dolga in umiram po dolgem in počez. Najbolj popizdevam, ko skočim s platforme recimo v levo, da se umaknem, in bi moral pristati na stopnicah. Ampak neeee. Stopnice očitno niso trdna tla in padeš kar skozi njih v smrt. :doh:

^^ Po stopnicah že lahko hodiš samo levo in desno, da pa dejansko stopiš NA stopnico s platforme, pa moraš obvezno držati še gumb za gor, ker drugače ne stopiš na stopnico, ampak v globel. Če seveda (recimo, da se umikaš) s platforme hočeš skočiti na stopnice (ki so za dol ali gor) seveda padeš skoznje, kot da jih ni :doh:

Potem se pa še plata vleče čez ene 3-4 mape in jasno, da boš nekje, pa četudi imaš poln health, padel skozi z ekrana, ko te naenkrat napadajo 4 sovražniki (kljub temu, da bi dejansko moral nekam pristati).

wii_forum2.jpg
Link to comment

Hojla, zdaj sem ravno malo chekiral nintendo VIP lounge, ker sem dodajal se manjkajoce sisteme in opazil pod "my stars" (arhiv vseh tvojih registriranih sistemov in spilov) dodane opero in dr. robotniks mean bean machine. Po kliku na details mi odpre novo okence z sledeco vsebino:


Thank you for downloading

'Dr. Robotniks Mean Bean Machine'

You will soon be able to claim your stars here.

Torej link WiiShop racuna z NOE VIP racunom deluje, vendar v obratni smeri, kot smo predvidevali. Zgleda, da bomo dobivali pike za dolpotege in ne obratno, da bomo z zvezdicami kupovali Wii tocke. :(

(:

Link to comment
  • vrhovni
Torej link WiiShop racuna z NOE VIP racunom deluje, vendar v obratni smeri, kot smo predvidevali. Zgleda, da bomo dobivali pike za dolpotege in ne obratno, da bomo z zvezdicami kupovali Wii tocke. :(

Errr, oboje je bilo omenjeno v istem Nintendovem newsletterju:

Not only will you then be able to purchase Wii Points in the Stars Catalogue, you will also get Stars for your Virtual Console purchases upon completing a small survey.

Tako da jaz ne bi kar na vrat na nos začel panike zganjat ... :uke:

Link to comment

Ah, za te VC igre mi je tako ali tako vseeno. Kar mene bolj zanima je Wii Software, torej Wii kanali.

Pogresam kak game lobby kanal (IM in iskalec soigralcev za multiplayer igre) ter demo kanal, kjer bi lahko brezplacno downloadal demote Wii iger na SD ali zunanji USB HD.

Za kaj taksnega bi takoj dal 1000 ali vec tock. Vse ostalo je navaden rip-off.

Link to comment

Not only will you then be able to purchase Wii Points in the Stars Catalogue, you will also get Stars for your Virtual Console purchases upon completing a small survey.

Iii, danke za pomiritev, mi persena zmanjkalo. :) Drugace pa jaz pogresam uro, takoj jo kupim v obliki kanala, al pa ce mi dajo dokumentacijo, da jo sam naredim... pa svizec zavije gorenjko. :)

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.